Ne zaman rahata ererim tahminen

Allah yardimcin olsun canim. Benimde 11 aylik bebegim var ve sezeryanla dogum yaptim. Ne kadar zor oldugunu biliyorum bide tekrar hamilesin gercekten cok zor. Maddi durumunuz nasil bilmiyorum ama yardimci tutmanizda fayda ver. Esine söyle yani sonucta tek basina hamile kalmadin

Oyle kuzum da bunu istediğimi kaynana duysa çok mizmizsin der kesin ben 5 çocukla tarlaya hayvana gittim der durur hep

Oyle kuzum da bunu istediğimi kaynana duysa çok mizmizsin der kesin ben 5 çocukla tarlaya hayvana gittim der durur hep
Ruhen çok yorgun hissediyorum bugün ne ev supurdum ne yemek yaptım yıkanacak çamaşır var büyük bebegimin kisliklarini cikaracagim küçük bebeğin kiyafetlerini hazırlayacağım yapacak çok iş varda yapacak halim yok şu aralar en fazla yaşadığım alanı fazla dagitmamaya çalışıyorum suan

Bence kaynanani duymazdan gel cünki sagligin öncelikle senin icin ve sonra cocuklarin icin cok önemli. Benim sezeryan yaramda acilma olmustu ve aylarca onun slklntlslnl cektim. Madem bakmiyor yardim etmiyor o zaman susacak

En iyisi bak sagligin daha önemli

Valla ben bebeklere üzüldüm şahsen. Birine yetişemiyorken neden ikinci?
Böyle huzursuz bir ortamda iki bebek niye?
Kendine de yazık en çok bebeklere yazık.
Keşke planlasaydın.
Mutsuzluğun düzelmez çünkü destek yok tek başına altından kalkacak fiziki ve mental güncün yoksa geçmiş olsun.
Psikolojik bir destek almalısın bari çocuklar huzurlu ortamda büyüsün onların suçu ne?

Kv yardım etmiyor koca ortada yoksa, çağır eve temizlikçi, çağır yardımcı kadın. Mecbur yardım etmek zorunda kocan sana. Para mı yok o zaman gelip işin ucundan tutacak öyle yok çocuğu yapıp köşeye çekilmek

Ay inşallah lohusalimin ilk zamanlari çok korkuyorum hem dikişler hem yeni yurumeye başlayan bir bebek
Allah yardım eder endişe etmeyin 10 gün yanınızda biri bulunsa dikişin iyileşmesi için iyi olur aslında kaynana veya anne onlar ilgilenir sizde küçük bebeğinizle ilgilenirsiniz sonra yavaş yavaş toparlarsınız

Öncelikle eşiniz dışında kimseden beklentiye girmeyin, beklenti insanı extra yorar.. Maddi imkanınız varsa en azında ev temizliği, yemek için bi yardımcı ayarlayın, kv ne der diye de düşünmeyin nereyse 2025e gireceğiz..

Moral bozmak istemezdim ama gerçeklerden kaçmamak lazım.

İnsanın çocuğu olunca öyle kolay kolay rahata erilemiyor bence.

Ruh halim kötü tmm 1 çocuk ama gece uykusuzluk gün içinde sürekli onu oyalama kucagimdan yere koyunca bile agriyo sezeryanli yım oksurunce dikislerim aciyo artık karnımı tutarak öksürmeye basladim
Allah yardımcınız olsun, sağlıkla kavuşun yavruya da.. sezeryanla doğum yapıp hemen geri hamilelikte akıl kârı iş değil.
En az iki yıl diyor doktorlar, nasıl izin verdi bu duruma doğum doktorunuz, korunma konusunu üstüne basa basa anlatıyor uyarıyor benim doktorum.

Kreşe başladığı zaman rahata erersin bence en azından kendine ait bi kaç saatin olur. Ard arda olunca ilk zaman çok zor olur ama sonra hiç arkadaş aramayacaklar beraber oynayacaklar 2-3 sene sonra rahatsın. Hiç içini bunaltma zaman su gibi geçiyo zaten. Benim kızım 2 yaşında ve 2 yaş ayrı bi zor ikinciye cesaret edemiyorum

seni çok iyi anlıyorum.
Çocuk yokken kayınvalide (benimkide dahil. )
Sıkıştırıp merak edip sorup müdahele ediyorlar
Olduktan sonrada durum tabi farklı.
Uzaktan izlemek .

Sanada allah kolaylık versin inşallah iyi olur
Sabırla sakinlikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…