Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım adetin 3 günü gitmen lazım sonra da yumurta takibi yapıyor ama ovulasyon testiyle evde kendinde anlarsın .. bazen hepimizde oluyor o soğukluk

Pek düzenli değil adet tarihlerim bu ay tam 11gün gecikti mesela ovulasyon testide denedim pek anlamadım oyüzden gideceğim 10aydır deniyoruz birşey yok ortada :)

Pko mu var sende niye düzensiz taman sen yine git ama internetten 50 li olan testlerden al asetin biter bitmez başka yapmaya illa tutturursun yumurtlamayi

Yo yine git ama ben öyle biliyorum onu bilen birinden sormak lazım .. kız git yine zararı olmaz ki yine yapar takibi kesin
Aynen ya doktora gideyim bi konuşayım en azından yoksa netten araştırmayla olmuyor

Yani o takibi nasıl yapıyor tahlil mi yapıcak
Adetin 2 veya 3günü ilaca başladım ben ayriyeten folik asit kullanıyorum yumurta yeteri kadar olgunlaşınca iğneyi uygulayacak ondan sonra yönlendirmesine göre ilişki olur ovilasyon gününe denk geleceği için hamilelik şansı artıyor inşallah tutar ya o kadar yorgunum ki artık

Pko mu var sende niye düzensiz taman sen yine git ama internetten 50 li olan testlerden al asetin biter bitmez başka yapmaya illa tutturursun yumurtlamayi
Hiç bilmiyorum normalde en fazla 2veya 3gn geç yada erken olurduama son iki aydır 6ve 11gün gecikti

Hımm anladım canım bende bi gideyim bakalım ne diyecek

Canım inşallahh tutacaktır allah ın izniyle Dualarım seninle

Başla canım inşallah iyi gelir tedavin Ve nasip olur sağlıklı bir evlat hepimize inşallahh
[/QUOTE]
Umutsuzluğa kapılıyorum nasıl olsa olmucak diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…