Ne yapmalıyım sizce

sulleball

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
12
-1
31
1 yıllık bir ilişkim vardı. Yazın nişan filan düşünüyorduk. Bundan 2 ay öncesinde benden ayrıldı artık birsey hissetmiyorum seni sevmiyorum aklımda bitirdim gibi cümlelerle yalvardım yakardım istemedi bitti dedi. O sıralar cok maddi sıkıntıdaydım düşünün yarın işe gidicem otobüs kartına yükleyecek param yoktu. Ay sonuydu. Beni böyle bırakan adamdan ya da onun cevresinden para istemek cok gurur kırıcı bişey olurdu bunu yapmadım. Arkadaslarımdan istedim ay sonu olduğu için kimsede yoktu ailemde uzakta oldugu için onlara söylemedim üzülmesinler diye. Eski iş arkadaslarımdan istedim. Bir tanesi verdi iki gün sonra parayı geri attım. Parada 300tl bu arada. Bana parayı gönderen şahıs benim 4 sene önce bi kaç ay sevgili oldugum ve ayrılınca da 3 sene iş arkadaslıgı yaptıgım kişiydi. Sadece arkadas olarak görüyordum. Neyse ben sonra 1 yıllık ilişkim olan cocukla barısınca bunu ona söyledim ve para istediğim arkadasım sandıgın o cocuk erkek arkadaşımı instagramdan bulup yazmıs biz barısınca “sevgilin benden borc para aldı ne biçim erkeksin” gibisinden bu onu onu aldattım ihanet olarak nitelendirip beni tekrar bıraktı ve düşman gibi davranıyor bana. Arkadasım sandıgım eski sevgilim ise neden böyle bir sey yaptı anlam veremedim beni tehdit etti benimle konuscaksın aradığımda acacaksın yoksa sevgiline yalan yanlıs seyler anlatırım diye bende seninle konusmayacagım ne yaparsan yap dedim. Keşke ondan önce ben söyleseydim sevgilime ama maddi durumumu öğrenmesini istemedim cunku borclarım için gidip bana kendinde olmadıgı halde oara bulurdu bunu istemedim. Ben tehdit edilince gidip söyledim Lütfen yorumlarınız benim için değerli bu aldatmak mıdır arkadaslar? Ya da bir senelik ciddi bir ilişkiyi bitirme sebebimidir? Ben barısabilmek için ne yapmalıyım. Suan benimle konusmak dahi istemiyor. Ben onunla 1 seneye yakın aynı evde yasıyorum telefonum hep elindeydi herseyimi biliyordu daha önce ne bi yanlıs ne bi yalan söyledim. Ailelerimiz filan herkes nişanımızı bekliyordu cok zor durumda kaldım

Son düzenleme:
Aldatmak değil ama önüne gelenden para istemek hoş değil. 2 gunluk otobus parasi 300 lira mi tutuyor? Aileniz dururken eski sevgili cok gereksiz olmuş. Agzina laf vermişsiniz.
Ailem uzakta olduğu için onları üzmek istemedim. Ayrıca otobüs parası değilde bankayada para yatırmam gerekiyordu. Yorumunuz için teşekkür ederim 🙏🏻

Ailem uzakta olduğu için onları üzmek istemedim. Ayrıca otobüs parası değilde bankayada para yatırmam gerekiyordu. Yorumunuz için teşekkür ederim 🙏🏻

2 gunlugune 300 liraya ihtiyaci olmuş diye niye uzulsun insanlar??? Asagi yukari ne iş yaptiginizi biliyordur aileniz. Olabilir yani.
2 gunlugune 300 lira icin alakasiz insanlardan para istemek cok beter bisey.

Paraya ihtiyacim olsa eşim disinda ilk haber verecegim yer ailem olur. Alti ustu 300 lira rezil oldugunuza degmedi. Bir daha yapmayin bence.

1 yıllık bir ilişkim vardı. Yazın nişan filan düşünüyorduk. Bundan 2 ay öncesinde benden ayrıldı artık birsey hissetmiyorum seni sevmiyorum aklımda bitirdim gibi cümlelerle yalvardım yakardım istemedi bitti dedi. O sıralar cok maddi sıkıntıdaydım düşünün yarın işe gidicem otobüs kartına yükleyecek param yoktu. Ay sonuydu. Beni böyle bırakan adamdan ya da onun cevresinden para istemek cok gurur kırıcı bişey olurdu bunu yapmadım. Arkadaslarımdan istedim ay sonu olduğu için kimsede yoktu ailemde uzakta oldugu için onlara söylemedim üzülmesinler diye. Eski iş arkadaslarımdan istedim. Bir tanesi verdi iki gün sonra parayı geri attım. Parada 300tl bu arada. Bana parayı gönderen şahıs benim 4 sene önce bi kaç ay sevgili oldugum ve ayrılınca da 3 sene iş arkadaslıgı yaptıgım kişiydi. Sadece arkadas olarak görüyordum. Neyse ben sonra 1 yıllık ilişkim olan cocukla barısınca bunu ona söyledim ve para istediğim arkadasım sandıgın o cocuk erkek arkadaşımı instagramdan bulup yazmıs biz barısınca “sevgilin benden borc para aldı ne biçim erkeksin” gibisinden bu onu onu aldattım ihanet olarak nitelendirip beni tekrar bıraktı ve düşman gibi davranıyor bana. Arkadasım sandıgım eski sevgilim ise neden böyle bir sey yaptı anlam veremedim beni tehdit etti benimle konuscaksın aradığımda acacaksın yoksa sevgiline yalan yanlıs seyler anlatırım diye bende seninle konusmayacagım ne yaparsan yap dedim. Keşke ondan önce ben söyleseydim sevgilime ama maddi durumumu öğrenmesini istemedim cunku borclarım için gidip bana kendinde olmadıgı halde oara bulurdu bunu istemedim. Ben tehdit edilince gidip söyledim Lütfen yorumlarınız benim için değerli bu aldatmak mıdır arkadaslar? Ya da bir senelik ciddi bir ilişkiyi bitirme sebebimidir? Ben barısabilmek için ne yapmalıyım. Suan benimle konusmak dahi istemiyor. Ben onunla 1 seneye yakın aynı evde yasıyorum telefonum hep elindeydi herseyimi biliyordu daha önce ne bi yanlıs ne bi yalan söyledim. Ailelerimiz filan herkes nişanımızı bekliyordu cok zor durumda kaldım

