Gebeliğe Hazırlık Neden böyle oldu ki ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ylzglr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
135
48
27
Bayanlar ben gebelik istiyorum 1,5 uğraşıyoruz Etlik Zübeyde'ye AMH kanı verdiğimde 4,24 Ankara Şehir Hastanesi'nde 1,22 nasıl oluyor kolay kolay değişmez yaş ilerledikçe değişmez mi ? Amh'yı ben böyle biliyorum acaba neden böyle ng , uq , L farkından dolayı mi acaba çok garip geldi bana bilenler yada böyle durumla karşılaşan...

Varmı ???

Amh bu kadar kısa sürede değişmez,merkezden merkeze virgülden sonrası çok az değişiyor ama sizinki yarıya düşmüş nerdeyse,isterseniz tekrar başka bi merkezde kan verin

Amh bu kadar kısa sürede değişmez,merkezden merkeze virgülden sonrası çok az değişiyor ama sizinki yarıya düşmüş nerdeyse,isterseniz tekrar başka bi merkezde kan verin
Salı günü gidicem Ankarada Laboratuvar'ı iyi bi hastane var mı bildiğiniz ?

Adetin 2. Günü güzel bir yerde kan ver
Ona göre doktora gösteririsin
Geçmiş olsun

Lab çok önemli ya. Biz tıp merkezinde oğluma amip testi yaptırdık. Dizanteri çıktı. Doktor şüphelendi. Memorial da yaptırttı. Temiz çıktı. Aralarında 2 gün var.

Lab çok önemli ya. Biz tıp merkezinde oğluma amip testi yaptırdık. Dizanteri çıktı. Doktor şüphelendi. Memorial da yaptırttı. Temiz çıktı. Aralarında 2 gün var.
Şuan hangisi doğru diye düşünüyorum yada gercekten düştü mü kafam karıştı birde takıntılı bi insanım içim rahatlamayana kadar kendimi yer dururum çok geçmiş olsun buarada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…