Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

İnci de de bayağı fazla bi indirim başladı. Ayrıca derimod %50 indirime ikinci ürün + bi % 50 daha ekledi. Mesela ben %50 indirimli 214 liealık çizme aldm, erkek arkadaşım da %50 indirimli hali 132 lira olan klasik ayakkabıyı onun da yarsına 66 liraya aldı:KK9: gerçi parapuan falan derken o ilk fiyatı 265 lira olan ayakkabıyı 23 liraya almış oldu :KK53: Bir de malum ayın sonu geliyo her ayın sonu boyner mağazalarında %50 indirim oluyo. Mesela bu pzar ve pazartesi var bu indirimler. Bi de ykm de her ayın 15 inde %50 oluyo sanırım. Ayrıca istanbul da oturanlar için söylüyorum profilo boyner yenilendi üst katı tamamen bssd ( beymen sezon sonu) yazpıldı ve ben ilk fiyatı 445 lira olan bayan ceketi 39.50 ye aldım acayip şık! Beymen ne de olsa, kalite yani :KK76: ha baştan sölim çok bi şey yok yani çok eski sezonlar dolu ortalık ama biraz kurcaladım mı çok çok güzel şeyler, harika elbiseler var. Beymen reyonunda beymenin yanı sıra dolce gabbana, moschino ve prada da satılıyo. Aynı şekilde onlar da normal fiyatlarının çok altında. Aayyy yoruldum çok indirim haberi verdim size biraz da siz konuşun haberdar edin bizi :KK6:

mudo yu unutmuşum :21: mudo da da nerdeyse tüm ürünlerde %50 indirim var :KK33:

28 Şubat - 4 Mart tarihleri arasında YKM Galleria, YKM Torium, YKM Gebze ve YKM Afyon Mağazalarında 10:00-17:00 saatleri arasında 75 TL ve üzeri alışverişe %15 indirim fırsatı var arkadaşlar.

alix awien pudra alcam kızlar sanırım ykm dede satılıomuş indirim görürseniz burdan haber verirseniz süper olur

alix awien pudra alcam kızlar sanırım ykm dede satılıomuş indirim görürseniz burdan haber verirseniz süper olur

kadınlar gününe özel watson,gratis gibi kozmetikçiler bi sürü indirime girmişti.belki indirim hale devam ediyordur. şansını dene istersen. keşke 2 gün önce sorsaydın ben gitmişken bakardım :KK34:

arkadaşlar, hepsiburada sitesinde büyük boy parfümler 100 TL kampanya yapmışlar.. :KK64:

begendiğiniz bişey çıkar belki, bakın bi.. :KK31:

Hepsiburada.com

8699949051451_1_org-199x300.jpg

Giorgio Armani Bayan Gunes Gozlugu 199.00 TL indirimde.org da

Yine festival kapsamında Machka,Twist,İpekyol mağazalarında belirli ürünlerde %30 indirim var.

sephoranın kendi ürünleri hiç indirme girmiomu ya pudra ruj alıorm hiç
indirmde olmuo bilen varmı indrmde ne zmn olr bilen varsa ,birde twist indirimi lazm bana:KK70:

Opmar Optikte 26 Nisan'a kadar sezon ürünleri dahil tüm ürünlerde %40 indirim var.

sephoranın kendi ürünleri hiç indirme girmiomu ya pudra ruj alıorm hiç
indirmde olmuo bilen varmı indrmde ne zmn olr bilen varsa ,birde twist indirimi lazm bana:KK70:

İstanbul Shopping Fest boyunca(18 Mart - 26 Nisan 2011) Sephora Mağazaları’nda saat 20:00′den sonra Turkcell’lilere özel %15 ekstra indirim varmış.
bir de indirim oranını bilmiyorum ama,hergün bir ürüne özel indirim var

X