Ne yapmalıyım?

Konu sahibi sorun tamamen sizde. Şikayetinizi dile getirmissiniz,tamam demiş yapmamış. Tekrar söylemişsiniz hak vermis duzelmemis. Yine konusmussunuz he he demiş sallamamis. Hala daha adama beklentinizi anlatıyorsunuz.
Aslında hayat çok basit.
İki seçenek var; Ya ona uyum sağlayın, böyle şeylere takılmayın. Normal zamandaki sevgisiine göre karar verin.
Ya da ayrılın gitsin:)
Benim de uzak mesafe takıldığım bir çocuk vardı. Beraberken harikaydik, aşırı düşünceli, her hareketi seni nasıl daha mutlu ederim diye şekillenen birisi. kağıt bulsa origamiden bir şey yapar, yemek yese bir şeyleri senin için kalp seklinde keser, taş bulsa çakısiyla oyar sevdiğin hayvanı yapar 😅 huyu suyu on numara. Ama mesajlarıma hep geç cevap verirdi. Geç derken bayağı geç. Cuma haftan nasıl geçti yazdiysam bana pazar uzun uzun haftasını anlatırdı. Adama bundan rahatsız olduğumu söyledim. Mektup bile yazdım 'gec cevap almak istesem zaten mektup atıyorum, mesajlarıma hızlı dön' diye, beraberken uygun anda soyledim 'bir gün günler sonra bana uzun cevap atmak için telefonu eline aldığında tek çizgi olacak mesajların, böyle giderse seni engelleyecegim' diye. Hep şey derdi 'inan hep böyleyim. Ben mesajlasmayi sevmiyorum'
😂😂 (g.tüm)
Sonuç olarak mesajlaşmayi, gün içinde ilgi göstermeyi sevmiyorsan benimle ne işin var?
Üç uyarıdan sonra engelledim gitti.
Hiç de pişman olmadim.
İnsanlar sınırlarını da değerlerini de kendi belirler.
Sonuç olarak bir yıla yakın konuşmadık. Son bir kere daha konuşmak için ülkeme geldi. O zaman kendine cekiduzen verme , her ay beni görmeye gelme ve sehrime taşınma sözü verdi. ve değişimi şöyle göstereyim
IMG_20240520_123816.jpg

Ayda 350 mesaj atarken ayda 3500 mesaj atar hale geldi. Bazen mesai doldurur gibi 8 saat mesajlarıyoruz. Hiç de mesajlaşmaktan hoşlanmayan biri değilmis.
Sana da tavsiyem budur.
Ya adama uy, beklentini azalt ya da 'benim istediğim ilişki bu değil ' de, beklediğini bildiği halde sana 'sonra devam ederiz' yazmaktan aciz adamı terket gitsin. Zaten seni çok seviyorsa düzeltilmiş haliyle gelir.

X