Ne yapmam lazım ??

bu kadar açık ve net olduğunuza göre ya siz bipolarsınız yada eşiniz ???

hayır değilim. ama insanlara emek vermenin yanlış olduğunu fark ettim.

yani sen ona katlanırsın emek verirsin 10 sene sonra o sende kusur görüp ayrılır o zaman pişman olursun.

gelecek görmediğin biriyle devam etmeyi doğru bulmuyorum artık.

Yaşadığınız birşeyler sonucu mu bu kanıya vardınız?

Ben zor zamanlar geçirirken hep kendimi motive ederim, teselli ederim. "Bunlara sabredersem güzel günler gelecek, kaçıp gidersem güzel günlerimizi goremeyeceğim" diye sakinleşirim. Ama sevdiğiniz adamla yasayacağın sıkıntılar geçmeyecek, atlatıp bitireceğin bir sorun değil bu. Üstelik zamanla senin sabrın çok azalacak, şimdi ki kadar sevgiyle bakamayacaksın duruma.
Ben psikolojik sorunu çok daha hafif olan yakınımı hayatımdan çıkarmak zorunda kaldım.çünkü başka türlü çözemedim bu sorunu. Beni öldüreceğinden korktuğum zamanlar oldu.

Bir Allah'ın kulu da devam etmem için olumlu bir şey söylemedi kimse sıkıntı olmaz devam edilir mutlu da olunur demedi. Söylemek istediğinizi çok iyi anlıyorum sanırım kendimi düşünürsem ayrılmak zorundayım

Ayrıl gitsin ya ömür boyu onun cıldırmalarıyla mı uğrascaksın. İlaçlarını kullandıgı halde böyleyse tehlikeli, bırak şimdi aşkı duyguyu ilerde sana bile zarar verebılır. Ben böyle bırıyle aynı eve gıremezdım. Sonradan boşanman daha zor olur ortada bırsey yokken ayrıl. Dua ette ayrılınca rahat bıraksın.

hissettiğin sevgi mi merhamet mi önce buna bi karar ver, genelde genç kızlar bu ikisini çok karıştırıyor... Bence bu adam ömrünü heba etmeye değmez, aşırı kıskançlığı hastalığından değil karakterinden kaynaklı gibi... bir yıldır ilaç aldığı halde düzelmede yok, bile bile lades demenin bi anlamı yok

Normal insanlarla bike evlilik eziyete dönüsurken bu cok cok zor degil mi?
Insan evladı yoksa önce kendini dusunmelidir.
Bu hayata 1 kez gelicez evlenip bisanmaktansa. Her seyi dusunmek zorundasin dusun evlendin ve hamilesin.
Bu adam bu cocuk kimden moduna bile girebilir.

Ayrılmak zorundasın bana göre. Burada en azından 5-6 tane konu okumuştum. Kocasının psikolojik rahatsızlığı nedeniyle çektiklerini anlatmışlar. Bazılarının çocuğu bile vardı. Yaşadıkları çok çok zor.

Ben de anlatırdım ama hatırlamak bile istemiyorum. Yaşamayan bilemez.

Öyle zamanlar geliyor ki yoruluyorum insanım sonuçta sabrım kalmıyor bazı şeylere ama bir taraftan da kalbime Yenik düşüyorum üç yılım geçmiş bu adamla ama söylediklerinizi kulak ardı edemem sevgililik hayatında bile huzurlu olmadım evlenince düzelir belki diyorum ama oda sadece ihtimal

Evet bende konuyu açtıktan sonra okudum. Sanırım ayrılık en zoru ama yapmak zorundayım

Ü
en çokta annemlerin tepkisinden çekiniyorum Allah kimsenin başına vermesin ama beni tanımayan insanlar bile böyle akıl verirken onlar Eminim karşı çıkacaktır. Ama lanet olsun içimden atamıyorum görüşmediğimiz konuşmadığımız her gün daha da merak ediyorum bir tarafım diyor ki evlen ilaçlarla psikoterapi ile düzene sokarsın hayatını mutlu olursunuz bit tarafımda bu yazılanları okudukça korkuyor. Öyle zor ki ciğerim sökülüyor sanki

hayatınız asla düzene girmeyecek, acı ama gerçek ve bi o kadar net
sen hemşire rolü üstlenmişsin bence, gerçekten seviyor musun bilmiyorum gerçekten sevsen bile ne gerek var ya, yıllarını çürütceksin düzelsin diye ve yine de değmeyecek

Bipolar bir tanıdığınız var mı ?

Tşk ederim yazdıklarınız için sağolun

ya canım kırdıysam özür dilerim yani ablan yaşındayım muhtemelen, hayat zaten kendi içinde zorluklar dikenlikler de içericek ama sen hasta biriyle evlenerek 2-0 yenik başlayacaksın, ne gerek var ki, iyi niyetle yazdım emin ol

Y
yok yok ben sizin söylediklerinize asla kırılmadım benim içimde yaşadığım durum Benim canımı sıkan. Siz iyi niyetle bana akıl verdiniz. Kendime yaşadıklarıma üzülüyorum ben keşke böyle şeyler hiç olmasaydı da sevdiğim adamla gözüm kapalı devam etseydim

Ihtimal dahilinde degil canim bu. 5 yillik evliyim ve suan kendimi bıcak sirtinda hissediyorum 1 oglum var 4 yasinda 1 oglumada 4 aylik hamileyim. Oyle bir piskoljideyimki suan herkese herseye resti cekicek duruma geldim. Kocam kıskanc vs bunlar bi yere kadar tolere ediliyo ama bazi durumlar gelisiyoki ne 5 yılın nede 2 cocugun bitislere engel olmuyo.

Ah ne zordur ben bile ortada hiç bişey yokken kendimi yiyip bitiriyorsam siz kimbilr ne haldeseniz. Eşinizin hangi psikolojik sorunu var bipolar mı yoksa?

Bana psikolojik etki dışında bir zararı Yok bilemiyorum çokta üzülüyorum
evet şuan aynı evde yaşamıyuorsun çünkü.... uzun vadede düşün lütfen..
asla küçümsemiyorum aslaaa.. sadece bilmeden istemeden zarar verebiliyorlar..
kuzenim 2 ay yattı hastanede teyzem neler çekti nelerrr.. psikolojik olarak diyorum çok çekti çok üzüldü çok agır şeyler yaşadı oğluyla birlikte ..
bitmeyen bir hastalık ilaçlara bağımlı yaşayacak.. şuan herşey her bekar kız gibi sana da toz pembe.. kendini değil ilerde olacak çocuklarını düşün..
birebir yaşadım ve gördüm neler oldugunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…