Gebeliğe Hazırlık Neden Olmuyor! Artık Yıpranıyorum :(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biraz oluruna bırak bunu düşünüp kendini strese sokma stres en büyük etken... inşallah hayırlısı ile olur... :KK69:
Ha bide yumurtlama zamanına dikkat et kaçırdığında bir sonraki ayı beklemek zorundasın... :KK69:

Hayırlı akşamlar bayanlar yine bir gebelik konusu ve yine ben...
Evet bu aydan itibaren gebelik icin 6.ayımı boş geçirmiş bulunmaktayım. Yine bir umuttur yaşamak deyip 3 gün gecikmeyle adet oldum. Ve sinirlerim ciddi manada bozuldu.

Fsh yüksekliği ile gittiğim doktor alttan muayene yaparak yumurtacıklarimi görmüştü gebeliğe engel bir durum görmediğini söylemişti. Fakat bence hala bu hormon benim için gebeliğe engel teşkil ediyor. Troid desen 3 küsür bilmem kaç.
Doktor bunca şeye rağmen nasıl gebeliğe engel bir durum olmadığını söyleyebildi bilmiyorum.
Adet düzensizliği şey tam olarak nasıl oluyor bilmiyorum ama benim âdetlerim 2 3 gün erken yada 2 3 gün gecikmeyle gelir bazen de tam gününde olur bu adet düzensizliğine giriyor mu bilmiyorum. Korkudan doktora da gidemez oldum. Çünkü duyduğum yada okuduğum en küçük olumsuz şeyi fazlasıyla takıntı edecek bir potansiyele sahibim.

Gelelim ilişki durumuna. Artık hatayı pozisyonlarda ilişki düzenin de aramaya başladım.

Affınıza sığınarak söylemek zorundayım. 3 4 günde bir iliski oluyor. İlk ilişkiden sonra 5 10 dakika ayaklarım yukarıda bekliyorum.Lavaboya gidiyorum.Sonra 2. Ilişki de oluyor ondan sonra ayaklarim havada 45 dakika bekliyorum.
Sizce sıkıntı hormonlarda mi yoksa bu ilişki düzeninde mi bilmem.
Ne yapacağımızı şaşırır olduk.
3 yada 4 gun demissin öyle yapma 1gun ilişki olsun 1 gun olmasın ayaklarını havaya kaldır birde ovulasyon testi al demekki yumurtlama gününü bilmiyorsun tuvalete en az yarim saat 1 saat sonra git günde 2 ilişki olmasin

3 yada 4 gun demissin öyle yapma 1gun ilişki olsun 1 gun olmasın ayaklarını havaya kaldır birde ovulasyon testi al demekki yumurtlama gününü bilmiyorsun tuvalete en az yarim saat 1 saat sonra git günde 2 ilişki olmasin
Canım bu dediklerinin alayını denedim. Valla hiçbiri ise yaramadı. Sanırım bana yine hastahane yolları göründü

X