Neslihan1983 Bebeğini Kaybetti.

hamileliğimin başından beri allahım hayırlı saağlıklı evlatlar ver diye dua ediyodum sürekli,,demekki hayırlısı böleymiş kendimi ancak böle avutabiliyorum,,oğlumu en son cuma günü görmüştüm bebeğim çok acı çekiyoduonu her görüşümde kahroluyodum zaten,akşam yatarken dua ettim ALLAHIM OĞLUMUN HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE ONU NASİP ET O ACI ÇEKMESİN YATERKİ BEN ACI ÇEKMEYE RAZIYIM DEDİM.. ve yattım gece 3 de telefon çaldı içim yandı bir anda şoka girdim resmen uyku şersemliğiyle ne olduğunuda anlayamadım acil buraya gelin dediler o saatte acil ne olabilirdiki apar topar çıktık 4 buçuk gibi bebeğimi gördüm kalp atışı iice yavaşlamış tı ellei bembeyaz olmuştu yavrumun göğsü hiç inip kalkmıyodu biz elimizden geleni yaptık dedi doktorlar o anda dünya durdu zannettim..meleğim uçmuştu daha kollarıma bile alamadan sesini bile duyamadan koklayamadan yavrumu gitmişti....takdir ilahi emir büyük yerden allahtan gelene razıyız biz elimizden geleni yaptık vicdanımız en azından rahat eğer doktor hatası ve ya başka bişeyse onlarada mevlam sorsun ben hiçbişey demiyorum desemde bana oğlumu geri getiremezler allahım kimselere böle acılar yaşatmasın...NURLAR İÇİNDE YAT BEBEĞİM..
canım Rabbım sabır versın,bebegın sana sefaatcı olacak dıger alemde,oraya bı melek yolladın sen,Allah ım yuregıne bol bol sabır versın...

Başın saolsun Allah bu acıyı yaşatmasın bir daha ne sana ne de başka bir anneye.Canım benim Allah sabır versin

neslihancım allah rahmet eylesin seni ve eşini cennete götürecek inşaallah isyan etmeyin rabbim daha iyisini verecektir

Allah sabır versın ..
cok uzuldum senağlama
Rabbım en kısa zamanda acısını hafıfletecek yenı bır evlat nasıp etsın

Başın sağolsun neslihancım..Çok üzüldüm çok..Ben anne değilm ama seni o kadar iyi anlıyabiliyorm ki..Umarım en kısa zamanda yine hamile kalır ve bebeğine kavuşursun..Onu kucagına aldıgın an bütün acılarını unutacaksn..Benim en büyük hayalim anne olmak..Ama en büyük hayalimin ortağı beni terk etti..Bende şimdi doğamayan bebeğime ağlıyorum..Allah sabır versin..Senin için dua edicem bebeğine tekrar kavuşabilmen için canım...

bende ilk bebegimi kaybetmiştim daha erken dönemdeydi ama çok büyük bir acıydı seni anlıyorum Allah sabır versin ama dua et bak şimdi benim 6 yaşında bir kızım var ve 9 aylık hamileyim oğluma o günleri unuttum bile emin ol sende unutacaksın inşallah çocukların oldugunda ve bir tanede cennet bebegim var orada beni bekleyen diye hatırlayacaksın bu bebeğini...

Ben konuyu bilmiyordum çok üzüldüm yemin ederim ağlamak üzreyim neslihana hiç bişi denemez avutulamaz rabbim yeni bir melek yollasin sağlik ve sihhatl rabbim hiç bi tedaviye gerek kalmaksizin meleğini yollasin inşallah

hamileliğimin başından beri allahım hayırlı saağlıklı evlatlar ver diye dua ediyodum sürekli,,demekki hayırlısı böleymiş kendimi ancak böle avutabiliyorum,,oğlumu en son cuma günü görmüştüm bebeğim çok acı çekiyoduonu her görüşümde kahroluyodum zaten,akşam yatarken dua ettim allahim oğlumun hakkinda hayirlisi neyse onu nasip et o aci çekmesin yaterki ben aci çekmeye raziyim dedim.. Ve yattım gece 3 de telefon çaldı içim yandı bir anda şoka girdim resmen uyku şersemliğiyle ne olduğunuda anlayamadım acil buraya gelin dediler o saatte acil ne olabilirdiki apar topar çıktık 4 buçuk gibi bebeğimi gördüm kalp atışı iice yavaşlamış tı ellei bembeyaz olmuştu yavrumun göğsü hiç inip kalkmıyodu biz elimizden geleni yaptık dedi doktorlar o anda dünya durdu zannettim..meleğim uçmuştu daha kollarıma bile alamadan sesini bile duyamadan koklayamadan yavrumu gitmişti....takdir ilahi emir büyük yerden allahtan gelene razıyız biz elimizden geleni yaptık vicdanımız en azından rahat eğer doktor hatası ve ya başka bişeyse onlarada mevlam sorsun ben hiçbişey demiyorum desemde bana oğlumu geri getiremezler allahım kimselere böle acılar yaşatmasın...nurlar içinde yat bebeğim..

rabbim meleğini eminolki sana nurlar içinde beşiğinde sana geri verecek.........

Allah sabır versin.Alışması çok zor bir durum canım.Biz iyi haberler beklerken senden.Takdir böyleymiş.Oda acılarından kurtulmuş yavrum.Başın sağolsun cnm tekrar.

allah sabir versin....................iyisallah biran once hamile kalir bebegini saglikla kucagina alir saglikla buyuturde bu gunlerini unutur,,,,,,,,,,,,,hersey bizler icin,,,,,sabirlar tekrardan.........

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: tesellisi zor bi durum rabbim sabırlar versin

gerçekten nesliye çok üzüldüm allah başka acılar vermez inşallah ama evlat acısının yerini hiç birşey alamaz buda bir gerçek başın sağolsun nesli

Ne desek ne deseler boş ayni şeyi bende yaşadim 23 haftamda ikizlerimle... 1 değil 1000 tanede çocuğumuz lsa bunu unutmayiz kizlar..... çok zor ateş düştüğü yeri yakiyor. Allah'im yardimcin olsun ve sana acini bitirmeyecek ama az da olsa dindirecek evlatlar nasip etsin..( banada)

YA HERŞEY KADAER KISMET DİYORUM BENDEDE DR.LARIN HATASI VARDI KAÇ KERE GİTTİM AÇILMA OLDUĞUNU FARKETMEDİLER BENDE KASILMALARIMI.. SEN ERKEN DOĞUM YAPACAKTIN MADEM NEDEN ÇAĞINERE GİTTİN ORANIN KÜVEZİNİN İYİ OLDUĞUNU DUYMADIM KAYINVALİDEM ÇAĞINERİN DİBİNDE OTURUYOR KİMSE HASTALANINCA ORAYA GİTMİYOR...... NE DİYELİM TABİKİ HERŞEy ALLAH'TAN AMA BİZ TEDBİRİMİZİ ALICAZ TAKDİR ALLAH'TAN DİCEZ Bİ DAHA Kİ GEBELİK VERİRSE ALLAH BİZE DAHA DİKKATLİ OLUCAZ YAVRULRIMIZ BİZİ BEKLİYOR CENNETTE.............. ALLAH'a EMANET OL

X