Göz Makyajı neden bana yakışmıyor

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

peptyy

Guru
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
355
13
kızlar gözlerimin altına siyah , kalem ne zaman çeksem berbat görünüyor . dün kuaförde , eğitimli makyöz yaptı , yine yakışmadı , hemen sildirdim . gözlerim ela yeşil karışımı , öyle patlak falanda değil, biraz küçük acaba ondanmı ,çok seviyorum altı ve üstü siyah kalem çekilmiş göz makyajını ama olmuyor işte olmuyor .:uhm:

demekki siyah senin rengin degil, kahverengi fari ince firca yada agle firca yardimiyla kipriklerinin altina ince kalem gibi cek olabilir bence. siyah cok sert bir renk oldugu icin iyi gorunmuyor olabilir.
sevgiler..

Son düzenleme:
banada olmuyor olmayınca olmuyo yaa ( benim kirpiklerim çok uzun gözlerimde iri bide kalem çekince allaaaaaaaaaaaaah :)) yapay duruyo olmuyo

canim kahve siyah goz kalemleri var onlari çok ince bir sekilde deneyebilirsin hem de siyah kadar sert durmaz eger hala sert gibi olduysa kulak pamuguyla dagit yaydir çok hafif o zaman olabilir bence helede çok guzel bir goz rengin varmis yakisirda bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…