"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

Baya bi zaman 2 şeyi kafama çok takıyordum. 1 eşimin askerliği..Askerlik kısalsın çok istiyodum..Bi de ne alakaysa sınıfıma 100 temel eseri almak istiyodum deli gibi:)..Ama öyle böyle değil gece hesaplar yapıyorum çocuklardan para toplamak istemiyorum..Bu aralar sıkışık olmasam zaten kendim alırım...Neyse gene bi gece onu sıkıntı yaptım...Birilerinden falan istemeyi düşünüyorum...Sabahında okulda boş derste oturuyorum bi kız geldi..Ben falanca yerde çalışıyorum...Elimde bu kitaplar vardı gazeteden almıştım ama hiç okumadım..ben zaten okumayı sevmiyorum neden aldıysam bunları dedi...Gülüştük falan sonra dedim burdan mı mezun oldunuz kardeşiniz falan mı var neden bizim okula getirdiniz dedim...ne tanıdığı varmış ne kendi bizden mezun olmuş..öyle aklına esmiş bi okula bırakayım demiş... böyle işte valla keşke başka şey dileseymişim dicem ama o kitapları da çok istiyodum yalan değil şuan askerliğin kısalmasını istiyorum ama ona bir cevap alamadım:)

bende de aynısı oluyor..

bu yüzden hep iç sesimi dinlemeye çalışıyorum:)

Bana hep olur.Bazen yoğun aklıma gelen şeyleri olmaması için düşünmemeye çalışırım.Düşününce oluyor.Kardeşimde fark etmiş.Abla birşey üzerinde fazla konuşmayalım oluyor diyor.Bende düşüncem olumsuzsa düşünmemeye çalışıyorum.

Bu zaten bilimsel birşey beynin mıknatıs gücü manyetik alanıyla ilgili birşey

Konunun tamamını okuyamadım ama bir şey sormak istiyorum. Hz. Osman'ındı yanlış hatırlamıyorsam bir sözü var. "Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmaz."
siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? yani bir şeyi gerçekten çok istersek sanki o şey olmuş gibi hayal ederek yaşarsak gerçekten olur mu ki?

evren de bizim görmediğimiz enerjiler var, bu enerji ler düşündüğümüz şeyleri çekiyor ve oluyor.. buna da çekim yasası deniliyor kızlar.
hani herhangi bir yerdeyken aklımızdan bir cok uzak bir arkadasımız yakınımız gecti diyelim, arkasından arar ya, biz de ona ''az önce aklımdan gectin deriz'' kalp kalbe karsıymıs diye yorum yapılır, ama bu konunun da saskınlıgında olursunuz hala.... bu enerjidir, beynimizin yaydığı bir enerji... evet o arkadasa gidebilecek bir enerji, bunun bilimsel bir çok acıklaması var. o yüzden de hayatınıza dilediğiniz, istediğiniz seyleri olmuş gibi düşünerek, hayatınızı sekillendirip, bunun olmasında yüksek oran da katkılarda bulunabilirsiniz. sadece düşünmek, istemek, ve kafanız da bunu şekillendirip hayal etmeniz yeterli... o zaten size gelecektir... şanssızım demek de buna benzer hep sanssız şeyleri çekersiniz kendinize, hayatınızdaki hiç bir şeyi değiştirmeye gücünüz yok sa düşüncelerinizi olumlu yapın olumlu seyler olur, çok aşırı basit.. sadece iş düşüncede bitiyor. ne düşünürseniz onu çekiyorsunuz... vs .. vs...çok aşırı merak ediyorsanız kuantum, secret, kitaplarından faydalanabilirsiniz....

eski insanlar bu telepati, çekim yasası ile okadar ilgiliymişler ki. bizim telefon olarak kullandıgımız aygıt onların beyniymiş... telepatik olarak söylerlermiş, anlaşırlarmış... onlar daha ne zaman çözmüşler , biz teknolojik çağda makinalaştık... beynimiz obez oldu...beynin bir gücü var arkadaslar, ve bunu gercek anlamda kullanmasını bilenler çok mutlu.. beynin işleyiş mekanizmasını çözmüş insanlar, çok daha huzurlu... iş beyinde bitiyor, atıyorum hindistan a gidiyor insanlar arınmak için, sen giderken o beyninin içindekileri götürürsen ne değişir ki.. ilk önce düşünceleri arındırmak lazım. doğru düşünmek lazım bi ara cook ilgiliydim ve cook güzel seylerde deneyimledim oldu.. bunu yasam tarzı gibi oturtmak önemli. o zamn beynin le beraber o kadar güzel şeyler çekersin ki... doğru eş seçimi bile bununla bağlı birbirine.. kendine eş değer bir insanı çekiyorsun.. arkadas da aynen...

