Neslihan1983 Bebeğini Kaybetti.

canim cok üzüldüm, basin sagolsun... daha fazla birsey yazamiyoruz kelimelerin bittigi yer, bogazim dügümlendi... (( yasayan bilir, cünkü ates düstügü yeri yakar.. benimde doguma 10 gün kala karnimda ölmüstü bebegim, 8ay önce... acisi gecmiyo ama zamanla azaliyo canim.. allahim sanada acini hafifletmek icin bol bol sabir versin.. kucagina en kisa zamanda saglikli bir bebek versin.. unutma o seni beklicek annesi.. vakti geldiginde kucagindan hic indirmeyeceksin yavrunu... kendine iyi bak..

Allahım böyle tam bebeğimize kavuştuk derken,
bu tarz bir imtihanla tartmasın bizleri inş..
çook zora.s

allah sabır versin neslihancım çok üzüldüm geçen gün bile aklımdaydın acaba ne oldu bebegi die allah daha çok sevmiş üzülme desemde zor biliyorum allah sabırlar versin inş hayırlısıyla çabucak atlatırsın allah onun acısını unutturucak bi evlat daha verir inş seni çok seviyoruz canım minik bi cennet kuşu oldu bebegin ama annesini hiç unutmicek emin ol.seni çooooooookkkkkk seviyoruzzzzz

allah sabır versin,gerçekten zor bir durum,allah hiç kimseye yaşatmasın.allahım bu acısını unutturacak bir bebek sahibi olmasını nasip etsin.:Saruboceq:

Başı sağ olsun aynı şeyeleri bende yaşadım ben bebeğimi 35.haftada kaybettim bende bebeğimi hiç görmedim.ama hiç üzülmesin o bir Melek annesi bu herkeze nasip olmaz annesine cennette şefaatçi olacak Neslihan a üzülüyosunuz ama o aslında çok şanslı olaylara ne tarafından bakarsanız öyle görürsünüz o cennetteki bir meleğin annesi .:1hug:

( çok üzüldüm gerçekten((( Başı sağolsun, Allah kimseye yaşatmasın böyle bir acıyı. Senin de dediğin gibi ne denebilir ki böyle bir durumda? .... Allah sabır versin

offffffff yaa çok zor bi durum denecek hiç bişiy bulamazken aklım bile düşünmek istemz böyle bi durumu gerçekten zor heleki 6 sene sonra bulmuşlar offffff.ne diyim bol sabır veren ALLAH alanda ALLAH. şefaatçisi olur inşallah annesinin babasının

işte sözün bittiği yerin
neslihana ve eşine allah sabır versin
söyleyecek kelime buşamıyorum
çok acı çok

allah arkadaşına sabırlar versin başınız sağ olsun
inanınki butür olayları okuyunca içim burkuluyor yanıyor
sanki bende evlatlarımı kaybetmişim gibi geliyor nede olsa
o bebeçiklerde bizim evlatlarımız durumunda
ne diyebilirim ki rabbim geride kalanlara ömür versinsenağlama

allahım hiç kimseye böyle bir acı yaşatmasın çok zor, kelimelerin bittiği yer,allah sabır versin...

neslihancım başından beri miniğin için dua ediyordum,Allah sabır versin cnm ve bir daha böyle bir acı yaşatmasın.o hep seninle olacak bir melek tatlım...

hiçkimse başımıza ne geleceğini bilemiyoruz, herkesin başına gelebilir. zor bir durum, allah yardımcın olsun, sabrını versin.

biliyorum ne soylesem teselli olmucak basin sagolsun allah sabirlar versin ayni aciyi birdaha yasatmasin.

verende allah alanda allah o yuzden soyleyecek bısey pek bulamadım her şerde bile bir hayır varmıs arkadaslar boyle tesellı edelım kendımızı. bu denli derin üzüntüye soylenecek söz yok.allah tekrarından esirgesin inşallah başın sağolsun arkadasım..:teselli:

Allah sabrini versin inşallah tesellisinide en kisa zamanda,rabbim kimseye yaşatmasinn evlat acisini

çok üzücü,
Başları sağ olsun.. ne denir ki Allah'ın takdiri..
cennetın kapısında bekleyecek onu bebeği..
Allah rahmet eylesin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…