neden boyle yapıyor:(

bir kişiye sormuşlar,karşındakini nasıl bilirsin?
kendim gibi demiş

sende siz beni zehirlemeye çalışıyorsunuz diye herkeste sizin oğlunuzumu zehirlemeye çalışıyor zannediyorsunuz deseydin.

Aman bu yaşlılarıda anlamak mümkün olmuyor bazen şakkıdı
Yaşın almış gitmiş ne diye hala ona buna laf sokmaya çalışırsın, yaşlı ton ton dede ol otur işte... Allah yardımcın olsun canım...
:teselli:

kaynana, görümce, eltii,bittidee :sm_confused:şimdide kayınpederlermi başladııÇok üzgünüm çoook
ehhhh yüce rabbim sen akıl fikir verr insanlara biz katilmiyiz deseydin bu hayırlı günlerde iyilikte yaramıyo insanlarafisfisfis

asil planimizda seni zehirlemek vardi ama sen gelmeyince oglunu zehirledik deseydin-tatlicadiarzu-

yani bunu aklı başında bir insan dermi hiç...
bence hiç cevap vermeyin,
belliki sizi sinirlendirmek istiyorlar...
gülün,geçin...canınızı bile sıkmayın...
artı annenize ya da başka bir yere gitmenize kimse karşamaz...
kimseye bu yetkiyi vermeyin sakın...
sevgiler...

Verılecek en ıyı cevap sanırım ''Kişinin fikri neyse zikride odur baba.Sen demek ewıne gelen mısafırler hakkında zehırleme planlarımı yapıyorsun'' olurdu ama ısde aldıgımız aıle terbıyesı onlara karsı gereken cevabı vermemıze zaman zaman engel canım.Sakın ha bu tıp gereksız ıgnelemelerı imaları kafana takma.sonrasında onlara bişey olmuyo yıne olan senın psıkolojıne oluyo.Amannnnn salllaaaaaaaa.Sankı gecmısınde kac tane zehırleme vakkası varsa senın...

annenle eşin arasında veya kayınpederin arasında bi olay mı geçti daha önce.
neden annen hakkında böyle düşünüyorlar.

ailelerin ve özellikle yaşlıların her sözünü ciddiye alıp, kafaya takmaktan vazgeçmemiz gerekmez mi?

canım deseydınkı aslında senı zehırlıyecektık ama yanlışlık oldu
tabak yer degıstırdı..
tobe tobe mubarek gun gunaha sokar bu dengesız ınsanlar
yaşlıyız cok bılırız dıye bır laf ederler
ortalıgıda karıştırırlar
aman boş veeeeeeerrrrrr degmez uzme kendını

ayh inanmıyorum yaa ben evlenmekten korkar oldum
ne insanlar var
hiçmi utanmıyor yaşından başından bu cümleleri kurarken yaa
allahım böyle insanları ıslah etsin

Ne kadar kiymetleniyor evlenince ogullari hayret birsey
gulermisin aglarmisin
evet evet baska hiç isimiz yok, tek derdimiz onu zehirlemek deseydin
amannn bosver gitsin, gul geç en iyisi
boyle dengesizlerin her lafini ciddiye alirsak...off offff

oğlunu ailecek öldürmeye çalıştık ama beceremedik deseydin :mymeka:, töbe ya rabbim :mymeka:

hep soyluuuuuuyoooooruuuummmm yıne soylıyecemmm.esın bı defa cevabını verseydı bak bakalım bı daha sana boyle satasabılıyormu...klava:

bazı büyüklerimiz böyle ne dediğini bilmez cahil olabiliyor. kayınpederin güzel bir örnek...
ben sen olsam, damadın olsa demek sen onu zehirlerdin derim. delinin fikri neyse zikri de odur hesabı.

bence kafayı takmaya değmez canım. Allah büyük onuda görür.

cok gecmıs olsun bole kayın baba ve kaynananlar varyaaaaaa verseler elımeeee bır kasık suda bogarım hıc dusunmeden bende aynı modelden var ya ne bıcım dusuncesız ınsanlar var ne mantıksız ınsanlar var sen emınım cok saygılı sessız bırısın bende oleyım ama bu ne bıcım davranıs yaaaa bız sessız oldukda saygılı oldukca tepemıze cıkıyorlar ne sanıyorlar kendılerını bunlar ya ne demek zehırledınız acayıp sınırlendım ALLAH KOLAYLIK SABIR VERSIN HEM SANA HEM BANA HEMDE BIZIM GIBI OLANLARA

ahhhh ahhh ben anlamıyorum bu kocalarımızın ailelerini...seninkide paranoyakmış bence :roflol:
deseydin onu bi yolliyim sıra size gelio :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…