Neden evlilik

o_OYemek konusunda irademi yitirdimo_O kahvaltıda ekmek yemedim sözüm ona diyete gircektim , şimdi fıstık yiyorum. Benim yaş 33 bu ay giricem prflde resmim var zati .

:KK73:Çok çalışmam lazım kires:KK73::KK49:Çok resim temmuz ayında çekildi üstüme 4,5 kg aldım:KK49::KK49::KK49:
Löp et yok löp yağ ...

:KK73:Çok çalışmam lazım kires:KK73::KK49:Çok resim temmuz ayında çekildi üstüme 4,5 kg aldım:KK49::KK49::KK49:
Löp et yok löp yağ ...

Bence gayet güzel hoş bir bayansın...ve zayıfsında 4,5 kilo nedir ki boyun uzun kaldırır zaten...bu kilo muhabbetlerini kadınlar kadınlara yapıyo...erkeklerin tıg gibi kadın istedikleri falan yok...boy ve kilo arasındaki fark uçurum degilse elleme kilolarını...kadın dedigin az üstüne giydigi yakışacak...askı gibi yapma kendini sakın...

:KK30:Hoşş mersi cnm :KK30::KK30: Farkediyo ya 4,5 .. Marketten 4,5 kg. Yağ alsak :) askı gibi iyi oluyo giyinirken
Bence gayet güzel hoş bir bayansın...ve zayıfsında 4,5 kilo nedir ki boyun uzun kaldırır zaten...bu kilo muhabbetlerini kadınlar kadınlara yapıyo...erkeklerin tıg gibi kadın istedikleri falan yok...boy ve kilo arasındaki fark uçurum degilse elleme kilolarını...kadın dedigin az üstüne giydigi yakışacak...askı gibi yapma kendini sakın...

Prenses yukarıda yanlış yeri alıntılayıp cevap verdim idare et hehee...senin profil resmini görünce bir teyzem var diana nın ikizi resmen...onu görmüş gibi oluyorum...asil güzel kadın...kalbi güzel insan...umarım gittigi yerde mutlulugu bulmuştur...
Gerçekten hoş kadındı .. Duramadı. Rahat battı

X