Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon testi nin videoları var YouTube de izle ordan anlarsın cnm iyi birsey aslında günü tam öğrenmiş oluyorsun
Laboquick kullandım ama net çıkmadan koyulaşack gbi olup diger güne silikleşmeye başlıyordu oyüzden hiç anlamadım birde ovulasyon testine de pek gerek yok gibi zaten gün aşırı bazen hergün ilişkimiz oluyordu eşimle ama gittikçe moralim bozuluyor ilişki de soğukluk yaşıyrum sanki çocuk olmadıkça canım istemiyor psikoloji gidiyor

Tam da içimdekileri yazdın bu eksiklik beni benden alıcak artık

Bnde onu kullanıyorum ama düşüncen yanlış bence eşinle sırf çocuk için birlikte olmayı kafana koyarsan ne zevk alırsın ne bişey .. çocuğu düşünme bir süre sadece eşine odaklan İnan daha iyi olur

Hangi sayfaya canım ovulasyon testini diyorsan ben zaten kullanıyorum
Yok canm yukarda yazdım ya instagramda mucize doğada sayfasına gir bi bak coxugu olmayan arkadasım kullandı ilk ayda hamile kaldı doğal yağlar bendd kullandım değerlerimi hep düzenledi doktor pko görmedi bile ultrasonda

He o msj ı görmemişim cnm girip bakarım Hepimize iyi gelir inşallahh

Ben de ne kadar takmıyorum akışına bıraktım desemde bi yanım hepp neden olmuyo neden diye soruyo.. Allahin takdiri tabiki ona bisey demiyorum ama bende artik cok istiyorum. 18 ay oldu artık tık yok bende

Bende o markayı kullanıyom önemli olan ilk 10 dk eger o zamn netse iki çizgide aynı renkse gün aşırı ilişkşye başlayın zaten sonraki günler testi tekrarlar ilk 10 dk da silikleşecek

Benden sonra evlenen butun kuzenlerim tek tek hamile kaldı. Sağlıcakla doğsunlar ama her yeni hamilelik haberi aldıgımda icim acıyo

Aslında çocuk için değildi ama süre uzadı özellikle bu ay baya salmıştım ilişkiyi oyüzden de umudum hiç yoktu regli de geldi zaten cuma doktora gideceğim inşallah bir sorum yoktur yumurtlama günümü öğrenmek istiyorum onu nasıl söylüyo acaba biliyormusunz

Ben de ne kadar takmıyorum akışına bıraktım desemde bi yanım hepp neden olmuyo neden diye soruyo.. Allahin takdiri tabiki ona bisey demiyorum ama bende artik cok istiyorum. 18 ay oldu artık tık yok bende
Canım sende eşin de gözüktünüz mü doktora bizde olmuyordu ben gittim bişey yok dedi eşim gitti her iki kaşıkta da damar genişlemesi oluşmuş ya ameliyat oldu yeni .. inşallah hepimize nasip olur

Ah ahh rabbim sen biliyorsun konuyu yarabbim hepimize nasip olur inşallahh ❣
İnşallah hiçbir sorun yok bekleyin bekleyin diyorlar sonuç sıfır artık napacağımı nasıl avunacağımı şaşırdım etrafımdakiler 3er 5er getiriyor yarabbi sen sabır ver

Bende o markayı kullanıyom önemli olan ilk 10 dk eger o zamn netse iki çizgide aynı renkse gün aşırı ilişkşye başlayın zaten sonraki günler testi tekrarlar ilk 10 dk da silikleşecek
İlk 10dak dan sonra silikleşmeye başlamadıki hiç

Canım sende eşin de gözüktünüz mü doktora bizde olmuyordu ben gittim bişey yok dedi eşim gitti her iki kaşıkta da damar genişlemesi oluşmuş ya ameliyat oldu yeni .. inşallah hepimize nasip olur
Doktora gittik esimde bi sıkıntı yok. Bende polikistik varmıs. Adet olunca tekrar gidicem hapla tedaviye baslicaz galiba

Yumurta takibi yapar sanırım bende şuan gelişmesini bekliyorum çatlatma iğnesi yapıcam bakalım bu ay olacak mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…