Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin kuzum benim ya aynen cok iyi geldi canım cok şükür tamam bekliyorum haberini canım

çok geçmiş olsun iyiki de çektirmişsin öğrenmiş oldun

Canım hamile kalan arkadaşlarımız var ama bir o kadarda bizim gibi hamile kalamayan da var malesef ben asıl onu düşünüyorum neden bu hale geldik önceden kadınlarda bu kadar sıkıntı yoktu sanki. Ne bileyim ninelerimiz annelerimiz ovülasyon günü mü hesaplamış, yumurtanın, döllenmenin ne olduğunu bilip mi cocuk sahibi olmuşlar ne yedik ne içtikte böyle olduk biz ya

Hamilelik haberlerini şöyle yorumla o da hamile oo demek ki hamile kalmak çok kolay bak o bile hamile kalmış bak çevremde çocuk isteyip de olmayan kişi bir tane daha azaldı demek ki bu sorun geçici benim de çocuk sahibi olmam yakındır

O kadar haklısın ki eskiden hersey doğaldı kuzum hormon yoktu ilaç yoktu şimdi bir bas agrısı bile ilaçla geçiyor vücutta zamanla değişiyor tabi Günden güne umutlar azalıyor ya

Bu evreleri geçtim canım İnan artık onda oluyorsa bnde niye olmuyor evresindeyim

ben şu “ceketimi üstüne atsam hamile kalıyorsun” grubundanım.
hani hep deriz ya sağlık gibisi yoktur diye.
2 düşük yaptım ama öyle küçük ilk haftalar felan değil. Bildiğiniz hamileliğin yarısında karnımda ölüyorlardı.
birini hastanede kürtaj yaptım.
diğerini evde doğurdum!
o sancı asla tarifi mümkün olmayan bişeydi.
Ölü bir bebeği görmek çok acıydı.

şimdi 2 çocuğum var asla kolayca sahip olamadım.
ne hamileliğimden bişey anladım,ne doğum,nede sonrası.
1.900 gr doğdu ilk yavrum.
göğsüme alamadan küvez yolları..
2. Çocuğumda erken geldi.
2.5 sene böyle hergün iğneler,haplar..

sağlık olsun deyin.
sağlıkla gelsin.
hamileliğinizin tadını çıkarabileceğiniz Günleriniz olsun.

ben hiçbir hamileliğimi böyle romantik,huzurla hatırlayabileceğim günüm olmadı.
allah herkese sağlıkla huzurla nasip etsin.

Amaaaan benimde olmuyor buraya yazayim belki uğurlu gelir. 1 kürtaj (zorunlu ) sonrasi olmadi 1 bucuk senedir. Kizlar yorumların hepsini okumadim ama tek tüpten bahsedilmis. Ben tek yumurtalik ve tek tüpluyum. 1 kez hamile kaldım maalesef kaybettim. Rabbim insallah tekrar nasip eder cümlemize.

Bende varım kızlar 1 buçuk yıl oldu hala hamile kalamadım maalesef bebek diyenlerin ağzına kürekle vurasım var vakti zamanı var demek beklemekten başka çare yok, bol bol dua edelim inşallah gelir mucizelerimiz

Aynı durumdayım. Bana da akıl verirseniz sevinirim. Kayınvalidem çocuğum olmuyor diye beni önemsemiyor artık üstüme geliyor

Kimyasal gebeligi nasil bildiniz vrya farkettiniz ?

Of canım ya nasıl şeyler atlatmışsın gerçekten çok üzgünüm bunları okuduğuma allah yardımcın olsun ya tabiki de en önemlisi sağlık kuzum allahım bize de hepimize de sağlık nasip etsin inşallah Hayırlısı allahtan cnm bekliyoruz hayırlısıyla

Amin cnm inşallahh benim bir tüpüm kapalı çıktı rahim filminde bakalım bekliyorum bnde cnm allahım hepimize nasip etsin inşallahh

Kimyasal gebeligi nasil bildiniz vrya farkettiniz ?
Bende de aynısı olduğu için sana cvp yazıyorum doktor kontrolünde değerlerin düşerse birden bu kimyasal gebelik oluyor mesela benim cuma günü 32 yken pazartesi 6 ya düşmüştü ve ertesi gün kanama başladı

Aynı durumdayım. Bana da akıl verirseniz sevinirim. Kayınvalidem çocuğum olmuyor diye beni önemsemiyor artık üstüme geliyor
Allah ım ya allah akıl fikir versin bide kadere inançları var güya Allah nasip etmiyorsa senin suçun ne ? Hem belki sıkıntı oğlundadır hiç doktora gittiniz mi ?

Allah ım ya allah akıl fikir versin bide kadere inançları var güya Allah nasip etmiyorsa senin suçun ne ? Hem belki sıkıntı oğlundadır hiç doktora gittiniz mi ?
Gittik benim yumurtalarım küçüktü büyütmek için klomen verdi. Eşim için sağlam dedi doktoru. Ama kayınvalidem her defasında olsa severiz deyip duruyor bende çok istiyorum napim olmuyorsa üzülüyorum

Gittik benim yumurtalarım küçüktü büyütmek için klomen verdi. Eşim için sağlam dedi doktoru. Ama kayınvalidem her defasında olsa severiz deyip duruyor bende çok istiyorum napim olmuyorsa üzülüyorum
Canım bak bende ara ara üzülüyorum ama elden ne gelir ki inşallah nasip olucaktır hepimize Allah büyük cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…