nestle nesfit 14 gün programını uygulayan var mı?

ben daha önce nesfit kullanıyodum baya da sevmiştim ama son zamanlarda yeni bişey çıkarmışlar üstünde "Türkiyede üretilmiştir" yazıyo onu aldım ama çok tatsız geldi diğerini bulamadım bıraktım ben de

Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

sağlıksız diyetiyene gitmek en mantıklısı

1 kilo domates
1 kilo havuç
800 gr taze fasulye
1 bağ maydonoz
1 bağ fesleğen (tazesi yoksa 100 gr kurusu)
6 tane iri kuru soğan
3 tane kereviz
Kori, karabiber, tuz (bunlar damak tadına göre)

Bütün sebzeler küp küp doğranıp, az suyla pişirilir. Hiç yağ yok.

Sabah aç karnına ılık limon damlatılmış su sonrasında iki dilim ekmek, peynir, yeşillik, şekersiz çay, Öğlen akşam 5 gün bu yenecek. Yanında ilk gün etsiz sebse yemeği, ikinci gün salata, üçüncü gün yoğurt yada esmer pirinç lapası, dördüncü gün tavuk, balık, kırmızı et ızgara, beşinci gün sebze yada salata yenilebilir. Ekmek hiç yok.

Merhaba kızlar ben de birşey sormak istiyorum. Bugün nesfit aldım. Fakat gözüm çikolatalı olanlarda kaldı. Ben sadesini aldım. Çikolatalı olanın içeriğine baktım bildiğin çikolata vardı. Acaba sadesi mi daha etkili ya da şöyle sorayım çikolatalıyla arasında çok fark var mı? Bir de eti müsli var. Kafam çok karışık :26:

Kızlar ben de müsli aldım, sabah ve akşam 5 kasık müsli 1 bardak yağsız süt, öğlen sebze yemeği yiyorum. Günde 1 buçuk saat de yürüyorum. 5. günüm 1 kilo vermişim. Nasfit felanda benzer ürünler zaten o yüzden yazdım. Ama doyurmuyor 1 salatalık ya da meyve yeyince doyuyorum..

Ben uygulamistim 2 haftada 5 kg verdim ama dikkat etmezseniz verdiginiz kilolari geri aliyorsunuz. Bugun tekrar basladim. Tadi hos oldugu halde bir sure sonra biktiriyor.

Bi diyeti ramazanda uygulayan arkadaşlar var mı?

Nesfit 14 Gün Diyeti

Yaz aylarına fazlalıklarınızı atarak girmeniz sadece 14 gününüzü alacak. Nasıl mı? Nesfit 14 Gün Diyet Programıyla… Düzenli olarak uygulayacağını bu program sayesinde dilediğiniz forma kavuşmak hayal değil. Tülin Şahin’inde destek verdiği Nestle Nesfit Diyet Programı, hem sağlıklı beslenmenizi hemde sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda günlük tahıl tüketen kişilerin dengeli şekilde zayıflamasının çok basit olduğu söyleniyor. Sizde bu programı deneyerek yaz aylarına formda girin

KAHVALTI:
  • Yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit®’in yanında 1 adet meyve yiyebilir ve 1 bardak şekersiz çay ya da kahve içebilirsiniz.
  • 1 kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz.

ÖĞLEN:

• Bu öğünde dilediğinizi yiyebilirsiniz, fakat bizim önerimiz 4 temel besin grubunu da içeren dengeli bir tabak hazırlamanız.
  • Yağsız ya da az yağlı yoğurt; salata ya da sebze yemeği; tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna ya da bulgur pilavı ve ızgara et, tavuk ya da balık yiyebilirsiniz. Böylece süt, et, tahıl ve sebze gruplarının her birini dengeli şekilde tüketmiş olursunuz.
AKŞAM:
  • Yine yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit® ile yağsız yoğurt ve sebze yiyebilirsiniz.
– Daha iyi sonuç için ara öğünlerde meyve ve sebze yemeyi, günde en az iki litre su içmeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın.

Tülin Şahin’in önerisi…

Nestlé NESFIT ile birlikte beslenme ve forma girme programını uygulamanın çok keyifli olduğunu ve Nestlé NESFIT’in kendi yaşam anlayışıyla çok uyumlu bir marka olduğunu belirten Tülin Şahin konu hakkında şunları söyledi:

“Çok yoğun tempolu yaşamım var, bu tempoda hem sağlıklı beslenmek hem de formumu korumak benim en temel ihtiyaçlarımdan biri. Nestlé NESFIT bu ihtiyacımı en iyi şekilde karşılıyor. Benim gibi dengeli bir şekilde formda kalmak isteyenler; bikini mevsimi öncesi istediği beden ölçülerine kavuşmak isteyenler Nestle NESFIT’i mutlaka denemeliler.

14 gün programındaki Nestle NESFIT’li menülerle bütün hanımlar benim gibi formda kalmayı başarabilirler. Nestle NESFIT’in 14 Gün Programı yapılan araştırmalar sonucu kendini kanıtlamış bir program. Yaz geldi, fazlalıklarım var diye kara kara düşünmeyin.

Nestle NESFIT 14 Gün Programı, biraz hareket, biraz da dikkatli ve dengeli beslenme ile düşlerinizdeki bikiniyi giymenize olanak sağlayacak.

Nestle Nesfit Kalori Miktarları

Nesfit Meyveli: PAKET(300gr) 1059 kalori
Nestle Nesfit Sade: GRAM 3.57 kalori
Neste Nesfit Çikolatalı+125ml süt: PORSİYON 160 kalori
Nestle Nesfit Çikolatalı (sütsüz): GRAM 116 kalori
Nestle Nesfit Sade + 125ml Yağsız Süt: PORSİYON 151 kalori
Nesfit meyveli (40 gr 125 ml yağsız süt ile): PORSİYON 186 kalori
Nesfit Kırmızı Meyveli 30 gr +125 ml yağsız süt: PORSİYON 151 kalori

Nesfit 14 Gün Diyeti

bir süre sadece sabahları yiyerek yapacağım bende bu diyeti. akşamları evde sevdiğim yemek olmazsa yine nesfit yiyebilirim. bakalım faydasını görürüz diye umuyorum

Ben 10 gündür kahvaltıda karışık meyveli nesfit yiyorum
Aksam yemegi de ya ton balıklı roka salatası yada tavuklu salata yiyorum
1.5 2 lt şu içiyorum 10 günde 3 kilo 100 gram gitti

Eee gördün mü faydasini ?

gerçekten tok tutuyor onu fark ettim. bir de karnım baya düzleşti ki daha 9 gün olmuş. nesfite başlayalı beri kaç kilo verdim tam bilgim yok, şuan regl dönemin olduğum için tartılmıyorum. haftaortasına doğru sonucu paylaşırım
ama ben akşamları da nesfit yemeye cesaret edemem, bıkarım sanki o zaman ama bıkmadan uzun vadeli olarak bu şekilde halletmeyi istiyorum. o yüzden sadece sabahları yemeye devam

Eger kilo verdiriyor sa ben sabah aksama yerim problem degl bnm için çok severim zaten fakat gerçekten yağmi yakıyor yoksa kaStan sudan mi veriyorsun o önemli yağdan takmayipta kas veya su gidiyorsa kilo vermek anlamsız olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…