Neden evlilik

:KK28: ben seviyorum burayı ama antalya da yaşasam belki orayı daha çok severim bilemem ama küçük şehirlerde sıkılıyorum ama antalya da sıkılmayabilirim
Aaa biri Antalya demiş , bende antalya dayım . Çok değişti Burası zaten büyük şehir , o 1990 lardaki antalya yok , caddeler istiklal gibi kalabalık , binlerce kafe , kızlar gece 11.12 de sokakta yürebiliyor , 11,12 de kahve içen insanlar , tüm markalar zincirler zaten var ..çok modern bi şehir .

Aaa biri Antalya demiş , bende antalya dayım . Çok değişti Burası zaten büyük şehir , o 1990 lardaki antalya yok , caddeler istiklal gibi kalabalık , binlerce kafe , kızlar gece 11.12 de sokakta yürebiliyor , 11,12 de kahve içen insanlar , tüm markalar zincirler zaten var ..çok modern bi şehir .
hmmm güzeldir eminim canım ben istanbul da yaşıyorum

istanbul un kötü yanı çok çeşit insan var ve insanı rahatsız edecek türden çok var antalya öyle değildir eminim

denizli:mad: işte o dediğiniz küçük ve sıkıcı şehirlerden , napalım iş burada. İstblda karanlık yüzlü insanlar var ben öyle diyorum tuhaaffff gerçekten tuhaffff

:KK42:Yazık :KK42:Ama sanaaaa

Evet 2 aylıktı bana geldiginde...büyüttüm evde...bahceli bir evde oturuyorum...bahcede mutlu mutlu yaşarken birden yok oldu...kediler özgürlüklerine düşkünlerdir...hatırası var bende profilimden kaldırmak istemedim...ona bakınca içim açılıyor...kedileri çok seviyorum...

Prenses yukarıda yanlış yeri alıntılayıp cevap verdim idare et hehee...senin profil resmini görünce bir teyzem var diana nın ikizi resmen...onu görmüş gibi oluyorum...asil güzel kadın...kalbi güzel insan...umarım gittigi yerde mutlulugu bulmuştur...

:KK61:Böyle tatlı kedi gitti demek
Evet 2 aylıktı bana geldiginde...büyüttüm evde...bahceli bir evde oturuyorum...bahcede mutlu mutlu yaşarken birden yok oldu...kediler özgürlüklerine düşkünlerdir...hatırası var bende profilimden kaldırmak istemedim...ona bakınca içim açılıyor...kedileri çok seviyorum...

Hiç bir erkeğe evlilik gözüyle bakamıyorum , mesela hoşlanıyorum , konuşmak sohbet etmek hoşuma gidiyor , güzel hayal kuruyorum , evlilik hayaline geldimi ? Yakışıklı ama boş beyinli , yada cimri , çapkın , sorumsuz , görgüsüz ! Güzel bi aşk yaşanır evlenilmez diyorum . Öyle dediğime bakmayın kendime yakıştırıp flörtte edemiyorum . Evlilik bana tırsınç geliyor , 30 sene aynı adamlamı sevişeceğim? Gün gelir sıkılırsam , olaki başka birinden hoşlandım ? Seda sayan gibi boşanıp duracakmıyız :/ bir evin içinde erkek hayali bana zul , yük gibi geliyor ,hergün yemek hazırlamak , yatağını toplamak , duşu yıkamak , tuvalet kokusu ! Mıç mıç her dakika .. Ama çocuk sahibi olmak aile olmakta istiyorum .30 tane kediyle hasır şapkayla yaşamak hedeflerimde yok . Sperm bankasından çocuk sahibi olmak ! Çocuk babasını sorsa arasa . Niye ben normal kızlar gibi düşünüp aşık olamıyorum /: neden ? Hem pastam dursun hem karnım doysun , deveyide gütmek istemiyorum diyardanda gitmek , napcam ben .
asık olcagın bırı cıkmamıs ..
evlılık cesaret suan o cesaretı alacak bır erkek gormuyosun.. ask mı mantık mı ıkısıde olsun ıstıyosuncunku:)

X