Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Asla isyan etme ben 6 7 yil aynı piskolojideydim çok şükür rabbim tam.zamaninda yolladı mucizelerimizi yani sabır bacım isyan etme derdine derman ara biseyler dene doktorlara git ama.isyan etme
Gidiyorum İnan doğal yollar deniyorum mesela hereeyi yapılırım ama olmuyor çünkü nasipte yok daha .. sizin nasıl oldu peki doğal yolla mı yoksa tüp bebekmiş

Evet maalesef.. hatta konu açacaktım bende bugun .. haberlerde izledim sevgilisiyle kadın çocuğunu döverek öldürmüş ve tandıra atmış elleri ayakları bağlı şekilde.. diyorum Allahım sen böyle insanlara KESK’e çocuk vermesen.. bata son 5 kaldı bakalım bekliyorum geçen ay çatlatma iğnesi oldum olmadı
Allahım caniler çok Bursa’da bir adam 4 yasında ki çocuğunu öldürmüştü . Onlara baktıkça. Hayret ediyorum nasıl diyorum ? Cehennem de yanarlar inşallahh 🙏 hadi hayırlısı inşallah cnm hayırlı haberle gel bize 😂

Ya benimde aralıkta 2 sene olacak isteyeli. Yarın da evlilik yıldönümüm. 💕 Ben artık yediklerimize içtiklerimize radyasyona yormaya başladım 😁 ama napim sebepsiz infertiliteyim. Bu da ayrı bşşey sebep olsa çaresine bakcam. Klomen içtim doktor yumurta oluşmuş ilişki dedi. 10 gun var adete. Memlekete gitcez düğün var herkes soracak soruyorlar. İstemioruz desen bir dert istiyoruz desen bi dert nasip kısmet desen doktora git diolar. Artık dicem olsa ya kucagımda ya karnımda olur. Neden soruyorsun 🙄🤟

Ya benimde aralıkta 2 sene olacak isteyeli. Yarın da evlilik yıldönümüm. 💕 Ben artık yediklerimize içtiklerimize radyasyona yormaya başladım 😁 ama napim sebepsiz infertiliteyim. Bu da ayrı bşşey sebep olsa çaresine bakcam. Klomen içtim doktor yumurta oluşmuş ilişki dedi. 10 gun var adete. Memlekete gitcez düğün var herkes soracak soruyorlar. İstemioruz desen bir dert istiyoruz desen bi dert nasip kısmet desen doktora git diolar. Artık dicem olsa ya kucagımda ya karnımda olur. Neden soruyorsun 🙄🤟
Bizde iki gün sonra gidiyoruz memelekete bide benden sonra evlenip hamile kalmış görümcem de bizle gelicek 🙄🙄 allahım sen bize sabır ver .. İnan seni o kadar anlıyorum ki nasip olur inşallahh biran önce 🙏🙏🙏

Canım o iğnenin etkisi 12. Gündem sonra yani 13. Gün test yapabilirsin bnde de öyle oldu 12. Günde silik çizgi görmüştüm hemen doktora kostum ve negatif çıktı .. zor evet çok iyi anlıyorum seni ama beklemede kal inşallah olucaktır 🙏🙏

Yoruldum artik herseyden herkesden imali sozlrrdden takmamaya calisiorm taktiriolr arkadas 🙄🙄 allahim hayırlısını nasip etsin isteyen herkese ellerimizi bos bırakmasın insallah🤩🤩🤩

Gidiyorum İnan doğal yollar deniyorum mesela hereeyi yapılırım ama olmuyor çünkü nasipte yok daha .. sizin nasıl oldu peki doğal yolla mı yoksa tüp bebekmiş
Bende cok şey denedim tabiki doğal yolla olmadı benim.bekledogim istediğim zamanda olmadı tup bebek oldu hatta tup bebekte cokta kararsızım rüyamda falan gördüm öyle başladım tedaviye nasip 7 yıl sonraymis

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk aylık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓
Al benden de o kadar. Benden sonra evlenenler doğurdu. Ve dediğin gibi herkes hamile. Doktora gittim tedaviye duracam artık. Temiz bir şey yok dedi inşallah bu ay olur. Denize gidecem sıcak su biraz gevşetiyormuş ümidim o. Klomene başladım dün. Eşin bi sperm testi yaptırsın. Konunu takipteyim hamile kalırsan yöntemini bana da söyle canım.

