neden boyle yapıyor:(

dilegim

artık bambaşka biri
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
1.993
5
39
slm kızlar konuya nerden baslayacagımı bılmıyorum gecen anneme ıftara gıttık esımle ıfftar gayet guzel gectı sonra eve donduk o gece esım hastalandı mıdesını usutmus ama kayınpederım bana ne dese begenırsınız annende ne yedırdınız ogluma zehırledınız onu ne dıyecegımı sasırdım dedım onun yedıklerınden bende yedım ama bana bırsey olmadı anneme esımın gıtmesını ıstemıyorlar zaten ıftardan dondugumuzde yuzu asıktı nıye boyle yapıyor anlamıs degılım :çok üzgünüm:

cnm öncelıkle cok üzüldüm sıkma canını bence takma esının aılesını göruypruz bı sürü topık war kaynana kayınpederle ılgılı unutma meyve weren agac taslanırr

böylesinide yeni duydum sende deseydin ben sizde yemek yiyince beni zehirlemekmi istiyosunuzki ailem eşime böyle bişey yapsın valla bazı ailelerin çocukları bekarken deilde evlenince pek kıymetli oluyor nedense

Tövbe tövbe delimi ne??

Sende evet deseydin zaten isimiz gücümüz yok oglunu nasil zehirleyecegimizi düsünüyordukk annemle güzel bir plan kurduk ama tühhh malesef zehirlenmedi oglun cok üzüldük annemler falankötükedihüso

dul kalmaya pek meraklıyımda kocamı zehirlemeye çalışıyorum deseydin,tövbe tövbe,adamı zorla günaha sokuyorlar ya.... neyse boşver takma....bundan sonrası için dikkatli olursun onlara karşı,çünkü bu sözleri ile nasıl insanlar olduklarını anlamış oldun...

canım yaa kusuruma bakma,birden kızdım böyle yazdım,sen zaten üzülmüşsün,bizde yangına körükle gidiyoruz...hakkını helal et,dua et bol bol ki,Rabbim onlara merhamet versin.. a.s.

patavatsız işte boşvereceksin yoksa sinir hastası yaparlar seni bu aile..

Öncelikle geçmiş olsun. Sonrasında ise kusura bakma ama kayınpederinin lafına çok güldüm. Paranoyak mıdır nedir ya anlamadım. Boş ver be güzelim. Salla gitsin takma kafana.

geçmiş olsun canım..ah o anda diyeceksin ki asıl, zehirledik oğlunu, malına mülküne el koyacağız ama ah diyemiyorsun ki....hayret bir şey ya......sen de onlardan yediğinde rahatsızlan da bana ne yedirdiniz böyle de....ama biz, başkasının yaptığı yemekten rahatsız olduğumuzu bilsek bile susacak kadar hanımefendi olmayı tercih ediyoruz hep....

eşinin tesadüfen o gün midesi bozulmuş,siz zehirlediniz sanıyorlar ve ailene göndermek istemiyorlar bu yüzden öyle mi?
böyle bir paranoya görmedim ben ya...
peki eşin ne diyor?
ailesini haklı mı buluyor yoksa ailesinin saçmaladığını mı düşünüyor?

'benim annem damadını çok seviyor besler zehirlemez ama
sizin gelininizi sevmediğiniz ve sözlerinizle zehirlediğiniz belli 'de.

valla binbir türlü insan var hiç şaşırma derim.vuracakları başka bişey olmadığı için olmadık şeyden laf çıkarmışlar işte.hiç cevap verme eşinede yüklenme bırak zamanla herşey ve herkesin yüzü ortaya çıkar.öyle bir an olurki senin kapına yalvara yalvara gelirler.islah olacakları varsa mevlam islah etsin.boşer dökülen sütün arkasından ağlama temizle kurtul .bu arada geçmiş olsun.

yok artık daha neler töbe yarabbim nasıl böle düşünüpde konuşurlar ya anlamıyorum...
kezzap içirdik deseydin töbe yaaa manyakmıdır nedir....

Anlaşılan oğlunu paylaşamıyor..Ayıp valla ama var böle tipler maalesefklava:

böylesinide yeni duydum sende deseydin ben sizde yemek yiyince beni zehirlemekmi istiyosunuzki ailem eşime böyle bişey yapsın valla bazı ailelerin çocukları bekarken deilde evlenince pek kıymetli oluyor nedense

al bendende o kadar . . .evlenince ne olduğunu çzmüş diilimm .mesela benim yengem kızına bekarken geber diyip dururdu.şimdik evlenince bi aramasam dayanamam diyor kaydirigubbakcemile ayrıca geçmiş olsun canım . . . bence sende kibar bi şekilde cevabını vermeliydinn .sizin amacınız beni zehirlemekmi deseydinn cokacimcoook

esımı bu olaydan sonra degıl bastan berı aıleme gelmesınden rahatsızdı zaten zannedıyorkı esım benım aıleme para verıyor yok boyle bırsey benım aılemın bana gelmesınden bıle rahatsız oluyor bır arkadasım gelse evım ayrı oldugu halde nıye gelmıstı surat asmalar falan artık takmıyorum aılem bu soylenenlerı duysa cok kotu olurlar zaten sımdı ıst geldım o memlekette kaldı uzagız yanı ama bır ay yetıyor walla benım sınırlerımı bozmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…