Nerelerde İndirim Var? Kampanya Haberleri! Alisveris Rehberi!

arkadaşlar 2011 yılında indirimli olan nereler var bildiğiniz bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz?

Piyasa Fiyatı 12,50 TL olan Playskool Gloworld Yumuşacık Çıngırağım %40 indirimle 7,5 TL (KDV Dahil)

Eklentiler

• $lPLY-01445_1.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 63
mango ve kotonda indirimler acaip...ama bişey kalmamış gibi bir durum var...normalde kotonun hırkalarını beğenirdim bu sefer bulamadım alacak bir hırka...adil de de indirim güzel...

kızlar zarada ve mangoda ındırım varr hemde çok fazla ve kotonda 3une ugrayın derım outlet olmasına gerek yok acele edın yeter:94:

arkadaşlar şimdi haberlerde izledim bahçelievlerde yeni bir alışveriş merkezi açılacakmış ve fiyatlar çok çok ucuz, acaba adresini bilen var mı, mesela 102 ekran full hd lcd tv 900 lira

Derimod ve hotiçte de %50 ve %60 oranlarında indirimler mevcut. Berskha da da yarı yarıya indirimler var.

Bu indirimler ne zamana kadar sürecek acaba?Cumadan önce gidemem.İnşallah o zamana kadar seçilmez ve devam eder.

Cumaya kadar devam eder sanıyorum sonrasında da bi süre daha eder bence. Çünkü sezon sonu değil sezon ürünlerinde var bu indirimler şimdiden yaptıklarına göre bi süre daha devam eder sanıyorum ama acayip indirimler var. İstanbul'da yaşayanlar için söylüyorum Profilo avm deki Mango'da 5 tl ye etek, 6-7 tl ye bluz, 8-9 tl ye de pantolon bulmak mümkün. Çok bakamadım ama 5 tl lik etekler çok hoştu bayıldııım

Son düzenleme:

teşekkürler canım.Ben İzmir'deyim.Karşıyaka ve Bornova'ya bakayım.Ben hep kaçırıyorum onları ya.Ben gittiğimde hep bit pazarı gibi bir şey kalıyor ortada.

Bu indirimler ne zamana kadar sürecek acaba?Cumadan önce gidemem.İnşallah o zamana kadar seçilmez ve devam eder.

canım lcw de gördüm indirimler ayın 27 sine kadar mı ne devam edicek , şubat sonuna kadar geçerlidir sanırım diğerleri de diye düşünüyorum..

collezione da süper indirimler var kızlar pantolanlar 10 badiler 5 erkekler için swetler 7 lira ben bugün 60 liraya
1 pantolon kot
1etekli pantolun kot ( harikaaa )
1 badi
1 ceket çok hoş pullu simli falan 45 liradan 9 liraya düşmüş çok şaşırdım
4 tane swet aldım 3 uzun kollu bir kısa kollu
1 tanede tayt aldımm kısacası cok çok ucuzz ve cok güzel şeyler varr seçilmeden acele edinn

özellikle sevgiler günü için eşine yada sevgilisie kıyafet almayı düşününlerr

arkadaşlar şimdi haberlerde izledim bahçelievlerde yeni bir alışveriş merkezi açılacakmış ve fiyatlar çok çok ucuz, acaba adresini bilen var mı, mesela 102 ekran full hd lcd tv 900 lira

şirinevlerde öyle bir yer açıldı elektronik eşyalar falan da var. E5 hizasında süvari kozmetiğin yan tarafında, Carrefour çaprazından biraz şirinevlere doğru yürürsen görürsün. Başka bir yerde açıldığını duymadım.

carrefourda pantene şampuan,pantene saç kremi ve olay 50 ml yüz kreminden oluşan paket 14.5 tl falandı yanlış hatırlamıyorsam.. hemen aldım

lcw dan 4 parça şey aldım o kadar ucuza denk geldiki anlatamam...aldığım ürünlerin indirimi %50 nin üstündeydi..southblue kısmından 2 chino pantolon aldım..normalde 34 ken fiyatı 8.5 olmuş..hemde tam istediğim gibi..yalnız aynı ürünün bütün bedenlerini karıştırdım..kimi etikete %30 yapıştırmışlar kimine %72..benim aldığım pantolon %72 indirimdeydi..ama aynısı 22 tl yede vardı..nasıl denk geliyorsa öyle yapmışlar..yine southblue kısmından bir bluz aldım 47 den 15 e düşmüş çok severek aldım

Kızlar vipdukkan da cotton box çift kişilik nevresim takımı - klozet takımı hediyeli
100,00 tl yerine 69,00 tl

Son düzenleme:
Tunalı Koton da hala %70 indirim var. Secinti de değildi. Güzel seyler bulabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…