Bizde iki gün sonra gidiyoruz memelekete bide benden sonra evlenip hamile kalmış görümcem de bizle gelicek 🙄🙄 allahım sen bize sabır ver .. İnan seni o kadar anlıyorum ki nasip olur inşallahh biran önce 🙏🙏🙏

İnşallah canım. Guzel düşün. Allah hayırlısını versin hayırlı zamanda gelsin.

Yoruldum artik herseyden herkesden imali sozlrrdden takmamaya calisiorm taktiriolr arkadas 🙄🙄 allahim hayırlısını nasip etsin isteyen herkese ellerimizi bos bırakmasın insallah🤩🤩🤩
Amin inşallahh Göbişler bebekle dolsun tez zamanda 🙏🤲😘😘

Bende cok şey denedim tabiki doğal yolla olmadı benim.bekledogim istediğim zamanda olmadı tup bebek oldu hatta tup bebekte cokta kararsızım rüyamda falan gördüm öyle başladım tedaviye nasip 7 yıl sonraymis
Maşallah cnm çok şükür olmuş en azından ben bile artık tüp bebek deneyim diyorum bir buçuk yıldır evliyiz bakalım .. evlat evlattır netice de . Sadece sebep oluyor bişeyler ❣️❣️❣️❣️

Ahhh ahhhh aynı durumdayım bende... iki Yıldır anne olamadım bende..

7 kişilik grubumuz var 3 ü hamile hepsi benden sonra evlendi ikisi bekar zaten en yakın arkadasım hamile liseden çoğu arkadasım hamile komşularım hamile .. herkes hamile çoğu tek ilişki veya ilk geceden olan hamilelikler😔😔 isyan etmiyorum ama üzülmüyo da değilim
Belki hakkımıza böyle hayırlıdır. Artık Allah zamanını bekliyor diye düşünüyorum

Al benden de o kadar. Benden sonra evlenenler doğurdu. Ve dediğin gibi herkes hamile. Doktora gittim tedaviye duracam artık. Temiz bir şey yok dedi inşallah bu ay olur. Denize gidecem sıcak su biraz gevşetiyormuş ümidim o. Klomene başladım dün. Eşin bi sperm testi yaptırsın. Konunu takipteyim hamile kalırsan yöntemini bana da söyle canım.
Sperm testi yaptırdı daha önce kanal genişlemesi varmış bebeğe engel değil iki farklı doktor dedi ama bu ay ameliyat olacak yine de .. bakalım sende bana yaz haber alak birbirimizden inşalalh tez zaman da olur cnm

Elimde değil 😣 normal de çok isteyen eşim ama. Doldum bu aralar heryerden hamilelik haberi alıyorum 🙄🙄
Bende cok istiyordum yillardir anlayabiliyorum. Evlendik esim istemiyordu ben de korkuyordum ya olmazsa diye. Bebek videolari falan izliyordum huluyordum agliyordum benim de olsun diye ☺️ Ama biz hic denememistik esim istemedigi icin 😂 sonra onu ikna ettim. İlk ay denedik olmadi ikinci ayda aman olursa olur bunca zaman dusundjm yeter artik. Olmazsa da birsey yok dedigimde oldu ki adetim geciktiginde bamile miyim acaba diye bile dusunmedim 2 gune gelir kafasindaydim hamileligi kafamdan atmistim tamamen.

Ne zaman bos verdim o zaman oldu 😂

Sperm testi yaptırdı daha önce kanal genişlemesi varmış bebeğe engel değil iki farklı doktor dedi ama bu ay ameliyat olacak yine de .. bakalım sende bana yaz haber alak birbirimizden inşalalh tez zaman da olur cnm
Amin canım artık çok istiyorum. Bunca zamandır başkaları için dua ettim artık kendim için ediyorum. Rabbim duysun bizi inşallah.

Bende cok istiyordum yillardir anlayabiliyorum. Evlendik esim istemiyordu ben de korkuyordum ya olmazsa diye. Bebek videolari falan izliyordum huluyordum agliyordum benim de olsun diye ☺ Ama biz hic denememistik esim istemedigi icin 😂 sonra onu ikna ettim. İlk ay denedik olmadi ikinci ayda aman olursa olur bunca zaman dusundjm yeter artik. Olmazsa da birsey yok dedigimde oldu ki adetim geciktiginde bamile miyim acaba diye bile dusunmedim 2 gune gelir kafasindaydim hamileligi kafamdan atmistim tamamen.

Ne zaman bos verdim o zaman oldu 😂
Ama düşünmemek imkansız. Klomene başladım şimdi iğne de olacam nasıl düşünmeyim.

X