Adet 14 gun geçti ama testler negatif

Bekleyin o gelecekse gelir. 17. Güne kadar bekleyin isterseniz. Kan verin. Çıkmazsa netleşir. Çünkü pco da 1 ay sonra öğrenenler oluyor. Genelde geç döllenme durumu da pcolular da yaygın. Beklemekten zarar gelmez. İnşallah hamilesinizdir.
Hayırlı sağlıklı bir şekilde insallah 🤲 Rabbim nasib etsin

Sat 16 agustos yani 13 gun gecikti
Merhaba canım benimde 21 Eylül'de adet olmam gerekiyodu ama hala olmadım geçen ayda böyle gecikdi hiç gecikme yasamiyodum hani 2 3 gün olabiliyordu ama bu kadar gecikmiyodu salı gününe randevu aldım dün test yaptım negatif kendi fikrim ama sanırım kist falan var o gecikme yapabiliyor

Merhaba canım benimde 21 Eylül'de adet olmam gerekiyodu ama hala olmadım geçen ayda böyle gecikdi hiç gecikme yasamiyodum hani 2 3 gün olabiliyordu ama bu kadar gecikmiyodu salı gününe randevu aldım dün test yaptım negatif kendi fikrim ama sanırım kist falan var o gecikme yapabiliyor
Bazen idrarda cikmayan kanda cikar belki gebesinizdir

Bazen idrarda cikmayan kanda cikar belki gebesinizdir
Bugün doktora gittim kan bakdi negatif ilaç verdi adet sokturucu adetin ikinci günü gel hormon bakalım niye geçiyor bakalım dedi ama benim öğlenden sonra falan adetim geldi şimdi ben yarın hormon için doktora gitmeliyim yoksa Perşembe bı gitmeliyim ikinci günü dedi şimdi kendiliğinden gelince adetim yarın gitmelimiyim bilemedim

Bugün doktora gittim kan bakdi negatif ilaç verdi adet sokturucu adetin ikinci günü gel hormon bakalım niye geçiyor bakalım dedi ama benim öğlenden sonra falan adetim geldi şimdi ben yarın hormon için doktora gitmeliyim yoksa Perşembe bı gitmeliyim ikinci günü dedi şimdi kendiliğinden gelince adetim yarın gitmelimiyim bilemedim
Bence persembe sabahtan aç karna gidip kan verseniz daha iyi olur sanki. Bide ben hep hormonlara bakılırken ac gidilecegini duymustum

X