ne yapmalıyım?eşim mobil arkadaş numaralarını aramış ne olur bir akıl verin :(

kocası cinsel sohbet hatlarını aramış. o hatları abazanlar arıyo. üslubum yanlış diyelim hadi. ama söylediğim doğru.
kocana deki o hatlada elinde örgüsüyle kadınlar çalışıyo.öyle reklamlardaki gibi güzel kadınlar çalışmıyo. onlardan tahrik olmak isteyen bi adamın vay haline

Son düzenleme:
Böyle bir sorunu varsa eşiyle bunu konuşması, eğer ihtiyaçları varsa yardım almaları daha doğru olmazmıydı?

tabiki,ama birçok erkek gibi bir kadın bulup onunla aldatmadığına,cinsellik yaşamadığına göre bir sebebi vardır,sohbet şeysini araması bana garip geldi çünkü gerçeğini yaşamak varken telefonla..bilemiyorum...ilgisiz mi kaldı,cinsellik yok mu eşiyle arada,acaba..tabiki yaptığı hoş değil ama bence altında yatan sebebi öğrenmeli konu sahibi.

her zaman sinirlendiğimde bagırırdım. ama hiç bir çözümü olmazdı. bu seferde sessiz kalim dedim. belki bir çözümü olur diye acaba sessiz kalıncada önemsemedi diyerek devam edermi? kafam cok karışık ne yapacagımı bilemiyorum

konuyu o açmıyorsa siz açın sakin sakin konuşun

sebebini öğrenip bir daha yapmamasını isteyin

bir daha yaparsa nasıl olsa ortaya çıkar o zaman çıngar çıkarırsınız:lepi:

evli bir adam neden böyle şeyler düşünür mobil hatları arar bilmiyorum
ciddi ciddi karşına alıp konuşmalısın yaptığı hiç hoş birşey değil :umursamaz:birşey olmamış gibi davranma[/QUOTE

hiç bizaman sorunun ne olduğunu kabul etmiyor oturup hiç bişeyi konuşamıyoruz hep inkar ediyor anlamak istemiyor.

ben hiç bi zaman onu reddetmedim amam zaman zaman onun yorgunluğu bahane edip istemediği anlar olmuştur ancak havaların soğuk olmasından dolayı çocuga annemın evınde bakıldığı için annemde kalmak zorunda olduğum gunler oldu ben herseferınde kalmıyım desemde kendısı benı kalmam ıcın tesvık etmıstır bunda bır skaınca görmemiştir inanın kafam çok karısık:KK43:(

Canım benim...İnan eşini tanımadığımız için şuan yorum yapmamız o kadar zor ki...
Ama böyle birşeyin hiçbir mantıklı açıklaması olamaz.
Ne demek telefonla cinsel sohbetler etmek...
Bugün tel.de eder,yarın gider eylemi gerçekleştirir.
İnternetten de o tarz sayfalara üye olmadığı,sürekli görüşmediği ne malum...

Dediklerimden etkilenmeyin ama,ben olsam bir kez konuşurdum. Bu durumun son derece rahatsızlık verici olduğunu,üzdüğünü,eğer saplantısı varsa bu konuda gidip bir uzmandan yardım alması gerektiğini; aksi taktirde bu tekrarlarsa evliliğimi bitireceğimi söylerdim.

Çünkü ne bana,ilişkimize saygı duymayan adamdan haz alırım,ne de güvenmediğim biriyle hayatımın geri kalan kısmını geçirebilirim.:1closedeyes:

canim mutlaka bi eksiklik oldugu icindir bebegin var tabiki cok fazla ilgilenememis yorgun düsmüs olabilirsin bu cok dogal tabi esinde bu eksikligi bu sekilde gecistiriyor tahrik edici sözler söyle onu hep tahrik et doyum hissini ver sonra bence gerek duymaz, etkekler seni cocuklarina tam bi anne olarak görmek ister ama kendisine de tam bi kadin olmani isterler iste ozaman mükemmel olursun onun icin, kafani takma ve kendine gel olurmu :)

meneksecim gerçekten üzücü bir durumla karşılaşmışsın :teselli: diğer arkadaşlarında dediği gibi bu durumu bir aldatılma olarak algılama sakın eşinin bu eğilimini kendi içinde yaşadığı duyguların farklı bir yansıtması olarak düşün ilk önce ve konuşmanızda senden beklentilerini açıkça söylemesini iste belliki içinde sana söylemeye utandığı yada yanlış anlamandan korktuğu şeyler var.eşin biraz heycan istiyor sanırım tatlım

tabiki,ama birçok erkek gibi bir kadın bulup onunla aldatmadığına,cinsellik yaşamadığına göre bir sebebi vardır,sohbet şeysini araması bana garip geldi çünkü gerçeğini yaşamak varken telefonla..bilemiyorum...ilgisiz mi kaldı,cinsellik yok mu eşiyle arada,acaba..tabiki yaptığı hoş değil ama bence altında yatan sebebi öğrenmeli konu sahibi.

