Neslihan1983 Bebeğini Kaybetti.

anca cesaret bulabildim kendimde neslihan !!

ben 4,5 ay camekanların ardında izledim oğlumu her gün bi umutla kalktım yeni doğan güne ama hayat bazen bizim istediğimiz gibi gitmiyor şimdi daha çok iyi anladım bunu...her şeyde bi hayır vardır derler her ne olursa olsun yaşasın istemiştim nasıl istemezki insan,bağlanmıştık bi kere uzaklarda olsalarda..şimdi tam 2 ay olacak kaybedeli sanki dün gibi yaşananlar bi gülümseyişi acılarımı hafifletirdi ama artık oda yok...yara sıcakken acımaz diolar 2 ay sonra dahada iyi anladım hayat anlamsız ama geçicek biliyorum sana Sabırların en büyüğünü diliyorum arkadaşım acın çok Büyük başına gelmeyen anlayamaz...Güzel günler seni ve bizim gibileri karşılıcak inşallah çok üzgünüm ama Başın Sağolsun..:KK43:

Şimdi gördüm başlığı ve şaşkınlıkla bakakaldımm :KK43:Neslihannnnn canım arkadaşımm benimmm rabbim bol sabırlar daynama gücü versin sana canımm çok üzüldümm :çok üzgünüm:msnde hep konuşurduk seninle dertleşirdik,şakalaşırdıkk,hamileliğini anlatırdın :a015:canım benım rabim sabırlar versin sana

anca cesaret bulabildim kendimde neslihan !!

ben 4,5 ay camekanların ardında izledim oğlumu her gün bi umutla kalktım yeni doğan güne ama hayat bazen bizim istediğimiz gibi gitmiyor şimdi daha çok iyi anladım bunu...her şeyde bi hayır vardır derler her ne olursa olsun yaşasın istemiştim nasıl istemezki insan,bağlanmıştık bi kere uzaklarda olsalarda..şimdi tam 2 ay olacak kaybedeli sanki dün gibi yaşananlar bi gülümseyişi acılarımı hafifletirdi ama artık oda yok...yara sıcakken acımaz diolar 2 ay sonra dahada iyi anladım hayat anlamsız ama geçicek biliyorum sana Sabırların en büyüğünü diliyorum arkadaşım acın çok Büyük başına gelmeyen anlayamaz...Güzel günler seni ve bizim gibileri karşılıcak inşallah çok üzgünüm ama Başın Sağolsun..:KK43:

sağol canım ..napalım emir büyük yerden derdi veren rabbim sabrınıda veriyo..aldığım giysiler yerine kefenlerde gördüm yavrumuu...bugün bir hocaya sordum bebğime hatim bağışlamak istiyorum diye yok annesi o zaten bir melek o sana şefaatçi olcak dedi,,,,sabredebilirsen mükafatın çok büyük olcak dedi...bazen düşünüyorum benle aynı anda hamile olanlar doğumlarını yaptılar acılarını bebeklerinin yüzünü görünce unuttular bizde dogum yapınca acılarımız dahada katlandı ama ben inanıyorumki mevlam bizimde yüzümüzü güldürecek ama biraz daha sabredelim...allahım inş. en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bebkler nasip eder..:Saruboceq:

Şimdi gördüm başlığı ve şaşkınlıkla bakakaldımm :KK43:Neslihannnnn canım arkadaşımm benimmm rabbim bol sabırlar daynama gücü versin sana canımm çok üzüldümm :çok üzgünüm:msnde hep konuşurduk seninle dertleşirdik,şakalaşırdıkk,hamileliğini anlatırdın :a015:canım benım rabim sabırlar versin sana

ya balsurat herşeyin hayırlısı canım..gün doğmadan neler doğuyo....9 ağustos geceside beni bebeğimden ayırdı...allahım kimselere böle acılar yaşatmasınnn..allahım ben ve ben gibilerede bol sabırlar versin:1no2:senağlama

allah sabır versin inşallah terardan sağlıklı bi bebek kucağına almak nasip olur çok üzüldüm bu siteye her girdiğimde yeni hamile haberleri alıcam die bi heyecanlanıyorum ki sormayın tabi böle arkadaşlarada çok üzülüyorum allah büyüktür dualarımız onunla

neslihancım canım benim allah sana sabır versin
nedene bilirki kelimelerin anlamsız kaldığı zaman
başın sağ olsun
allah sana bir daha böyle acı yaşatmasın

vallaha böyle durumlarda baş sağlığı dilemeyi sevmem çünkü kaybedilen bi can vardır ama diyecek başka bişi yok başın sağolsun canım..allah en kısa zamanda unutturacak bi evlat versin sana amiinnnnn

