Neden evlilik

Evliligin de Bekarligin da kendine göre avantajları ve dezavantajları var, Tartarwin hangisi sana daha uygunsa öyle yaparsın....Kimse sana zorla evlen de diyemez zorla bekar kal da diyemez...

Diana, Ya ilk yazını okudum , hakketen işin zor senin, Hem kendime yakistiramadigim için flört yapamam diyorsun, hem tek başıma da yaşayamam diyorsun 30 tane kediyle vs... hem evlilik hayali kurunca içindeki erkekler fos çıkıyor diyorsun,...iki çıkış yolun var bence

:pFyz konuya baktımda yazdıkların diananın çok kekinde gözükmüyo kekine katmıyo bu kı seni , hak yola sokamadın sen bunu:p
Diana, Ya ilk yazını okudum , hakketen işin zor senin, Hem kendime yakistiramadigim için flört yapamam diyorsun, hem tek başıma da yaşayamam diyorsun 30 tane kediyle vs... hem evlilik hayali kurunca içindeki erkekler fos çıkıyor diyorsun,...iki çıkış yolun var bence

:KK53:Fyz yok gıı sabah sabah kız bakmayamı gittin :KK53: ben varım da evkızıyım ama oynak .. oynak olmazmı , gÜldürürüm sizi hihohaaaaaa UOTE="Kires, post: 37274448, member: 16098"][/QUOTE]

X