Menopoz Neden ben demekten kendimi alamıyorum

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Omrumu 7

Ömrüme ömür olmasını beklediğim...
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2019
196
254
Gelin konuşalım
dertleşelim
Birbirimizi teselli edelim
22 yaşında evlendim.23 yaşında menepoza girmek üzere olduğumu öğrendim.11 yıldır çalmadığım kapı gitmediğim yer kalmadı.Acaba bir çocuğum olur mu diye.Hamile birini görsem oturur ağlarım bir bebek görsem oturur ağlarım.Bu durumu kabullenip alışmak o kadar zor ki

Nasıl bu yaşta menepoz olunuyor mu??

Cok uzuldum gercekten allah dermansiz dert vermesin kimseye.. her şerde bir hayir vardir bunu gormek cok zor biliyorum ama bazen yapacak bisey kalmiyo, benim ailemin 17 yil cocugu olmadi sonra biz dogduk ve simdi benim ayni problemim var.. nasip

hormon değerlerin nasıl

Cok uzuldum gercekten allah dermansiz dert vermesin kimseye.. her şerde bir hayir vardir bunu gormek cok zor biliyorum ama bazen yapacak bisey kalmiyo, benim ailemin 17 yil cocugu olmadi sonra biz dogduk ve simdi benim ayni problemim var.. nasip
Bazen nefesim daralıyo boğazım sıkılıyo allah sabır versin bide anlayışsız insanlar hamileliklerini getirip gözümüze sokuyolar o daha incitici

Tüp bebekte mi olmuyor
İnşaAllah olur

Bazen nefesim daralıyo boğazım sıkılıyo allah sabır versin bide anlayışsız insanlar hamileliklerini getirip gözümüze sokuyolar o daha incitici

Bazen hikayeler duyariz tam vazgectigimiz anda oldu diye sizde biraz rahatlamaya calisin belki evlat edinmeyi dusunebilirsiniz ama en iyisi bunlari dusunmemek cok zor evet ama hobiler edinin biraz rahatlayin vardir allahin bir bildigi sizinde gonlunuzu rahatlatir elbet

Şimdi qçtığın konu ve yazdıklsrını okudum. Amh değerine baktırdın mı. Doktorlar çocuğun olmaz lafını çok kolay söyler. Sen bi yumurta sayına baktır. Ona göre normal veya tüp bebek tedavisine girişirsin.

Yumurtaliklari calistiracak bitkisel kurleri deneyin sonra 1 ay bedeninizi dinlendirin..sonra tekrar baslayin..
Umidinizi yitirmeyin ama

Çok üzüldüm gerçekten allahtan umut kesilmez inşallah bebeğiniz olur

Yumurtaliklari calistiracak bitkisel kurleri deneyin sonra 1 ay bedeninizi dinlendirin..sonra tekrar baslayin..
Umidinizi yitirmeyin ama
mesela neler varki? benimde erken menopoz fsh yi düşürmek için 2 aktar aradım biri defneli macun ve karışım çay dedi diğer sakinleştirici ve karışım çay dedi gene artık neye kime güveniceğimi bilmiyorum....

kaç çıkıyor fsh, yaşınız kaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…