Ve sen, seni dinlemeden yargılayan bu adam için üzülüyorsun. Bırak senden uzak olsun. Diğer arkadaşın için ise hiçbir şey demiyorum. O kdr gereksiz biri.

Keşke ailenden isteseydin ama üzmemek için arkadaşından almışsın. O arkadaşta arkadaş değil arkadaş olsa bunun lafını yapıp seni etiket etmezdi. Birde 2 gün için 300 çok değil mi? Eski sevgili yerine başka arkadaşın yok muydu? Yani ben arkadaşımda olsa eskı sevgiliden para isteyeceğime ilk ailemden isterim yoksa yakın arkadaşlarımdan isterim. Sevgilinden de bir cacık olmaz hem sevmiyorum dıyenle başta barışmamalıydın. Burda hata yapıp bir taraflarını kaldırmışsın. Bahanesi olmuş bu olmasa başka bir şey bahane olurdu

Ya en iyisi ikisini de boş ver gitsin uğraşmazsın böyleleriyle

Hem çalışıp hem parasız kalmak ayrı sıkıntı eski sevgiliden borç bambaşka sıkıntı sevgiliniz bu sebepten ayrılmış olmasın?

siz de gidip taa eski sevgilinizi mi buldunuz para isteyecek,gerçekten hiç mi düşünmediniz ?eski sevgiliniz demedi mi neden benden istiyosun diye.demese bile tahmin etmiştir,siz de bunu bile bile istediniz sonuçta.empati yapın.yıllar sonra bu şimdiki adam sizden borç istiyo.demez misiniz benle konuşmak için bahane bulmuş.eski sevgiliniz de böyle düşünmüş olmalı ki tehditlere falan başvurmuş.şuan ayrıldığınız kişiyi şüphe içinde bırakmışsınız işiniz zor.

siz de gidip taa eski sevgilinizi mi buldunuz para isteyecek,gerçekten hiç mi düşünmediniz ?eski sevgiliniz demedi mi neden benden istiyosun diye.demese bile tahmin etmiştir,siz de bunu bile bile istediniz sonuçta.empati yapın.yıllar sonra bu şimdiki adam sizden borç istiyo.demez misiniz benle konuşmak için bahane bulmuş.eski sevgiliniz de böyle düşünmüş olmalı ki tehditlere falan başvurmuş.şuan ayrıldığınız kişiyi şüphe içinde bırakmışsınız işiniz zor.
Eski sevgilim dediğim kişi benim yıllardır iş arkadasım hergun yüz yüze bakıyoruz. Böyle bişey beklemedim. Yorum için teşekkürler

Eski sevgilim dediğim kişi benim yıllardır iş arkadasım hergun yüz yüze bakıyoruz. Böyle bişey beklemedim. Yorum için teşekkürler
olabilir ama her gün sohbet edip konuşmak başka,para istemek ve bunun yol açacağı sonuçlara rağmen bunu yapmak eski sevgilinizi de kendini sadece arkadaş olarak görmediğinizi düşündürtmüştür onu diyorum.

Ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama ailenden kaçmak için başka şehirde iş bulmuş çalışıyormuşsun gibi geldi. Üstelik sevgiliyle aynı evde kalmak bana göre yanlış. Peşinden koşmak falan giderse gitsin bi kere ayrılmış zaten tekrar niye barıştınız. Bu ilişkiden bi yol olmaz ailenizin yanına dönün

Bence asla barışmayın. Başka birisinin lafıyla sizin aldattığınızı düşünüyor da sizden ayrılıyorsa asla barışmayın. Adam olsa duruma üzülüp size daha çok sahip çıkması gerekirdi. Böyle bir kişi sizin ona vereceğiniz zerre kadar değeri hakketmiyor. Öteki de ne hali varsa görsün, cevap bile vermeyin.

Sevgilin beş para etmez bak sal ipini gitsin sevmiyor seni ki asla bir erkeğe yalvarma. Borç veren arkadaşnda tam bi karaktersizmiş, ikisinide sil gitsin.

O sıra yeni ayrılmıstık ve cok kötü sözler söylemişti. Aileminde borclarımdan haberi yoktu söyleyip üzmek istemedim.. yorum için tesekkür ederim yine de

Bu kisi size layik degil farkinda degilmisiniz. Bir kere zaten birakmis kafasina göre..simdi bahane bulup yine ayrilmis..yarin yine birakir. Adam size cok kötü sözler söyledi ama siz tekrar barismissiniz. Asil onur kirici seyler bunlar, bir ara birinden borc para istemek degil

Boyle konularda aılenızden ısteyın .Bakın işte zerre degersız ınsanlar agızlarına laf edıyor .Ayrıca sevgılınızlede cıddı degılmışsınız.Adam zaten bahane arıyormuş harıka bır bahane olmuş

X