Neden evlilik

Hiç bir erkeğe evlilik gözüyle bakamıyorum , mesela hoşlanıyorum , konuşmak sohbet etmek hoşuma gidiyor , güzel hayal kuruyorum , evlilik hayaline geldimi ? Yakışıklı ama boş beyinli , yada cimri , çapkın , sorumsuz , görgüsüz ! Güzel bi aşk yaşanır evlenilmez diyorum . Öyle dediğime bakmayın kendime yakıştırıp flörtte edemiyorum . Evlilik bana tırsınç geliyor , 30 sene aynı adamlamı sevişeceğim? Gün gelir sıkılırsam , olaki başka birinden hoşlandım ? Seda sayan gibi boşanıp duracakmıyız :/ bir evin içinde erkek hayali bana zul , yük gibi geliyor ,hergün yemek hazırlamak , yatağını toplamak , duşu yıkamak , tuvalet kokusu ! Mıç mıç her dakika .. Ama çocuk sahibi olmak aile olmakta istiyorum .30 tane kediyle hasır şapkayla yaşamak hedeflerimde yok . Sperm bankasından çocuk sahibi olmak ! Çocuk babasını sorsa arasa . Niye ben normal kızlar gibi düşünüp aşık olamıyorum /: neden ? Hem pastam dursun hem karnım doysun , deveyide gütmek istemiyorum diyardanda gitmek , napcam ben .
Allah size akıl fikir versin ne diyeyim:KK12: siz zaten evlenip başkasının hayatını mahvetmeyin.Üstüne üstlük bi de çocuk oluyo,orda burda başımıza yönetici olarak gelip gene olan bize oluyo:KK11:

Allah size akıl fikir versin ne diyeyim:KK12: siz zaten evlenip başkasının hayatını mahvetmeyin.Üstüne üstlük bi de çocuk oluyo,orda burda başımıza yönetici olarak gelip gene olan bize oluyo:KK11:

Yöneticinizle sorun var sanırım? niye allah akıl fikir verecek anlamadım...

[QUOTE="Kires, post: bizim sokakta marketin önünde bi kedi var , insanlara melek kendi ırkına şeytan !! Bir cayırtı balkona koşuyoruz kedi kovalıyor dövüyor 1 km . Bir alan ondan sorulur . Çok datlııııı :)

su akar yolunu bulur...boşanma konusunda çok hırpalama kendini...seni mutlu edecek ruhunu besleyecek hobiler edin...terapi gibi gelecek inan..
haklısın zaten 3 aydır ayrıyız alıstım desem yerıdır,bır an once bıtse gıtse

[QUOTE="Kires, post: bizim sokakta marketin önünde bi kedi var , insanlara melek kendi ırkına şeytan !! Bir cayırtı balkona koşuyoruz kedi kovalıyor dövüyor 1 km . Bir alan ondan sorulur . Çok datlııııı :)

Bazı kediler sokagın köpegi gibi olur...mahalle ondan sorulur...devamlı bir ekşın fiyuuuu

Kedi candır can :-)

X