Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

yok tatlım yanlış anlamam her türlü yoruma acıgım ben her zaman her konuda :KK31:
ben o işi dün hallettim hatta sen diyene kadar akoımda bile degildi bizim için en hayırlısı ayrı olmak tecrübeli aynı zamanda aklı başında okumuş ve coookk sevdigim bi ablamla uzun uzun konustum oda bunun dogru oldugunu söyledi çünkü aile sorunsalı cok büyük bişey yani bu bizim atlatacagımız bişey degildi bana agır gelirdi daha küçüğüz hayatımda hiç sevgilim olmadı belki o yuzden bu kadar düşündüm bilemiycem ama illa o olsun ben sırıksıklam seviyorumda diyemem o cocuk hakkında sadece cok uyuyoduk ve biraz seviyo olabilirim ama kesinlikle o olsun diycegim biri degildi

günaydın dün yazmışsın ama dersteydim dersten gelince iftara kadar uyudum sonra ders çalıştım:KK9:

bende ders çalışıyorum artıkk bunalıma girdimm :KK9::KK9:

Al benden de o kadar. Tek avantajı geçiş hakkın oluyor :KK53:

oda onların olsun :KK1::KK1:

niye mız noldu anlat bakem yeni bunalımdan cıkmış biri için hiçte zor degil :KK70:

nicoya yazdıydımmm duu kopyalıyım :KK1:

canım sıkılıyor :KK14: üniversite olmazsa ne yapacam diye düşünüyorum kendime bir gelecek hazırlamam lazım bu gidişle de olmiyacak gibi zaten ne yapacam bilmiyorum :KK19::KK19::KK19:

ders çalışıyorum şimdi ama tek sözel olmuyor sayısala da başladım oda çok zoorrr hayatımda hiç görmediğim konuları kalın kalın kitaplardan çalışıyorum :KK14: gözden çıkardım üniversiteyi artıkkk:KK19:

nicoya yazdıydımmm duu kopyalıyım :KK1:

canım sıkılıyor :KK14: üniversite olmazsa ne yapacam diye düşünüyorum kendime bir gelecek hazırlamam lazım bu gidişle de olmiyacak gibi zaten ne yapacam bilmiyorum :KK19::KK19::KK19:

ders çalışıyorum şimdi ama tek sözel olmuyor sayısala da başladım oda çok zoorrr hayatımda hiç görmediğim konuları kalın kalın kitaplardan çalışıyorum :KK14: gözden çıkardım üniversiteyi artıkkk:KK19:
senin bölümün ne ki güzelim

Öncesi var rüyamda Dilvin rüyamda ankarada oturuyormuş. Gerçekte değil. Tek başıma onun ve annesinin yanına gitmişim. Sonra o öldüğünü bilmediğim arkadaşla yola çıkıyoruz işte yayla gibi bir yerden geçerken birden kendimi o evde buluyorum rüyada :26:

of ya baya kötü bi gece geçirmişsin desene canım :KK53::KK53:

yok tatlım yanlış anlamam her türlü yoruma acıgım ben her zaman her konuda :KK31:
ben o işi dün hallettim hatta sen diyene kadar akoımda bile degildi bizim için en hayırlısı ayrı olmak tecrübeli aynı zamanda aklı başında okumuş ve coookk sevdigim bi ablamla uzun uzun konustum oda bunun dogru oldugunu söyledi çünkü aile sorunsalı cok büyük bişey yani bu bizim atlatacagımız bişey degildi bana agır gelirdi daha küçüğüz hayatımda hiç sevgilim olmadı belki o yuzden bu kadar düşündüm bilemiycem ama illa o olsun ben sırıksıklam seviyorumda diyemem o cocuk hakkında sadece cok uyuyoduk ve biraz seviyo olabilirim ama kesinlikle o olsun diycegim biri degildi

günaydın dün yazmışsın ama dersteydim dersten gelince iftara kadar uyudum sonra ders çalıştım:KK9:

Hmm öyle düşünüyorsan doğru yine canım evlenince belki yıpranma daha çok olur belli olmaz :26::26:
Dua edinnn hakkında hayırlısı olsun dilvinimmmm:KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Çantam Sizcee nasıl canlar:KK8: :KK8: :KK8: :KK8:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404301250745.jpg
    $1404301250745.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Sağol Eylülüm :KK16::KK16: küçük kullandım ben ama bu da çok hoş duruyor aldım vallaaaa :KK9::KK9:
Zaten bir çanta bir de ayakkabı İkisine de hayır diyemiyorummm :KK52::KK52::KK52::21::21:

Kullan sende canım yazın çok hoş görünüyorrr :)

bende büyük çanta severim :KK9::KK9:

anladım canım güle güle kullan :KK16::KK16::KK15:

X