Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Aminn cnmmmmmmmm
2 yıl bizde istemedik,ahh ahh kafamm :2::2::2:
eşim çok istiyor aslında bende istiyorum fakat planladığımız zaman değil
ayrıca sen şimdi daha iyi bilirsin ;
reglimin bitişinin 4. gününde olan oldu hemen wc ye gittim idrarla attım bi kısmını ilişkiden 35-40 dk sonrada ella diye bi ilaç var ertesi gün hapı onu içtim olmaması için herşeyi yapmışım aslında ama bilmiyorum işte endişem gitmiyo

Olan oldu diyince sanki cinayet çıkmış gibi bahsettin canım İstemediğin zamana denk gelmiş demek ki :26:

İlkte bir garipserdin ama sonrasında alışırsın canım can sonuçta

Ben pro değilim canım oralarını bilmiyorum ama olsam oraları da çözerdim Baktım mavi dediğin gibi

Ewet beğenmedin mi la bişi de aaa biliyoz mavi olduğunu kendim yaptımm

Son düzenleme:
sanırım tek sorunum o an şey olurdu,
hamilelik sürecini düşünme doğum ve sonrasını düşünmek olurdu
çocuğa bakma büyütme sorumluluğu falan gözüme gelmezdi

Zaten büyütme kısmı sonrasında canım çok normal :26: Kendini bir alıştırman gerekecek o duruma eğer hamileysen

Ewet beğenmedin mi la bişi de aaa biliyoz mavi olduğunu kendim yaptımm

Ya sade geldi ne bileyim. Senin zevkin. Biraz daha hareketli birşeyler yapabilirsin. :26:

Zaten büyütme kısmı sonrasında canım çok normal :26: Kendini bir alıştırman gerekecek o duruma eğer hamileysen

Ya sade geldi ne bileyim. Senin zevkin. Biraz daha hareketli birşeyler yapabilirsin. :26:

İşte daha çözemedim hareketli nasıl yapılır bilmiyorum,eylül biliyo görsel anlamdada gösterdi fotoğrafını çekip ama
ben yapamadımm :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…