ne yapmalıyım?eşim mobil arkadaş numaralarını aramış ne olur bir akıl verin :(

bu konuyla ilgili tepkimi belli ettim. Bu ve buna benzer bir daha böyle seyler yaparsan olaylar cok farklı olur, butun herseyi ailene ve kendi aileme anlatırım dedim. (kendi ailesinden cok benim ailemin ögrenmesinden korkar). Bir daha yapacagını sanmıyorum. cünkü pişman ve gözünü bayagı korkuttum. o numarayıda aradım. sadece bant kaydı. kız izmirden istanbula gelmiş fln erotik içerikli bişey yok ama sadece 2 dk dinledim. ilerisini bilemiyorum. zaten eşimde 8 kere fln aramış en uzun süre 1,5 dk. ne gerek var saçma sapan bişey. gene de aklından böyle birşeyi gecirmesi kötü. neyse bazı seylere vesile oldu. en azından yapacagı varsa da yapmaz. Tepkimi görmüş oldu.para tuzagı bunlar işte

Daha fazla uzatma bencede canım. zaten tepkini koymuşsun iyice. daha uzatmaya , dallandırıp budaklandırmaya gerek yok. unut şimdilik, devam edin hayatınıza. opuyorumnanaktan

Tepkini vermişsin yeterli daha da uzatma bence.Bir kaç keredir okudum konuyu,ben olsam ne yapardım diye,ilk başta büyük bir tepki vermeye kalktım sonra bunu yazmaa dedim:)
başa gelince farklı oluyor tabi dışardan ne desek sen daha iyi bilirsin.
sanırım meraktan basit birşeyden aramış.Ara biraz açılınca kendinde değişiklik yapabilirsin,ya da konuşabilirsin kendimde değişiklik yapsam ister misin gibi.arada ilişkiniz hakkında konuşun ama herşey yolundayken.Hiç konuşmamak sorun yaratabilir.

eşinizin hattından birbaşkası arama yapmış olabilir mi?
ne biliyim yanında çalışan biri, yiğeni falan?
[/QU

sanmıyorum. tam iş cıkış saati ve sabah 5:15 gibi aranmış

bana garip gelen hatta çok garip gelen eşinizin bu hatları arama saatleri. iş çıkış saati işten 18 de çıksa insan bu saatte cinsellik düşünmez, cinsellik hakkında konuşma eyilimi göstermez ya da sabahın 5'i . hani gece 2, 3 falan olsa siz uyuduktan sonra böyle bir kaçamak yapsa neden yaptığını anlayabilirim. bana çok garip geldi. üstelik hat sizin üzerinize, faturanın yüksek geliceği de belli. ben sizin yerinizde olsam çok büyük sorun yaratırım ve neden yaptığını anlamaya çalışırım. ama geç kalmışsınız biraz...

X