Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

evet heryerde indirim var kızlar bende bugün bershka,stradivarius ve pull and bear dan aldım bişeyler...geçen bluz beğenmiştim 40 liraydı bugün 20 ye aldım:81:

ececik nerden aldın hangi marka...hafta sonu ankaradaydım bir hevesle gıttım ama herşey seçilmiş magazalar savaştan cıkmıs gıbı..hiç bişey bulamadım ..

ececik nerden aldın hangi marka...hafta sonu ankaradaydım bir hevesle gıttım ama herşey seçilmiş magazalar savaştan cıkmıs gıbı..hiç bişey bulamadım ..

bursa koruparktan aldım caanım stradivariusdan kot yelek aldım,bershka ve pull and beardan da bluz aldım:KK3:

dün boynerden nike ayakkabı aldım güzel indirimler var
oğluma nike pantolan
adidas eşofman aldım
eşimede eşofman baktım ama güzel bişi bulamadım
eşofman indirimi varmı biyerlerde?

arkadaşlar kadıköy mango acayip ucuz.kabanlar 20,30 40 falan 100 e kadar var.ceket aldım 10 tlye süper.ama kapış kapış haberiniz olsun..

Slmmm bızım topık kapandı da buraya gelebılırmıyımmmmmmmm:78::78::78::78:nıye kapandı onu da annamadım amaaaaaaaaaaaaa:26::26::26::26:

Slmmm bızım topık kapandı da buraya gelebılırmıyımmmmmmmm:78::78::78::78:nıye kapandı onu da annamadım amaaaaaaaaaaaaa:26::26::26::26:

evet ya ne olduda kapandı acaba neyse cecim açılırsa başka topik bana özelden ulaş lütfen
bu arada arkdaşalar yardımınıza ihtiyacım var bana yüksek topuklu bi ayakabı lazım ama bulamadım bi türlü bildiğiniz internet sitesi varmı bu arada fiyatı biraz uygun olsun bilen varsa lütfen yazsın :KK69::KK71::KK71:

KIZLAR SİZ BİLİRSİNİZ BU MANGO İNDİRİMİ NE ZAMANA KADAR SÜRER..İSTANBUL A BİR BUÇUK HAFTA sonra geçeceğim o zamana kadar biter mi?

KIZLAR SİZ BİLİRSİNİZ BU MANGO İNDİRİMİ NE ZAMANA KADAR SÜRER..İSTANBUL A BİR BUÇUK HAFTA sonra geçeceğim o zamana kadar biter mi?

bilmiyorum ki canım :KK50: umarım daha çook uzun sürer çünkü gözüme kestirdiğim bir kaban daha var :KK5: bir de deri ceket istiyorum ama mangoda göremedim..başka mağazalarda var..acaba biraz daha beklesem mi deri ceket için, indirime girer mi onlar ? daha hiç girmemiş indirime..şu anda da pek deri ceket giyilmiyor zaten hava çok soğuk..

indirimin tarihlerini bilmiyorum ama genelde zaten hiçbişey kalmaz ki mangoda :18:
devam etse bile 1,5 haftada talan ederler

oxxoda internet üzerinden alışverişlere 31 ocağa kadar kargo bedeli bedava.ben şöyle bi baktım fena değil sitesi.keyifli alışverişler:KK16:

poloda çok ındırım var beyaz bı uzun bı hırka aldım 29 tlye normalde 90 mılyondu eşimdde ıkı tsortu 70 mılyona aldı normalde teko 80 mılyon

nerde indirim orda ben arkadaşlar tam bir alışveriş canavarıyımdır bu arada collezione'de de indirimler güzel ürünler vr bi bakın derim arkadaşlar

bende indirime yetişmek istiyorum ya..topshop istanbul da nerelerde vardır kızlar?
mango indirimi bitmese bari:KK43:..
deri mont bershka da çok uygundu indirim zamanı bile olmadığı halde...birde oralara bakabilirisin canım..

bu indirim nerede acaba? baktım ama bulamadım. :26:

e topshop'da işte canım nesini bulamadın ki? mağazalarını mı bulamadın acaba anlamadım:26:

bende indirime yetişmek istiyorum ya..topshop istanbul da nerelerde vardır kızlar?
mango indirimi bitmese bari:KK43:..
deri mont bershka da çok uygundu indirim zamanı bile olmadığı halde...birde oralara bakabilirisin canım..

Topshop Mağaza Adresleri:
İstanbul:
İstiklal caddesi, Nişantaşı, Suadiye, Metrocity AVM, Ümraniye Carrefour AVM, Cevahir AVM, Capitol AVM
Ankara:
Ankamall AVM

bu bölüm internetten, bilmiyorum hepsini gidip görmedim gitmek isterseniz yine bi arastırın tabi de, ben istiklaldekine gidiyorum hep

X