Neden böyle davranıyor ? Kimi seviyor ?

nazli_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
282
1
mrb arkadaşlar. ben bir çoçukdan hoşlanıyorum. ama galiba onun sevgilisi var. üstelikde onun en yakın arkadasida benden hoşlanıyordu. bu yuzden o beni sevmez diye düsünüyordum . (telefonda)sevgilisyle konuşa konuşa bana bakiyor . bana yakın davranıyor . bana söliyorki diyer cocuklarla fazla konuşma. bunu yapma , onu yapma .sevgilisi varsa bana niye karışıyor anlamadım. üstelik onunla ayni sınıfta okuyan baska çoçukta benden hoşlanıyor.(1 yıldır) bugun ben baska sirada oturdum o çoçukta geldi oturdu yanımda oda yani benim hoşlandığım çocuk bana sinirli bakıyordu. neden bilmiyorum . ben bir şey yapmamışdım çünki .benden hoşlanan çocuklada araları iyi değil. başka kızdan hoşlanıyorsa benimle neden ilgileniyor? çok kötuyum.
sevgilis oldugundan emin degilim. ama bir insan hep telofonla baska kimle konusa bilirki bence sevgilisi diye dusunuyorum. fikir verin lütfen ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Eh be güzelim, kafam karisti ya....minik Dallas gibi olmus!!!benneyaptımki

Simdi senden hoslanan cocukla senin hoslandigin cocuk arkadas oluyor!!!
Hoslandigin cocugun kiz arkadasi var muhtemelen!!
Senden hoslanan cocukta 1 yildir senin pesinde....dogru anladim galiba...:nazar:

Bu durumda yapabilecegin en iyi sey ikisinide def etmek cünkü senin hoslandigin cocugu hic gözüm tutmadi, kiz arkadasi var ve senle göz kas yapiyor!! Pek bi güvensiz geldi bana:mymeka:

Digerinide zaten istemiyorsun:kahve:

mrb arkadaşlar. ben bir çoçukdan hoşlanıyorum. ama galiba onun sevgilisi var. üstelikde onun en yakın arkadasida benden hoşlanıyordu. bu yuzden o beni sevmez diye düsünüyordum . (telefonda)sevgilisyle konuşa konuşa bana bakiyor . bana yakın davranıyor . bana söliyorki diyer cocuklarla fazla konuşma. bunu yapma , onu yapma .sevgilisi varsa bana niye karışıyor anlamadım. üstelik onunla ayni sınıfta okuyan çoçukta benden hoşlanıyor.(1 yıldır) bugun ben baska sirada oturdum o çoçukta geldi oturdu yanımda oda yani benim hoşlandığım çocuk bana sinirli bakıyordu. neden bilmiyorum . ben bir şey yapmamışdım çünki .benden hoşlanan çocuklada araları iyi değil. başka kızdan hoşlanıyorsa benimle neden ilgileniyor? çok kötuyum. fikir verin lütfen ne yapmalıyım?

Senden hoşlanıyor anladıgım kadarıyla..Ama yaptığı evet hiç hoş değil..
Belki de kızdan ayrılmak üzere falandır :sm_confused:, seninle ilgileniyordur bu yüzden -tatlicadiarzu-
ben uzak dur derim yerimseniben bugün baskasına , yarın sana...

senin ondan hoşlandığı belki bakışlarından falan anlamıştır. hem kız arkadaşıyla konuşuyor hem sana bakıyor pek sağlam değil gibi :mymeka: onun arkadaşını sen istemiyorsun onu istemediğin için boşwer hiç düşünme. hoşlandığın çocuğuda tersle bence. kendisini bişey zannetmesin. -tatlicadiarzu-

evet benden hoslanan cocuklardan biri onun en yakin arkadasi . ama eskide kaldi. digeriyle ayni sinifta okuyorlar. bende onu hic anlamiyorum
acaba benden hoslaniyormu? belkide benimle sadece arkadas gibi konusuyor. ben yanlis anliyorum:KK43:

ama ilk o basladi . benimle ilgilenmeye .(belkide arkadasca davranmis ben yanlis anlamisim ) sonra bende ondan hoslandim.

yarın da senle telde konuşurken başka kızı süzer...

aman aman aman gözlerden ırak...................

Öle yada böyle sonuçta bu adamdan sana hayır gelmez kız arkadaşı var diyorsun,onla konuşurken falan sana bakması hiç doğru değil.Sen bu düşünceleri at kafandan ve ondan uzaklaş

eğer arkadaşsanız ve aynı çevredeyseniz zaten bi şekilde sevgilisi olup olmadığını öğrenebilirsin...varsa bile sana umut vermesi hiç hoş değil,arkadaşların dediği gibi bugün sana yarın başkasına bakar...
bi de ben sevmiyorum böyle bak bak nereye kadar defalarca başıma geldi hiç birinden de bi sonuç çıkmadı, hoşlanıyorsan gerçekten belli edersin kardeşim davranışınla tavrınla sonra da gelip söylersin...
hem ne demekmiş ona bakma bununla oturma, bana bu konuda sadece sevgilim karışabilir ve şu anda sevgilim yok o yüzden kimseye sorma gereği hissetmiyorum der çıkardım işin içinden...
birşey hissediyorsa da açıklar bunun üzerine, ya da sana ümit vermeyi bırakır..
defalarca başıma geldiği için asabiyim bu konuda,biraz sert yazdım kusuruma bakma artık a.s.

bence o ikinizide sevmiyor, kendi egosunutatmin edip kendini sınava sokuyor.

Bence derslerine yoğunlaş aşk meşke zaman var...önce bir işini al eline eğitimini tamamla..okulda da ağır ol bence..erkekler kaliteli kız sever...herkesle konuşma herkese bakma..yanlış da anlayan cıkar tatlım...bence seven isteen engel tanımaz gelir teklif eder sen akışına bırak..başarılar..

aman sakın ha!! bu huy böyle devam eder güvenme derim :nazar:

Bence derslerine yoğunlaş aşk meşke zaman var...önce bir işini al eline eğitimini tamamla..okulda da ağır ol bence..erkekler kaliteli kız sever...herkesle konuşma herkese bakma..yanlış da anlayan cıkar tatlım...bence seven isteen engel tanımaz gelir teklif eder sen akışına bırak..başarılar..

Zaten oyle davraniyorum. ama onuda anlamiyorum. dun bana defterimi verdi ondaydi oyle verdiki sagol dedi sinirli sekilde yanimdaki kiz sok oldu .bende hic bir sey demedim ama eskiden gulerek verirdi. bugunde hic ber sey olmamis gibi davrandi. sanki 2 gundur benle sinirli knusan ve ya konusmayan bu deyildi . anlayamiyorum.

arkadaslar sorun çözüldü. oda beni seviyormuş 3 yıldır. teklifini kabul etmem diye çok korkuyormuş. bu yüzden bana seni seviyorum diyemiyormuş. telefonda konuştuğuda sevgilisi dilmiş. beni ailesine bile anlatmış. şu an çok mutluyum neyse o arıyor ben kaçtım

X