nestle nesfit 14 gün programını uygulayan var mı?

Eger kilo verdiriyor sa ben sabah aksama yerim problem degl bnm için çok severim zaten fakat gerçekten yağmi yakıyor yoksa kaStan sudan mi veriyorsun o önemli yağdan takmayipta kas veya su gidiyorsa kilo vermek anlamsız olur

kastan ve sudan gitmesi geçici bir çözüm ortaya çıkarır zaten. nesfitin içerisinde bulunanlar araştırdığım kadarıyla hem metabolizmayı hızlandırıyor, hem de toklukverdiği için daha az yeme ihtiyacı ortaya çıkarıyor. yani aslında ortada bir mucize, kısa sürede devasa kilolar verme gibi bir durum yok.

kastan ve sudan gitmesi geçici bir çözüm ortaya çıkarır zaten. nesfitin içerisinde bulunanlar araştırdığım kadarıyla hem metabolizmayı hızlandırıyor, hem de toklukverdiği için daha az yeme ihtiyacı ortaya çıkarıyor. yani aslında ortada bir mucize, kısa sürede devasa kilolar verme gibi bir durum yok.
Şimdi oldu :KK66:

Ben denedim 82 kilodan 74 e dustum . :)) doyurucu . Ayrica gece aciktigimda cips niyetine de yedim :)

Basarilar bence basarabilirsin :)) inanirsan basarirsin :) ben su an patates diyetinin son gunundeyim kendimi cok iyi hissediyorum sonra gunde 2 defa misir gevregi yemege devam 60 olmak hedef :))

Basarilar bence basarabilirsin :)) inanirsan basarirsin :) ben su an patates diyetinin son gunundeyim kendimi cok iyi hissediyorum sonra gunde 2 defa misir gevregi yemege devam 60 olmak hedef :))
yaa ben yaparım yapmasına sıkıntım yokta çok sık misafir geliyor veya gidiyoruz ayak uyduramiyörm diyete bir türlü mesela yapıyordum 5 gündür diyet falan hak getire az önce kekler proftroller cubuk krakerler götürdüm mm :KK70:

X