Ne yapmamız lazım kararsız kaldık

Muzcum salla gitsin ciddiyim.Belki sadece yanlış anlaşılma belki değil.Ama sonuç olarak ilgilendirmiyor kimseyi...
Öyle valla 😂 panikle anda oturup cay içemedik azcık hafiye olduk sanki de neyse hayırlısı diyelim. Kapıda sevisseler kafamı çevirip geçerim. Saskiniligi attim ustumden . İlgilendirmiyor o konuda hemfikiriz baştan beri

Öyle valla 😂 panikle anda oturup cay içemedik azcık hafiye olduk sanki de neyse hayırlısı diyelim. Kapıda sevisseler kafamı çevirip geçerim. Saskiniligi attim ustumden . İlgilendirmiyor o konuda hemfikiriz baştan beri
Her türlü insan var hayatta.Ben artık şasırmıyorum.Sen kötü niyetli değilsin onu bilirim.Ama ya karşı taraf?Hem bende bazen biri gecerken selam vermemek ya da lafa tutulmamak için patir kütür inip çıkıyorum apartmanda hızlıca 😂O yuzden iyi düşünelim iyi olsun 😊

Emin olmadan soylemeseniz mi acaba :KK43: insanlari strese vs sokmayin,kendinizi de bu strese sokmayin sonucta yakinlariniz vs degiller. Bir sure gozlemleyip emin olduktan sonra tekrar konusursunuz

Tabiki karışmayın. Isini arayıp sormaya kadar hafiyelik yapmışsınız.

Daha ne olduğundan bile emin değilken resmen faciaya sebep olacaksınız söylerseniz.

Ben olsam karışmam. Dostunuz arkadaşınız olsalar hee derim hadi bir düşünelim konu üstüne ama öyle bile değil. Sizi ne ilgilendirir ki aldatma olsa bile sizi bu durumda ilgilendirmez

X