Neşeli Anneler Kulübü :)

neyse şekerler ben çıkmak zorundayım şimdi.
hepinizi öpüyorum sonra tekrar açarım.
Şeniz Şeniz Şeniz

oyy oyy oyy canım kızının albümüne baktımda şimdi maşallah yaa
çok tatlı allah bahtını açık etsin...
Çok memnun olduk canım iyi akşamlar diliyorum...

ay kızlar şimdi annem uğradı 15 dk falan sohbet ettik...benim halamın kızı var 27 yaşında hazuranda düğünü var......benim caddede ev tutmuşlar ay ne sevindimkardeşimin dükkanın köşesi hemde yeni apartmanda 300 ytl ye bana yakın olcak...şimdi çok uzakta oturuyorlar aramız yarım saatten fazlada gidip gelemiyorduk ...çokta iyi anlaşırız....ana okulu öğretmeni ..şimdi yakın olmuş

ay kızlar şimdi annem uğradı 15 dk falan sohbet ettik...benim halamın kızı var 27 yaşında hazuranda düğünü var......benim caddede ev tutmuşlar ay ne sevindimkardeşimin dükkanın köşesi hemde yeni apartmanda 300 ytl ye bana yakın olcak...şimdi çok uzakta oturuyorlar aramız yarım saatten fazlada gidip gelemiyorduk ...çokta iyi anlaşırız....ana okulu öğretmeni ..şimdi yakın olmuş

ayy sevindim hayatım iyi olmuşş.
Ama siz zaten taşınmıycakmısınız ordan...

ya şuna bak 2 saate 3 sayfa yazı yazdıkk..Valla maşallah bize diyorum elimizden
uçanla kaçan bile kurtulamazzzzz bizim haaaaaa

iyi hadi hayatıom desene bi kapı daha çıktı sanaaaaaaaaa:roflol::roflol:

X