Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

uf oda çk saçma dalga geçer gbi 8 den sonra ,indrmde çok az % 15 onn içn ugrşlmaz aldm sephoradan pudramı ya adam gibi indrm yapan yer yok ne zman başlcak yne herks indrme girmye hazirnda flanmı acaba

ya kızlar ben zara etek begendim bitane çok güzel ama 2010 kasım ayınınmş nasıl bulcm bn onu ya bi fikri olan varmı yoksa imkanszmı:/

Herkese merhaba,
Asos'ta %80 indirim var.
Victorias Secret'da botlar oldukça indirimli.

Daha fazlası için alışverişdanışmanı diye bir blog açtım...online alışveriş, sezon modası, indirimli ürünler konularıyla ilgilenen herkesi bekliyorum. Mesaj atanlara sayfamda görülen ürünlerin nerde satıldığını da söyleyebilirim.

Kızlar bugün ümraniye carrefoura gittiğimde Nivea makyaj ürünlerinin %50 indirimde olduğunu gördüm. Millet kapış kapış alıyordu. Bütün Carrefour larda varmıdır bilemiyorum ama büyük ihtimalle vardır. Makyaj malzemesi alıcak kk sakinlerinin bilgisine :KK61:

Kızlar bugün ümraniye carrefoura gittiğimde Nivea makyaj ürünlerinin %50 indirimde olduğunu gördüm. Millet kapış kapış alıyordu. Bütün Carrefour larda varmıdır bilemiyorum ama büyük ihtimalle vardır. Makyaj malzemesi alıcak kk sakinlerinin bilgisine :KK61:

sadece niveada mı indirim ?

Bugün saat 17-21 arası İstinye Park, Akmerkez, Suadiye ve Ankara CEPA Mango Mağazalarında %25 indirim varmış.

indirimli markaların listelendiği bir site var isteyen olursa..

iyi alışverişler..

teşekkürler cnm şimdi baktım da clubboon için gösterdiği markalardan nerdeyse yarısını göremedim clubbona girince. özellikle victoria secret satışı oldugunu görnce hemen üye oldum ama sitede yok öle bi satış:KK50:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bershkanın bu şortuna aşık oldum ama hiç bi yerde bulamıyorum...online alışveriş sitesi de yok:KK61: sanırım bershkanın...:nazar:

bu banamıydı bilmiyorum ama banaysa ne alakam olur pazarlamayla falan öle bi düşünceniz varsa eski mesajlarıma bakın. site adı vermek yasak deil die söledim bende görünce . o markanın indirimi varmı die ararken o sitede gördüm paylaşıyım dedim fun'ları çok ne de olsa.
ama yinede kusura bakmayn yanlış anlama olduysa

Hayır !
Genel olarak her bölüme konu açtım ara ara da forumlarda link paylaşıyorum herkez dikkat etsin diye :KK34:

iide link paylaşmakla fiziki varlığı olan mağaza adını vererek indirim var demek arasında ne fark var bi internet sitesinde indirim var ama söylemem mi diyecez

hayır arkadaşlar konuda da yazdığı gibi reklam içerikli link vermeyeceğiz, buna dikkat etmeye çalışıcaz mümkünse ?

X