Neşeli Anneler Kulübü :)

bende gelebilirmiyim aranıza.
benimde çok tatlı bir kızım var arkadaşlar.

merhaba tabiki gel katıl.....allah bağışlasın kızını ismi ne....benimde kızım varkaydirigubbakcemile5

saol canım.hepimizinkini allah bağışlasın hayatım.
kızım adı ceren sude teyzesi.
7 yaşında 1. sınıfa gidiyor.
seninkinin adı ne.

saol canım.hepimizinkini allah bağışlasın hayatım.
kızım adı ceren sude teyzesi.
7 yaşında 1. sınıfa gidiyor.
seninkinin adı ne.

ay maşallah....benimkinin adı aleyna. 5 yaşında çok tatlı ama cadı yaaaaaa...sen artık okula göndermişsin rahatlamışsın..bizde biraz daha büyüse rahatlıcaz hayıtmkaydirigubbakcemile3

ay maşallah....benimkinin adı aleyna. 5 yaşında çok tatlı ama cadı yaaaaaa...sen artık okula göndermişsin rahatlamışsın..bizde biraz daha büyüse rahatlıcaz hayıtmkaydirigubbakcemile3

annesi oda büyümüş sayılır.
artık ufak ufak rahatlamaya başladınız sizde.
ama laf aramızda okula başlayınca şimdiki rahatlığını arıycaksın hayatım emin ol.kaydirigubbakcemile3

hoşbulduk şeker.
allah bağışlasın çok tatlı hayatım.
z.burnundayım hayatım.sen neresindensin.????????a.s.
saol hayatım allah hepimizinkini bağışlasın...
Bana uzaksın ben anadolu yakası kartaldayım canım ...

ama laf aramızda okula başlayınca şimdiki rahatlığını arıycaksın hayatım emin ol.kaydirigubbakcemile3

ya öylemi diyorsun....okula gidince en azından saati belli yapcağı etceği belli...istekleri belli...şimdi nerden ne çıkcağı belli değil...birde özeniyor okula gidenler gibi davranıyor...
ama tabi siz yaşıyorsunuz...benim düşündüğümün tam terside olabilir hayatım

dimi yaa okula başlayınca sorunlar dahada büyüyomuşş...Ahh keşke bebek kalsalardııı ...

ya öylemi diyorsun....okula gidince en azından saati belli yapcağı etceği belli...istekleri belli...şimdi nerden ne çıkcağı belli değil...birde özeniyor okula gidenler gibi davranıyor...
ama tabi siz yaşıyorsunuz...benim düşündüğümün tam terside olabilir hayatım

dimi yaa okula başlayınca sorunlar dahada büyüyomuşş...Ahh keşke bebek kalsalardııı ...

ah şekerler.asıl okula gidince istekleri hiç bitmiyor.sizinkilerde kız yok winx club çantaları,
defterleri,kalemleri falan filan.
birde dersler hiç bitmiyor.yani sorunlar dahada artıkyor.
okuma öğreniyorlar pcyi zaten kurtaramıyorduk şimdi direk elinde zaten falan filan.
-tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-
sonra öyle sorular geliyorki direk kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
kafayı yiyorsunuz.
birde işten çıkınca hepten kopuyorsunuz zaten.laelaelaelaelae

neyse şekerler ben çıkmak zorundayım şimdi.
hepinizi öpüyorum sonra tekrar açarım.
Şeniz Şeniz Şeniz

X