Menopoz Neden ben demekten kendimi alamıyorum

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
e2 estradiol oluyor dimi o 43.27ydi... fsh 21 iken e2 43,27
diğer ay fsh 16.16 e2 44
diğer ay fsh 16.21 e2 25 e düşmüştü tabi bu arada cyclo kullanıyordum
Ben belirttiğin bu ikinci değerlerle ilk hamileliğimi yaşadım. Ailedeçok rastlandığı üzere boş gebelikti. Doktor bu değerlerin önemli olduğunu fakat dengelenebilecepini asıl önemli olanın amh değeri olduğunu söylemişti.

Valla amh hiç demiyim özelde yaptırdım 2.20 devlette 4 çıkıyor ama ultrasonla bakıldığında sayılı yumurta var bir problem var ama çözemedi kimse

Valla amh hiç demiyim özelde yaptırdım 2.20 devlette 4 çıkıyor ama ultrasonla bakıldığında sayılı yumurta var bir problem var ama çözemedi kimse
Bence bu değerlere bakılarak konu başlığında belirttiğin neden ben demekten kendimi alamıyorum demeyi bırakmalısın. Allah muhafaza senden daha zor durumda olanlar var. Amh değerin yaşına göre çok iyi bir sevilerde. İnsanlar 0.9 amh değeriyle hamile kalabiliyorken neden ben söylemi isyana girer. Allah hayırlı evlatlar versin

Geçen tüp bebek mart ayında denedik yumurta boş cikti zaten tek yumurta oluşmuştu şimdi de en son 1 nisan da adet oldum çok az mayis geldi adet bekliyorum yok kendiliğinden hamile kalmış miyimdir test yapiyorum yok oda adet te gelmiyor iyice psikolojim bozuldu benim birde bu corono cıktı o da zaman geçmesine neden oluyor benim gibi olan var mı acaba hoc çocuğu olmayıp ta bu durumda olan

Siz anlamamışsınız galiba ben asla isyan etmem çocuğum olmuyosa allahtandır derim ve şuanki halim gibi kedi annesi olmaya devam ederim. Amh yüksek olması yumurtamın çok olması anlamına gelmiyor bir yanlışlık var diyorum onu anlamıyorsunuz. Ultrasonla bakıldığında sayılı yumurtam var demişim onuda anlamamışsınız bence siz yazmak için yazmışsınız. Hatta açıklama yapıyım bir tarafta 2 yumurta diğer tarafta 4 yumurta vardı belki bu sefer anlarsınız

Anladım kusura bakma. Allah biraz daha sakinlik nasip etsin. İyi günler

Merhaba sizede çok gecmiş olsun banada Murat Sönmezer hocayı tavsiye ettiler tam kendisine gitmeyi düşünürken pandemi oldu sürecim ertelendi malesef.Deneyimlerinizi paylasabilirseniz çok sevinirim sözleriniz bana umut oldu Sevgiler

Memnuniyetle. ..Aniden yaşadığım çok yoğun kanama sebebiyle çok ta düzgün adet görüyor ken hatta gittiğim tüm doktorlar tümör den tutun menapoza türlü çesitli teşhis koyup ..."tamam sizde yumurta yok ümidi kesin " diyerek mezara gömdukleri bir anda kendim araştırıp Prof .Dr.Murat Sonmezer e gittim...Aynı zamanda üniversitede hoca... Bana denilen aslı astarsiz tüm teshisleri çürüttü ve oosit dondurma işlemi yaptırdım hem de iki kez...gerçek ne ise söyler...fazla sözü uzatmaz. .. profesyonelce işini yapar tertemiz teslim eder...hatasız ...Bizzat numarasini verir...attığınız mesaja anında dönüş yapar gerekirse canlı yayın yaparak anlatır ... o kadar alcakgonullu ...harika bir insan...işinde titiz...tam bir profesör ... aldığı her kuruşu sonuna kadar hak ediyor...zaten gidince dolup taşan muayenehanesinden bu dediklerimi bizzat görüp onaylayacaksiniz ... yine de aklınıza takılan soru varsa cevaplarim

Çok çok geçmişler olsun benim gittiğim jinekologta düşünün kendi meslektaşı olmasına rağmen Murat Sönmezere gitmemi tavsiye etti zaten cok sevindim tedavinizden memnun kalmanıza darısı bana insallah ? Sakıncası yoksa bu işlemler size ne kadara mal oldu ? Ve fsh amh değerleriniz nasılken kac yumurta toplanabildi ve süreç ne kadar sürdü? Şimdiden çok teşekkürler sevgiler

Merhaba arkadaşlar, 14 yaşımda ilk kez kendiliğimden adet olduktan sonra adet göremedim. Doktorlara gittim, fsh ve lh hormonum yüksek e2 değerim düşüktü. Hipergonotropik hipogonodizm teşhisi koyuldu. Bu arada genetik testleride yaptırdım sonuç normal çıktı herhangi bir rahatsızlığım yok. Cyclo progrnova veya trisequens gibi ilaçlarla adet oluyorum. Zaman geçti evlendim. Çocuk sahibi olmak için bir takım tedaviler denedim. Tedavimde gonal f ve merionel denendi 6 mm den 2-3 adet yumurta var, büyümediler. Bu sırada 2019 amh değerim 0.66 2010 de yeniledim amh değerim 0.3 . Benim gibi bu teşhis konulan arkadaşlar var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…