Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba herşey vaktini bekler herşey bizim imtihanimiz. Öncelikle esin sperm değerlerine baktirsin ona göre tedavi olursunuz sende doktora görün.
Eşine e vitamini evicap 200 lük ve soğuk sıkım keciboynuzu özü yedir zeytin yağında geceden beklemiş incir yedir 2 tane hergun supradyn energy focus kullanmistik biz ve aktardan bal ari sütü polen karısı al . Azosperm değilse saracoglu keciboynuzu kürü icir . Sende ovulasyon testi tam pik yapmıyorsa çörek otu bal tarçın kürü yap . Sık ilişki ile olmuyorsa 5 gün perhiz yap t çizgisi c den daha koyu iken sabah degerlendir birde ertesi gün. Ayaklarını iyice kaldır. Bol dua et . Rabbim hayırlısıyla bekletmeden versin inşallah.

siz hep bu tarz konular açıyorsunuz ben de her konunuza ben de sendenim diyorum.
boşverilmiyor işte çok iyi anlıyorum sizi.
milletin bebeği varken kime hamile kalmak istiyorum desem ikinciyi yaptı.
Bende sana bende sendenim diyim.
Benden sonra evlenenler 2. Ye hamile.
Kimileri bana hava atmakla meşkul kimileri laf sokmakla.
Allahtan gelenle övünüp beni ezdiğini sanıyolar

Yemin ediyorum bilgi küpü gibisin aradığımız kadın bulundu kızlar

Okadar iyi anlıyorum ki sizi ben 2013 te evlendim ve evlenir evlenmez çocuğum olmucak korkusu sardı çünkü annem ve teyzelerimin 4 5 yil olmamış sonra ilk sene istemedik tabi daha sonrası senelerde denemeler başladı ama daha başlar başlamaz ya olmassa diye kendi kendimi bitirdim ve nitekimde düşündüğüm gibi olmadı sorun kendimdedir diye düşünerek doktora gittik esimle benden ve eşimden kan tahlili aldılar eşimden sperm tahlili azosperm ve hareketlilik sorunu çıktı ama yine yılmadık incir kuru keçiboynuzu bal pekmez epimedyumlu macun çaksir suyu vitamin hapları hurma poleni macunu tabi bu sıralar inanılmaz maddi harcama yaptık bunları denerken 3 adımda bir hamile bir arkadaşıma hamile bir kadına veya çalıştığım firmada neredeyse tüm kadınlar hamile kalmıştı inanılmaz psikolojik çöküş yaşadım tabi eşim hep destek oldu onuda deneriz bunuda doneriz gibi hep hemen hemen hergun dua ediyordum kuran okuyordum bir yandan araştırmalar yapıyordum 6 adet klomen tedavi 1 tabe aşılama 1 tup bebekte yavrularimiz geldi sonra dönüp arkama baktım allahım ne kadar gereksiz uzmusum kendimi dedim sabır dua ve çaba ile allah zamanı geldiğinde veriyormuş

Gerçekten sanırım bosverince oluyo ama nasıl bosvercez her ay ‘acaba mı diyorum ya benim kafamı boşaltmam lazım en iyisi eve bir kedi alayım onla oynarım çokta severim belki kafam dağılır .. allah sağlıkla büyütsün inşallah

Hurafe denen şeyleri bilenler varsa yazsınlar. Onları da deneyecem artık. Leğene sıcak su koyup içinde biraz oturdum. İlişkiden sonra artık hemen kalmıyorum. Sauna ve havuz iyi diyen var zaten denize gidecem.
Kız sıcak su Rahmi mahvediyor diyo herkes oturma canım kaynanam dedi 7 çeşit ot topla kaynat üstüne otur ama annem bırakmadı buhar kötü eder diye .. dikkat et aman

Kız sıcak su Rahmi mahvediyor diyo herkes oturma canım kaynanam dedi 7 çeşit ot topla kaynat üstüne otur ama annem bırakmadı buhar kötü eder diye .. dikkat et aman
Çok sıcak suya oturmadım. Biraz gevşemek için oturdum. Su soğudu zaten hemen iyi ki soğumuş bari

Canım çok teşekkür ederim sperm testin de sıkıntı yok şükür ama dediklerini denicem allah razı olsun. Ne güzel seyler yazmışsın ya İnşallah isteyen herkese ve bize de nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…