Nedensiz erken doğum

Nunuco

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
710
969
Merhaba
25 gün önce 18 haftalık bebeğimi erken doğum yaparak kaybettim sabah aniden hapşırınca suyum geldi ilk başta anlayamadım Uyku sersemi Daha sonra gün içinde karın ağrısı şikayeti ile hastaneye gittim nöbetçi doktor muayene etti Büyük ihtimal yediğim Gıda'dan dolayı olabileceğini söyledi bebeğin hareketlerini kontrol etti suyunu kilosunu boyunu kalp atışıni her şeyi Normaldi magnezyum yazdı ve beni eve gönderdi Ben de o an her şey normal olduğu için sevinerek eve döndüm daha sonra akşam rahmimden Kordon sarktı hemen tekrar hastaneye gittik ve maalesef bebeğin suyunun olmadığını öğlen bunu fark edemediğini Çünkü suyunun olduğunu söyledi ve haftası çok küçük olduğu için hiçbir şekilde kurtarılamayacagini söyledi. Bu sefer alttan muayene etti ve rahmimin tamamen kapalı olduğunu hiçbir şekilde açılma olmadığını Kordon'un çok ince bir yerden çıktığını söyledi daha sonra sabaha Suni sancı verdiler ve normal doğum yaptım şimdi daha yeni yeni toparlanıyorum doktoruma soramadıgim sorular var. Eğer ki başına gelmiş olan varsa bana yardımcı olabilir mi Çünkü şu saatten sonra ne yapacağımı bilmiyorum Plasenta alındı Patoloji yapıldı sonuçlarda herhangi bir tetikleyecek sebep bulunamadı Eğer ki bebekte Bir rahatsızlık varsa ondan sebep kendi bırakmış olabilirmiş Bu şekilde bir açıklama yaptı doktorum ve sadece iki kere normal adet gör daha sonra denemeye başla dedi tekrar hamile kalabilir miyim kalırsam nasıl bir önlem alınacak hiçbir şey söylemedi aynı zamanda polikistik over hastasıyım. Sizce rahim ağzı yetmezliği olabilir mi ? Daha önce rahim filmi cektirmistim ama rahimde bir problem yok denmişti. Doğum yaptığım aksamki muayenedede rahim tamamen kapaliydi.

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm
Doktor ihmali var gibi geldi bana
Öğlen gittiğinizde suyunuzun azaldığını nasıl farkedemedi
Bence bu işin peşini bırakmayın
Gerekirse hastaneye ve doktora dava açın

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm
Doktor ihmali var gibi geldi bana
Öğlen gittiğinizde suyunuzun azaldığını nasıl farkedemedi
Bence bu işin peşini bırakmayın
Gerekirse hastaneye ve doktora dava açın
Bilmiyorum gerçekten o üzüntü ve acı ile düşünemedik. Ama şimdi düşünüyorum gerçekten ihmalemi geldim.
Davada açsam meleğim geri gelmeyecek ama

Başınız sağolsun rabbim sağlıkla ailenize bir melek göndersin inşallah

geçmiş olsun doktorun daha dikkatli bakıp teşhisini iyi koyması gerekirdi magnezyum yazıp eve göndermiş sonuçta hamilesiniz ihmal var gibi geldi bana inş. tekrar hamile kalırsınız iyi günler

X