Neslihan1983 Bebeğini Kaybetti.

canım benimm yaa allah sabır versinn...allah bi daha bu acıyı yaşatmasınn..çok üzüldüm gerçektenn....inşallah tekrar hamiş kalıpp bebeğine sağlıklı bir şekilde kavuşmak nasip olurr....hayırlısı..inşallah..AMİNNN....

dayanması mümkün değil gibi ama allahtan gelmiş allahım tez zamanda bu acısını dindirecek yeni bebeğine kavuştursun sabır dayanma gücü versin kaybettiği sadece bir can degil umut hayal mutluluk annelik onuru düşünmek bile zor allah düşmanıma yaşatmasın böyle imtihanlar umarım bu imtihanın mükafatıda çabuk ve büyük olur başı sağolsun allah birdaha yaşatmasın

Neslim, guzel arkadaşım, en başından beridir yakından bılıyordum senı ve oğlunu.. Sen Allahın cok sevdıgı bır kulusun, bunu çok hissediyorum ve ileride daha buyuk acılar yaşamamak adına Allah-u Tealamın bir bildiği olduğunu biliyoruz her ikimizde.

Rabbim sana sabırlar versin.. dualarım hep seninle.

ah canım neslim yaaa... şimdi gördüm haberi. allahım çok acı. beni o kadar acıttıki neslinin acısını düşünemiyorum bile. o meleğin yüzü gözümün önünden gitmiyor senağlama Rabbim sabır versin. Rabbim acısını dindirecek sabırlardan versin. söyleyecek kelime bulamıyorum çok üzüldüm :çok üzgünüm:

ooofff böyle bir durumda ne denir bilemiyorum..Allah bir daha gostermesin,insallah kisa zamanda kendini toparlar ve yine bebegi olur bu sefer sag salim kucagina alir insallah...o bebek simdi melek oldu,insallah ahirette annesine sefaat edecek...Rabbim bunun acisini unutturacak dert vermesin...

Allahım yüce mevlam sabrın en büyüğünü versin inşallah çok zor başınız sağolsun canım

Allahım rabbim hiç bir ana babaya evlat evlat acısı göstermesin:teselli:

ALLAH'tan hiç bir zaman umudunu kesme.Rabbim dilerse "olur" dilemiyorsa emin ol bizim bilmediğimiz bir hikmeti mutlaka vardır.ALLAH sabır versin.evladında her şeyin de hayırlısını versin cnm.

cnm ya cok üzüldüm basi saolsun ,cok zor söglencek söz yok ki ........

hamileliğimin başından beri allahım hayırlı saağlıklı evlatlar ver diye dua ediyodum sürekli,,demekki hayırlısı böleymiş kendimi ancak böle avutabiliyorum,,oğlumu en son cuma günü görmüştüm bebeğim çok acı çekiyoduonu her görüşümde kahroluyodum zaten,akşam yatarken dua ettim ALLAHIM OĞLUMUN HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE ONU NASİP ET O ACI ÇEKMESİN YATERKİ BEN ACI ÇEKMEYE RAZIYIM DEDİM.. ve yattım gece 3 de telefon çaldı içim yandı bir anda şoka girdim resmen uyku şersemliğiyle ne olduğunuda anlayamadım acil buraya gelin dediler o saatte acil ne olabilirdiki apar topar çıktık 4 buçuk gibi bebeğimi gördüm kalp atışı iice yavaşlamış tı ellei bembeyaz olmuştu yavrumun göğsü hiç inip kalkmıyodu biz elimizden geleni yaptık dedi doktorlar o anda dünya durdu zannettim..meleğim uçmuştu daha kollarıma bile alamadan sesini bile duyamadan koklayamadan yavrumu gitmişti....takdir ilahi emir büyük yerden allahtan gelene razıyız biz elimizden geleni yaptık vicdanımız en azından rahat eğer doktor hatası ve ya başka bişeyse onlarada mevlam sorsun ben hiçbişey demiyorum desemde bana oğlumu geri getiremezler allahım kimselere böle acılar yaşatmasın...NURLAR İÇİNDE YAT BEBEĞİM..

cok uzuldum ya ne diyecegimi bilemiyorum ..basi saolsun cok zor bir durum...

canim cok uzuldum inan senin yerine koydum bir an kendimi cok zor ama insallah birdahaki evladin saglikli olur cani...takdiri ilahi...

canım benim allahım rahmet eylesin sanada sabır versin..

ne diyeceğimi inan bilemiyorum

Çok üzüldüm...Allah sana sabır versin dayanma kudreti versin... Bu olayda aykut beyin yada çağıner hastanesinin suçu var mı?
Yani sen neden acilen sezeryana alındın aslında bunu merak ediyorum aykut beyi tanrım çünkü...Benimde doktorumdu...Ben ona gitmekten vazgeçtim..Aslında çok iyi doktordur, takdiri ilahi işte...

neslim canım arkadaşım başın sağolsun. Allah sabır versin. Bebeğin hep seninle olacak meleğin o senin . İnan çok üzüldüm tarif edemem bile bunu, hep dua etmiştim ama derler ya allahın takdiri. Allah sana böyle bir acı bir daha yaşatmasın.

aykut bey in suçu olduğuna inanmıyorum çünkü o benden daha çok istiyodu bu bebeği ,hastaneyi de suçlamıyorum ,ya insan sıkıntıya düşünce mutlaka bir suçlu ararya bu da böle bişey ama sonuçta takdir ilahi emir büyük yerden..annesi ve babası olarak biz elimizden geleni yaptık ama ömrü bu kadarmış demekten başka bişey gelmiyo elimden.senağlama

Allah sabır ve güç versin..
kımseyı evlat acısı ıle sınamasın cok zor..
Rabbim yardımcın olsun, tabı kı unutulmaz ama ınsallah acını dındırecek uzun omurlu, sağlıklı, salıh bır bebek daha nasip olur canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…