Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gittik benim yumurtalarım küçüktü büyütmek için klomen verdi. Eşim için sağlam dedi doktoru. Ama kayınvalidem her defasında olsa severiz deyip duruyor bende çok istiyorum napim olmuyorsa üzülüyorum
Canım bak bende ara ara üzülüyorum ama elden ne gelir ki inşallah nasip olucaktır hepimize Allah büyük cnm

Gittik benim yumurtalarım küçüktü büyütmek için klomen verdi. Eşim için sağlam dedi doktoru. Ama kayınvalidem her defasında olsa severiz deyip duruyor bende çok istiyorum napim olmuyorsa üzülüyorum
Canım bak bende ara ara üzülüyorum ama elden ne gelir ki inşallah nasip olucaktır hepimize Allah büyük cnm

Hayat neden bu kadar acımasız ki neden bazılarına bu kadar kötü davranıyor bilmiyorum .. Cok yakın arkadaşlarımdan olan bir bayan eşinden boşanmış iki yıl oluyor aramız bozuk bugün duydum ve o kadar üzüldüm ki nasıl iyi bir insandı nasıl düşünceli ve allah bağışlasın bir yavrusu da var sadece üzüldüğüm değmeyen bir insan olan eski eşi ve eski eşinin ailesi yüzünden böyle tepe taklak bir evlilik yasaması .. allahım ya sen büyüksün öte yandan eşimle aramız bozuk bir aydır ailemin yanındayım Şubat ayından beri ara ara kavgalarımız vardı ama bı son kavga ipleri kopardı resmen aileme boşanmak istediğimi söyledim çünkü kendimce haklı sebeplerim vardı mesela 5 ay önce kimyasal gebelik geçirmem de ki eşimin üstün başarısı zaten nasipten çıkan gitmişti ama beni o kadar strese sokmustu ki hal hareketleri iki gün boyunca ağladım durdum ve ertesi gün kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim .. bu nasıl bir durumdu böyle kendi görevdeyken hastane de öğrenmiştim pişmandı ama olan olmustu şimdi de pişman ama bana evden git beni Özgür bırak rahat bırak demesini sindiremiyorum hemde kaç defa demişti bana .. ve suan affetmem için herseyi yapıyor araya aileler girdi her yolu deniyor komutanı bile aradı ama affedemiyorum ona Karsı aşırı soğumuş içim etrafımda ki herkes bebeğini kucağına alırken biz nelerle uğraşıyoruz ve az önce kendisiyle konuşurken (benle aynı dönemde düşük yapan bir arkadaşımızın eşi vardı ) bana tekrar hamile olduğunu söyledi .. birden aynı acılar yükseldi ağlama krizine girdim direkt tli kapattım ve ağlıyorum suan evet cok şükür herseye ama neden bizde böyle oldu şimdi eşimle hayatımıza devam etmek varken neden böyle paramparça içim ? Neden soğumuyor bu ateş .. allahım sen büyüksün neyi yanlış yaptık ki evliliğimiz bile rayından çıkmış durumda ..

Eşinizle aranızın bozulmasına bu kadar uzamasına çok üzüldüm canım. Bu süreç zor bir süreç malesef biz kadınlar çok hassas oluyoruz, her ay kırmızıları görünce çöküyorz erkekler ise herşeyi iç dünyalarında yaşıyorlar. Bende eşimle zor zamanlar geçirdim bitsin istedim ama bu ikimizin sınavı dedik yeniden düzelttik her defasinda..için yanıyorsa baba evinde bile demekki eşine karşı duyguların hala var kestirip atmayın derim canım senin derdin onunda derdi evlat hasretin onunda hasreti birbirinize sımsıkı sarılın güzel günler elbet gelecek.

Birşey daha ekliyim canım kimyasal gebelik kalitesiz sperm, kalitesiz yumurta ya da genetik bir sorundan kaynaklanıyormuş. Ben hiç stres etmedim eşimle aram gayet iyiydi ama kimyasal gebelik oldu ne yapalım Allahtan bunun vebalini kimseye yükleyemem ki.

Cok teşekkür ederim cnm sadece bazen üst üste geliyor kendimi hiç bir yere ait hissetmiyorum açıkcası sanki boşluğa düşmüş gibiyim elbet Buda geçecek ama İşte bazen insan doluyor etrafta ki olaylar da cabası olunca .. Allah büyük ama cnm

Evet cnm biliyorum ben zaten dediğim gibi nasipten çıkan her şekil çıkar sadece bana yaşattığı stres üzüntü için kırılmıstım o kadar cnm ..

Evet cnm biliyorum ben zaten dediğim gibi nasipten çıkan her şekil çıkar sadece bana yaşattığı stres üzüntü için kırılmıstım o kadar cnm ..

Kırılıyoruz da kırıyoruz da.. Bazı hataların geri dönüşü olmaz şiddet, aldatma, küfür ama çok büyük bir hata yapmadıysa ve özür diliyorsa bir şans ver derim yoksa ayrı oldukça soğuyacaksınız birbirinizden

Hiç biri yok cnm sadece işi gereği bir hafta evde bir hafta karakolda oluyor ve iki yıldır böyle bazen 20 gün ayrı kaldık ve bu durum araya soğukluk girmesine sebep oldu ama aşılmayacak birsey değil tabi kuzum cok sağol canım benim iyi ki varsın

Oy canım sende iyiki varsın inşallah herşey eskisindende güzel olur sizin için daha birbirimize bebiş haberlerimizi vereceğizzz biz yaa

Yok canım çevrendeki insanların kismetinde varmış yoksa 3 senemiz olucak olmuyo olmuyo bende bunalımdayım 21 yaşındayım saçlarım beyazladı

Kimler geldi kimler geçti hayatımdan hiç birini senin kadar istemedim ( hadi gel bebeğim

Canım geçen konunu görmüştüm bdv'de ne oldu durumlar ? Düzeldi mi ?
düzeldi canım cok şükür eşimin işi suan ki çalıştığı yerde cok stresli tek bizlikte değil burda herkeste bu durum var ve gerçekten boşanma eşiğine geldik aileler karıştı evden gittim 1 ay sonra geri geldim pişmanım dedi ama 3 gün geçmeden ikimiz de de birikmiş şeyler vardı yine tartıştık tamam dedim bitti daha ama aynı günün gecesi yine konuştuk sakin bir kafayla birbirimizi anlamadığımızı fark ettik kendimize biraz zaman verelim dedik ve suan şükür hersey iyi gibi .. aslında bir süre bebek işini de erteledik ortak kararımız .. bakalım cnm noluyor sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…