Ne yapmam lazım ??

Daha ayrıntılı anlatma şansınız var mı ? Neden boşandılar ne durumdayken bu kararı aldılar? Diğer arkadaşınızın durumunda da bahsedenseniz bana çok yardımcı olursunuz
Birisi artık dayanamadi açıkçası. Ilac kullanmasına rağmen tavırları cok incitici ve baskın idi. 13 sene dişini sıktı ama bir noktada zarar verdigini görünce pes etti. Oburu uzun yıllardır ayni evde ayri yataklarda herkes kendi kendine takılıyor. Bazi sebeplerden ayrılamadı

çünkü sen şuan tıka basa dolu sabrınla hazırsın sanıyorsun .. buradaki insanlar yakından görmüş belkide yaşamış insanlar bunları göz ardı etme.
ha birde burda hiçkimse ne evliye ne nişanlıya direkt ayrıl demiyor çözümü kalmadıgı takdirde ayrılın diye tavsiye veriyorlar.. iyi düşün çok zor

İnsan hayaller kurduğu çok sevdiği insanı böyle görmeye böyle olmasına dayanamıyor gerçekten kuzenin ne durumda şuan ilaçlarını kullansa bile düzelme olmadı mı az da olsa Umut bekliyorum sıkıştım kaldım

dedim ya ilaçları kullanıyorken sıkıntı yok.. bir süre sonra ben iyileştim diyor halbuki iyi değil.. ilaçları bırakıyor iyileştigine hastalıgı atlattıgına inanıyor..işte ozaman yaptıkları yapacakları belli olmuyor..

üniveriste okuyor başka şehirde.. buraya nasıl getirdiler allah bilir orasını

İlaç kullanmasına rağmen taşkınlık saldırganlık nasıl desem aklını yitirdiği dönemler oldu mu ? Keşke o arkdaşınızla konuşma şansım olsaydı gerçekten çok zor insan bir umut bir bilgi arıyor

İlaçlarını kullansa sıkıntı olmaz demek ki ? Şuan ağlayarak yazıyorum inanın bırakmak ayrılmak istemiyorum ama çokta korkuyorum

İlaçlarını kullansa sıkıntı olmaz demek ki ? Şuan ağlayarak yazıyorum inanın bırakmak ayrılmak istemiyorum ama çokta korkuyorum
yanında hep ol bırakma zaten destek ol herzaman ama evlilik düşünme bana kalırsa..
biliyormusun bu hastalık genetik ve%50 kalıtsal.. çocuklarınında olma ihtimali var ..
hayatın boyunca üzülerek yaşarsın.. kocadan boşanırsın belki ama çocuklarını atamaz satamazsın..
duygusal bakma mantıgını sok devreye lütfen
ilaçlara bagışıklık kazanma durumu da var.. elektro şok hiç kolay değil kalp durma riski bile var.araştır istersen..

Bipolar yuzunden oz babasini ölduren var biliyorsunuz degilmi..

Ah ne zordur ben bile ortada hiç bişey yokken kendimi yiyip bitiriyorsam siz kimbilr ne haldeseniz. Eşinizin hangi psikolojik sorunu var bipolar mı yoksa?
Yok canim rahatsizlik vs yok huy huy. Huyu batasica huy. O yuzden kendini yipratma cok mutlu edebilecek bir insana bak.

Bu hastalığın dereceleri var çok dengesiz ise ayrıl derim

Illa saldırma siddet olarak dusunmeyin. Evet ilaç kullandığı halde arkadasima bir pislik gibi davranip en yakin arkadaşına sulanacak kadar psikolojisi gidebiliyordu. Saldirganlik psikolojikti yani illa bıçak çekmeye gerek yok ki.

İlaçlarını düzenli kullandığı hakkında kesin bilgiye sahip misiniz? Bu anlattıklarınız çok korkuttu beni arkadaşınız kim bilir daha ne sıkıntılardan geçmiştir çok Zor durumdayım çok

Başkaları ile kiyaslamak cok doğru degil. Bununla baseden çıksa da siz başarabilecek misiniz? Aşk mi hissettiginiz. Aileniz vb herseyi etraflica düşünün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…