kendini aşağlık hissedersen aşağlanırsın.. çünkü kendine yüklediğin anlam negatiftir, sen kendini değersiz, konuşulmaya değmez, olarak görürsen karsındakine verdiğin algı o olur ve seni asaglamasına düşüncelerinle ister veya istemez sebep olursun... sen kendine değer verirsen çevrende verir. oturusun bile herşeyi ifade eder. hayatımızda olan biten herşey düşünce ye enerjiye bağlı.. mutluluga huzura verdiğimiz anlam, hayatımızı şekillendirir. mutluluğa koşullara bağlarsanız, koşulsuz mutlu olamazsınız, ^^para olsun mutlu olayım^^ bu bir koşuldur,bu düşüncedir, önemli olan parasız,maddesiz mutlu olabilmek hayatına bunu gecirebilmek....sen etrafına mutsuzluk yayarsan çevrendekiler mutsuz olur, vs vs hepsi düşünce hepsi çekim çekim çekim..... bizim kendimize çektiklerimiz.....

son söz hep deriz ya ^^beni de böyleleri bulur^^ iyi düşünelim... biz o anda neyiz??? ruh halimiz ne??? biz mi çağırdık, çektik o mu geldi:)

canım şimdiye kadar ufak tefek istekleri hep Allahtan istedim hayal ettim oldu çok şükür
ama uzun zamandır istediğim,hayal ettiğim bir şey var Hz.Osman'ın bu sözünün arkasına sığınarak istiyorum hep.Benim için imkansız görünse de senin için imkansız yok Allahım o yüzden ısrarla istiyorum diye dua ediyorum.Ve duamın kabul olacağına da çok inanıyorum sadece doğru zaman gelmedi daha

evet kabul olmuyor diye bişey yok derler hep sadece doğru zaman inşallah dualarımız hayırlısıyla kabul olur ben de şizofren gibi sanki o istediğim şey olmuş gibi hayal ederek yaşıyorum bazen çok kaptırıyorum kendimi ama olsun buna değer

duada ısrar ve inanmak en önemli şarttır. Allah hayırlı olan duanı kabul etsin inşallah( ama hayırlısıysa olsun)

İstediğin şeyi hayal etmekten güzeli mi var :) gözler kapalı, suratta saçma bi gülümseme sanki başka bir dünyada gibi Allahım hayal ettirdiklerini hayırlısıyla kabul etsin inşallah

Ben de rusça kursuna gitsem ne güzel olur demiştim.Mimarlar odası öğrenciler için kurs açmıştı bedava pat diye.Gerçi meğer her sene açıyormuş benim o sene son gün önüme geldi resmen.Arkadaşım hadi şöyle kurs varmış gidip kayıt yaptıralım dedi Böyle küçük şeyler oluyor da mesela benim de bir duam var hiç kabul olmuyor.Hani artık olmasını da istemiyorum o derece bıkkınlık geldi.Bir de kırıldım çünkü.Belki garip gelecek ama cidden böyle niye duam kabul olmadı eksiğim ne ki diye üzülüyorum çok..

Bir de bir keresinde benim hoşlendığım birisi vardı ki yıllardır görmemiştim.Dedim ki bugün saçımı şöyle yapıym onu görürüm belki dedim Yolda karşılaşmıştık şok olmuştum tabi içime öi doğmuş yoksa çekmiş miyim bilemedim

Bende de cok oluyor bu durum... Mesela birini anlatayim Eski Patronumun Mavi bir elbise giyindigini ve ona cok yakistigini düsünüyordum yani öyle gözümün önünden gecti ertesi gün ise gitdim ve o gördügüm elbiseyi giyinmisti gercekten... Yada bir is basvurusuna gitdim alinmisim diye hayal etdim onu yapardim bunu yapardim diye düsünürken yine ertesi gün Telefon geldi ve ise alindim.... Allah hakkimizda herseyin hayirlisini versin insallah...

"Iyilik yap iyilik bul" bunada cok inanirim ....

Ehliyet yapiyordum ve yazilim vardi yürüyordum bir adam durdurdu beni Yol sordu yolu söyledim sinava girdim Kazandim... bir kac ay sonrada direksyon sinavina girdim bu seferde arabali biri yol sordu ona da tarif etdim yolu ve onuda kazandim allahtanmidir nedir bende anlamadim Tesadüfen iki kisi o günlerde Yol sordu...

neye ınanırsan bırgün onu yasarsın.. şöyle bır durum var bence..ne istedıgın önemli yanı olabılecek bırsey mı..??

olacak ıs var olmayacak ıs var.. bırsey cok asırı ıstersın veya süreklı hayal edersın ama olmazsa ıste ozaman sonuc cok büyük hayalkırklıgı olur..

yanı bence önemli olan, ıstedıgın seyın gerceklıgı ..

bilmem anlatabıldım mı

Böyle bir şey yok canım.
Çekim yasası imkansız gördüğün şeyi imkanlı yapar, ayağına getirir.
Olmuyorsa bir yerlerde yanlış yapıyorsun demektir.

Senin dediğin gibi olsa hayal kurmanın, büyük şeyler istemenin ne manası kalır?!

Hayatta neler yaşayacağımız hiç belli olmaz.
Sen bu iş asla olmaz dersin belki ama öyle kapılar açılır ki sana, inanamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…