Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Rüyamda bir grup adam var. Bizde bir kaç kişiyiz. Önce yanımızda takılan çocuğun aslında önceden öldüğünü yaşamadığını öğreniyorum. Ama o hep bizle takılıyormuş. Sonra bir grup adam bizi alıyor, bir yere götürüyor ev gibi. Teker teker katliam yapıyorlar. En sona ufak bi kızla ben kalıyorum. Ama nasıl ağlıyorum. O kızı vurmadan beni vuruyorlar :18:

hiii :18::18::18: enemmm bende kesin ağlardım bi kez bende görmüştüm böyle kesmeli rüya allahım gece sıçramıştım yataktan zor sakinleştimm :KK25::KK25::KK25::KK25:

Off çok kötü olmuş ama canım yaa neyse geçti allahtann :26::26::26:

Öncesi var rüyamda Dilvin rüyamda ankarada oturuyormuş. Gerçekte değil. Tek başıma onun ve annesinin yanına gitmişim. Sonra o öldüğünü bilmediğim arkadaşla yola çıkıyoruz işte yayla gibi bir yerden geçerken birden kendimi o evde buluyorum rüyada :26:

Hangi alandan tercih yapacaksın ?

tercihi öylesine yapacam yeni açılan bölümlere. bu sene yerleşemem imkansız yani bu sene gitti :KK14: tekrardan ders çalışmaya başladım bir sürü ders bir sürü konu var çoğunu hiç görmedim sayısal dersler mesela. onlara da çalışıyorum tek sözel desen onda da adam akıllı bölümler yok üniversiteye gözden çıkardım yani yinede çalışcam ama yokk onda bir gelecek :KK19::KK19:

tercihi öylesine yapacam yeni açılan bölümlere. bu sene yerleşemem imkansız yani bu sene gitti :KK14: tekrardan ders çalışmaya başladım bir sürü ders bir sürü konu var çoğunu hiç görmedim sayısal dersler mesela. onlara da çalışıyorum tek sözel desen onda da adam akıllı bölümler yok üniversiteye gözden çıkardım yani yinede çalışcam ama yokk onda bir gelecek :KK19::KK19:

Bende sözeldim. İlk tercihte açıkta kaldım. Adam gibi bölüm yok. Sakın sözelden hazırlanma :KK4:

ilk önce öyle düşündüm sadece sözel yaparım türkçe öğretmenliği filan gelir ama yok öyle olmuyor kolay değil mutlaka sayısal olmalı :KK31::KK31:

Türkçe öğretmenliğini puanı da öyle düşük değil. Şimdi ki aklım olsa eşit ağırlık ya da sayısalcı olurdum ama geçti artık :KK19:

Canım benim günaydınnn :KK16::KK16:
Dün çıkmam gerekti anca geldim şimdi. Bence önyargılı olma bu kadar sen sevdiğin adamdan baştan vazgeçmişsin ama böyle olmaz ki :26:
aileleri dert edecek ne var kan davalı mısınız aski sinirili olabilirler ama bunun için sevdiğin adamı kaybedip acı çekmeye değer mi yaaa :KK17:
Bence konuş pişman olma ilerde keşke deme bunun için ilerlet aileleri gerekirse tanıştır ondan sonra bi düşün olucağı varsa olur zaten baktın çok kötü durum bi şekilde aralarını bulmanı tavsiye ederim :26::26:
bu da benim tavsiyem yanlış anlama sakın beni dilvinimm :KK16::KK16::KK16:
yok tatlım yanlış anlamam her türlü yoruma acıgım ben her zaman her konuda :KK31:
ben o işi dün hallettim hatta sen diyene kadar akoımda bile degildi bizim için en hayırlısı ayrı olmak tecrübeli aynı zamanda aklı başında okumuş ve coookk sevdigim bi ablamla uzun uzun konustum oda bunun dogru oldugunu söyledi çünkü aile sorunsalı cok büyük bişey yani bu bizim atlatacagımız bişey degildi bana agır gelirdi daha küçüğüz hayatımda hiç sevgilim olmadı belki o yuzden bu kadar düşündüm bilemiycem ama illa o olsun ben sırıksıklam seviyorumda diyemem o cocuk hakkında sadece cok uyuyoduk ve biraz seviyo olabilirim ama kesinlikle o olsun diycegim biri degildi
günaydınnnnnn günaydınnnnnnnnn:emir_bebek::emir_bebek:
naberrrr milletttt :KK3::KK3::KK16::KK16::KK76::KK76:
günaydın dün yazmışsın ama dersteydim dersten gelince iftara kadar uyudum sonra ders çalıştım:KK9:

yok tatlım yanlış anlamam her türlü yoruma acıgım ben her zaman her konuda :KK31:
ben o işi dün hallettim hatta sen diyene kadar akoımda bile degildi bizim için en hayırlısı ayrı olmak tecrübeli aynı zamanda aklı başında okumuş ve coookk sevdigim bi ablamla uzun uzun konustum oda bunun dogru oldugunu söyledi çünkü aile sorunsalı cok büyük bişey yani bu bizim atlatacagımız bişey degildi bana agır gelirdi daha küçüğüz hayatımda hiç sevgilim olmadı belki o yuzden bu kadar düşündüm bilemiycem ama illa o olsun ben sırıksıklam seviyorumda diyemem o cocuk hakkında sadece cok uyuyoduk ve biraz seviyo olabilirim ama kesinlikle o olsun diycegim biri degildi

günaydın dün yazmışsın ama dersteydim dersten gelince iftara kadar uyudum sonra ders çalıştım:KK9:

Şu whatsappına bak :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

X