Ne Zaman Akıllanıcam?? ASLA..

B

beachbunny

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi beachbunny
peşimde o kadar erkek varken ben onu seçtim..neden? aptalım ve aşığım
neden kızlar kendilerine acı çektiren erkeklerden vazgeçemezler? olmuyo vazgeçemiyorummmm:1no2:
tek ben mi böyleyim:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi beachbunny
kendini kendine ispat çabası bence başka bir eşy değil aldıkalrının bir önemi olmadığında verdiklerin seni mutlu ediyorsa buna aşk diyoruz bir kız bence vermey meraklı olmamalıu yani aşık olmamalı aman ölüyorum aşkından triplerine girenler hep kaybediyolar.

• Konu Sahibi beachbunny
ayol acı çektiriyosa niye katlanıcakmışım ki hem de bekarken.atarım şansımı denerim.ne iyiler var bu hayatta

• Konu Sahibi beachbunny
geçer canım,
insan hep elde edemediğini istiyor o yüzden.
ama senin de tercihlerin değişir sanırım, öyle insanlardan hayır gelmeyeceğini anlarsın.

• Konu Sahibi beachbunny

Sende mumdar de yoluna bak:nazar:

Peşinde olan erkeklere bi göz atşakkıdı

• Konu Sahibi beachbunny
..........oysaki seni sevenle beraber olmak hayattaki en güzel şey.......karşı tarafın sevgisi senden daha fazla olunca herzaman mutlu oluyor insan ve zamanla seviliyor inan bana...vazgeçmeyi bil seni seveni sev en doğrusu bu

• Konu Sahibi beachbunny
tükenir biter gider bitmez dediğin aşklar geriler teslim olur savaşçı umutlar....

• Konu Sahibi beachbunny
Nasılsa senı begenmedıgı ıcın vazgecmek durumunda kalıcaksın üzülme. gecıcek.

• Konu Sahibi beachbunny
amaaan gereksız bı baslık:1closedeyes:

derdini yazan herkese cevap veriyoruz burda arkadaslarımız bize güvenip yazıyor.gereksiz başlıksa tıklamayacak okumayacaksın yorum da yazmayacaksın üzgün insanları üzmene gerek yok ayrıca terk edildim diye başlı açmıştın yani sana da mı gereksiz başlık diye yorum yazsaydı insanlar?:enbuyukkk:

neden kızlar kendilerine acı çektiren erkeklerden vazgeçemezler? olmuyo vazgeçemiyorummmm:1no2:

:bbo:evet canım b utipler bi süre vazgeçilmez olur ama ilerleyince yaşın sen de evlenilecek erkek tiplerine yöneleceksin..bi de su var hata yap eger ders cıkarıyorsan ..tecrübe en yararlı şey ..zamanla olgunlaştıkça kendini tanıdıkça düzelir her sey..olumsuz yönlerini düşün o kadar ve unutma alternatif cok..mutlaka daha iyisi vardır..üzme kendini.:a015:

acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde

neden bu tip erkekleri seçer bu genç kızlar çünkü asi ruhu severler vurdumduymaz ve dikkat çeken erkekleri severler hiç görmedim efendi sakin ağırbaşlı bir erkeği çekici gören bir genç kız çünkü sakin erkek pasif ve uyus gelir nerden biliyorum benim başımdan da geçti bu bekarlık

ben sakin sessiz bir erkeği seçtim kimse onu sevgili yerine koymazdı çünkü genç kızlar genelde aksiyon ister aşk hayatında haaa seçtimde ne mi oldu onu yetiştirmek ve birşeyleri öğretmek için çok çaba sarfettim ama sonuç o benim eserim oldu

canım sana bir şiirle cevap vermek istiyorum ben....
hayat akıp qiderken avuçLarmdan
eqiLip yerden toplayamıyorum parçaLarımı
ve artık her $ey için
çok qeç demek için
beLki de çok geç...

dememek için bırak seni üzeni-sein için üzülenler çok daha kıymetli

yani kendin kaşınıyormuşsun, o zaman çekeceksin.
benim çevremde de var öyle insanlar, belalı, kız manyağı tiplerden hoşlanan. kafamçokkarıştı
sevgilileriyle ilgili ne 1 sorunlarını dinlerim ne de sevgili muhabbeti yaptırırım. Sonuçlarını göre göre ilişkiye başlıyorlarsa her şeye katlancaklar ...
Bir tek sen böyle değilsin yani, birçok kız senin gibi. :1ninca:
kendi adıma, çapkınım havalarında takılan, kız muhabbeti yapan, birkaç kişiyi birden idare etmeye çalışan, geçmişteki herhangi 1 sevgilisini aldatmış erkekler kadar itici bulduğum insan tipi yok. Aklı başında insanları severim. :1closedeyes:

Üzülüyorum gençleri böyle aşk meşk meseleri yüzünden gözyaşı dökerken gördüğümde..:nazar:
Acı çektiren adamla ne işin var ki?
Erkek mi yok canım memlekette..:eek:
Hem sen vazgeçemedikçe adamın gözünde hiç değerin kalmaz ki..benneyaptımki

hayatta tam olarak ne istediğini bilmeyen insanlar böyle düşünür...
acı çekmekmi istiyosun ,buyur çek..fisfisfis

Seversin denersin bakarsın olmuyor sana acıdan başka birşey vermiyor kendi yoluna gidersin...
Üzülme sana acı veren değer vermeyen insanlarada sende değer verme...

canım hıc uzulme bende aynı durumdayım..helekı su donemlerde
oyle karısıkkı duygularım oysa bıten bır ılıskı ve unutmak ıcın cabalarken
acı cekereken bıde karmaşa tam oldu..
ama uzulmek ve acı cekmek ınsanı cok yıpradıyor..
baska erkekmı yok denıyor amam
gonul FERMAN DINLEMIYOR ....ama olmuyacak ve hayatın boyle acı olucaksada bır yerde
durmak gerekıyor..her ne kadar sevıyorsakta hayat boylede yasanmaz hal alıyor
canım uzulmıyeceksın dıyecegım ama kelın ılacı olsa kendı basına surermıs
senı anlıyorum...ama kendını yıpradıp acı yasanmaz hal alıyorsa
BAZEN SEVMEK VAZGECMEKTIR SEVDIGINDEN
ve nerde bıtmesı gerektıgınıde sen bılıceksın

X