Neslihan1983 Bebeğini Kaybetti.

canımm benimm noolursun üzme kendini bebegim...
rabbim sabrını verir inşallah..bu durumda yorum yapmak zor benim için ama birde şöyle düşün,ALLA KORUSUN dogduktan ve sen ona aylarca alıştıktan sonra kaybetseydin çok daha kötü olurdu.rabbim herşeyin hayırlısını bilendir,bunda bile bir hayır aramalıyız canım.rabbim öyle istemiş.çok çok gönülden diliyorum kii inşallahhhhhhh en kısa zamanda vee hatta bu ayy bize hamile haberinle gelirsin canımmm...

inş. canımmm

evet her şer de bir hayır varmış canımm ,,bu şekilde düşünmesem zaten kendimi frenleyemem ,,acısını veren Rabbim sabrınıda veriyooRabbim bu acımı unutturacak başka bir acı yaşatmasınnn:Saruboceq:

amin canımm.inşallah birdaha böyle bir acı yaşamazsın...
öpüyorum seni iyi geceler.

neslihancım canımmmmm

acını anlıyorum tatlım ne desek boş tatlım ama inşallah allahım hemencecik ikinci bebişini verir ve sağlıcakla kucağına almayı nasip eder uzun ömür verir tatlım benimm allahım yanında olsun yüzüne gülsün canımmm

canım başın sagolsun Allah sana bol sabır versin umarım bundan sonra herşey gönlünce olur

neslihancım canımmmmm

acını anlıyorum tatlım ne desek boş tatlım ama inşallah allahım hemencecik ikinci bebişini verir ve sağlıcakla kucağına almayı nasip eder uzun ömür verir tatlım benimm allahım yanında olsun yüzüne gülsün canımmm

sağol canımmm ,,amin inş.. tez zamanda hayırlı sağlıklı şekilde gelirler inş..:Saruboceq:

rabbim yardıncısı olsun sabrınıda beraberinde versin inşallah rabbin birini verdiyse eger bir diğerinide verir inşallah tez zamandda derdini unutturamaz belki ama acısını haffifletecek bir bebiş tekrar versin inşallah çok üzüldüm ama elden bir şey gelmiyor rabbim verdi rabbim aldı öbür dünyada ailesine şefehatçi olmaya gitti güzel yavrusu başınız saolsun :KK43:(((((((

allahim sabir versin,boyle zamanlarda soylenen her soz bos.umarim en kisa zamanda kendini toparlar ve hayatina devam edersin.hersey yoluna girer.basin sagolsun

X