Tanıyanlar nesliyi bilir arkadaşlar,nst ve ağıları sonucu bebeği sezeryanla 33-34 haftasında doğum yaptı.Bebeği 3 hafta kadar küvezde yaşadı.Ama bununla birlikte ciğerlerinde sorun vardı ve solunumu makina olmadan sağlanamıyordu.Sonra beyninde kanama oldu,kanama dursada beyinde ödem devam etti.Kucağına hiç alamadı bebişini.Çektiği resim ve videolarla yetindi.Dün eşimle yemek yerken telefon çaldı.Baktım neslihan arıyor.Eyvah dedim içimden.Ne oldu dedim.Bebeğim öldü Ecem dedi.Öylece kalakaldım o an ne denirdi,nasıl avutulurdu bilemiyordum..zordu..1 saat sonra kadar baş sağlığına gittik.İyi değildi.Gözlerinin altı mordu,eşide belliki çok ağlamıştı.Ara sıra gözlerimi kaçırıyordum ondan ağlamayacaktım..Teselli edebildimmi edemedim mi bimiyorum.Önümüze konan yemeği bile yiyemedim.Sanki yedikçe lokmalar boğazımda kalıyordu..Benim bebeğimi sordu,anlatırken suç işliyormuş gibi hissettim,doğunca seninkini severiz dedi,sen hele bir kendiini toparla dedim.Şimdi hepimize ihtiyacı var kızlar.Kendisi zaten 6 sene sonra 4.aşılamayla bebeği olmuştu..
Neslim tekrar başın sağolsun..

ne denir bilmiyorum canım ya Allah sabır versin
nasıl teselli edilir ki
rabbim en kısa zamanda yeni bir evlatla bu acısını hafifletir inşallah
destek olma zamanı şimdi ona
Allah yar ve yardımcısı olsun

allahım sabır versin,acıların en büyüğü olsa gerek ...ne denir bilemiyorum inan....umarım çok daha iyiye gider herşey ve rabbim sağlıklı bir evlat nasip eder...

böle haberler okuyunca okadar kötü oluyorumki neslihan arkadaşımızın nasıl acı cektiğini cok iyi anlıyorum allah sabrını versin rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin

allah sabır versin.allah gönlüne göre versin.çok acı bir durum.
bebek anneyi bekliyor cennet kapısında....

=kelebek41;3554297]Tanıyanlar nesliyi bilir arkadaşlar,nst ve ağıları sonucu bebeği sezeryanla 33-34 haftasında doğum yaptı.Bebeği 3 hafta kadar küvezde yaşadı.Ama bununla birlikte ciğerlerinde sorun vardı ve solunumu makina olmadan sağlanamıyordu.Sonra beyninde kanama oldu,kanama dursada beyinde ödem devam etti.Kucağına hiç alamadı bebişini.Çektiği resim ve videolarla yetindi.Dün eşimle yemek yerken telefon çaldı.Baktım neslihan arıyor.Eyvah dedim içimden.Ne oldu dedim.Bebeğim öldü Ecem dedi.Öylece kalakaldım o an ne denirdi,nasıl avutulurdu bilemiyordum..zordu..1 saat sonra kadar baş sağlığına gittik.İyi değildi.Gözlerinin altı mordu,eşide belliki çok ağlamıştı.Ara sıra gözlerimi kaçırıyordum ondan ağlamayacaktım..Teselli edebildimmi edemedim mi bimiyorum.Önümüze konan yemeği bile yiyemedim.Sanki yedikçe lokmalar boğazımda kalıyordu..Benim bebeğimi sordu,anlatırken suç işliyormuş gibi hissettim,doğunca seninkini severiz dedi,sen hele bir kendiini toparla dedim.Şimdi hepimize ihtiyacı var kızlar.Kendisi zaten 6 sene sonra 4.aşılamayla bebeği olmuştu..
Neslim tekrar başın sağolsun..

canım neslihancım başın sağ olsun allah sabırlar versin bitanem.allah böyle bir acıyı bir daha yaşatmasın. daima yüzün gülsün inşallah canım benim..

canım oncelıkle senı tebrık edıyorum ıns saglıcakla kucagına alırsın....neslıhanada ne desek bos allah sabrını versın cok zor yasadıkları ıns en kısa zanda tekrar hamıle kalır ve bu sefer aynı seylerı yasayamaz ALLAHIM kalbı bebek askıyla yanan herkese bebısler nasıp etsınnnn.........

arkadaslar neslihanla biz hem liseden hemde mahalleden arkadastik beraber büyüdük beraber yasadik gencligimizin en güzel caglarini...hayat bir rüzgar estirdi ayri ayri yerlere sürükledi bizi ama biz irtibatimizi hic kesmedik haberdar olduk hep en cok üzüldüüm seyde onu bir kerecik bile görememek bana attigi mesajda su yaziyoru "bebegimi kaybettim ilknur" defalarca okudum beynimden vurulmusa döndüm basimdan asa kaynar sular döküldü acisini icimde kalbimde hissettim bir müddet arayamadim en sonunda cesaretimi toplayip konustum o anlatti ben agladim ama Rabbim ona sabrini verecek biliyorum ve en yakin zamanda bi bebek daha nasip edecek cünkü o öle temiz yürekliki bunu gercekten hakediyor ve son söz olarak sunu söylüyorum "CANIM ARKADASIM CAN DOSTUM KARDESIM SENI COK SEVIYORUM VE COK ÖZLÜYORUM TEKRAR TEKRAR BASIN SAGOLSUN "

X