Neden MUTSUZSUNUZ?

Gecmisi coooooooook özlüyorum.
Arkadaslarimi özlüyorum...
Cok sükür bugünlere ama is bulsam keske almanca konussam su gibi, ha bir de eski kiloma dönsem. On kilo baya yaslandirmis beni :KK51::KK51::KK51::KK72::cry:

mutsuzum çünkü yıllarca emek verdim mezun oldum ama işimi yapamıyorum, atanamadım, aşık değilim bu yüzden eskilere sarmaya başladım, yeni bir şehir yeni bir hayat dedim ama hiçbir şey yapacak gücüm yok, zamanım boşa akıyor, bu süreçte çikolataya abandım kilo aldım, kendimle barışık değilim, arkadaşlarımı özlüyorum ama özlenmiyorum ve en önemlisi annem yine ameliyat olacak, inşallah bu son olur ve artık iyi olur. hiçbiri olmasın mutsuz olmaya razıyım yeterki ailemin eksikliğini yaşamıyım

Mutsuzum çünkü herkes önce ben diye düşünürken ben hep başkalarının mutluluğu için çabaladım.Mutsuzum çünkü sevdiğim insandan 2 aydır ayrıyım.Mutsuzum çünkü bu insandan her geçen gün yeni bi darbe yiyorum..

üniversiteyi kazanırsam mutlu olurum dedim. tatmin olmadım
üniversiteyi bitirirsem mutlu olurum dedim. tatmin olmadım
iş bulursam mutlu olurum dedim. tatmin olmadım
kendi iş yerimi açarsam mutlu olurum dedim. tatmin olmadım :KK70:
ne yaparsak yapalım yeni arayışlara giriyoruz bir şekilde :) ama istek bitmiyor

mutsuzum çünkü, 6 yıl evlilik hayalini kurduğum evlendiğim sevdiğim adamın ailesnin yükü hep bizde
mutsuzum çünkü, 1 yılı geçti sebepsiz bebişim olmuyor. iki kişi tam aile olamıyoruz.

Mutsuz muyum bilmiyorum ama huzursuzum sanki.
Eve gitmediğim sürece gayet iyiyim. Eve gittiğimde babam evde yoksa yine iyiyim. Ama babamı görünce işin rengi değişiyor. Çok mu kötü biri? Hayır değil fakat aşamadığım şeyler var. Napacağımı bilemiyorum..

mutsuzum,olmak istediğim yerde değilim,mutsuzum,sevdiğim adam başka ülkede,mutsuzum,çalışmayı sevmıyorum,mutsuzum yaşadığım hayat benım değil bana ait değil,yaşadığım hayat yaşamak istediğim hayatla çok farklı ve çarede yok

Bir sebepten çok ağladım, komik videolar izledim internetten saatlerdir ama yine de mutlu olamadım o kadar ağlamanın üzerine

mutsuzum çünkü kendimi çok değersiz hissediyorum. anlaşılmadığımı düşünüyorum. kurulan hayaller cam kırıkları gibi batıyor şimdi..

X