Haklısın...
Ama böyle şeylerin genelde gerekçesi olmuyor. Kimileri sapkınlığından,ya da merakından yapıyor işte...
Bir kaç kez yaptığına göre meraktanda olduğunu sanmıyorum.
Konu sahibide bu konuda normal olduğunu yazmış...
Garip bir durum gerçekten...Hadi erotik film falan izlese neyse,telefon muhabeti ne oluyor

konuyla alakasız ama ,aynı iş yerinde çalışıp neden farklı saatlerde eve gidip geliyosunuz ki, beraber gidip gelin, eşin bekleyemiyor mu seni birazcık
eşinin yapacak işi yok herhalde, hobi eksikliği boş zaman çokluğundan sardırmış herhalde
bence ikinizde bişey yokmuş gibi davranacağınıza bu meseleyi konuşun

abazan demek cinselliğe hasret demek bu hakaret değil esmeralda hanım ortalığı kızıştırmayın.

salomonji hanım..
kelime anlamları konusunda sorunum yok, neyin ne demek olduğunu bilirim meraklanmayın.
ortalığı kızıştırmak konusuna gelince; niye kızdınız mı ki ortalık kızışsın..
ben sakinim meraklanmayın.. :nazar:

salamonji arkadaşımızın kötu bır maksatla o kelimeyi yazdığını düşünmüyorum sonuçta eşimden bahsediyorum ancak yinede beni düşünerek böle birşey yazdığın için çok teşekkür ederim

rica ederim.
ama sizin için sorun yoksa bana halt etmek düşer zaten..

eşinizin hattından birbaşkası arama yapmış olabilir mi?
ne biliyim yanında çalışan biri, yiğeni falan?

konuyla alakasız ama ,aynı iş yerinde çalışıp neden farklı saatlerde eve gidip geliyosunuz ki, beraber gidip gelin, eşin bekleyemiyor mu seni birazcık
eşinin yapacak işi yok herhalde, hobi eksikliği boş zaman çokluğundan sardırmış herhalde
bence ikinizde bişey yokmuş gibi davranacağınıza bu meseleyi konuşun
[

eşim farklı bı departmanda onların iş saatleri farklı benden bir saat önce gelio ve bir saat önce çıkıyor.tam tersi çok çalışır hafta sonları bile ek gelır olsun dıe abısıne yardıma gıder.:KK43:

salomonji hanım..
kelime anlamları konusunda sorunum yok, neyin ne demek olduğunu bilirim meraklanmayın.
ortalığı kızıştırmak konusuna gelince; niye kızdınız mı ki ortalık kızışsın..
ben sakinim meraklanmayın.. :nazar:

rica ederim.
ama sizin için sorun yoksa bana halt etmek düşer zaten..

ben sadece böle bir durumda kimsenin kimseyi kırmak istemiyceğini düşünmek istiyorum yoksa sizinle aynı fıkırdeyım dedıgım gıbı tekarar teşekkürler.

esmeralda hanım kulaklarınızdan ateş püskürüyosunuz sakin biraz ciğerim!

ciğerim derken.. CADIARZU
yok yok sakinim, bilenler bilir meraklanmayın.
bu sakin ve normal halim benim.. :1closedeyes:

ünlem işaretinin kullanmım yerleri hakkında da konuşmak isterdim fakat konuyu okuyanlar arasında yeşiller var. bu kadar konu dışı mesajlaşma yeter değil mi..şakkıdı

eşinizin hattından birbaşkası arama yapmış olabilir mi?
ne biliyim yanında çalışan biri, yiğeni falan?
[/QU

sanmıyorum. tam iş cıkış saati ve sabah 5:15 gibi aranmış

ne diyim yaptığı hiç hoş değil o zaman.konuşmak zorundasın.
doğumdan sonra eşler arasında cinsel problemler olabildiğini biliyorum.belki böyle bir heyecan istemiştir eşin. onu rencide etmeden problemi masaya yatırmalısınız. çok pişkin davranırsa sizde aşşağı kalmayın. böyle birşey yapmış olmasını kabul etmeyin.

ciğerim derken.. CADIARZU
yok yok sakinim, bilenler bilir meraklanmayın.
bu sakin ve normal halim benim.. :1closedeyes:

ünlem işaretinin kullanmım yerleri hakkında da konuşmak isterdim fakat konuyu okuyanlar arasında yeşiller var. bu kadar konu dışı mesajlaşma yeter değil mi..şakkıdı

:KK66: kaydirigubbakcemile3

Yine konu dışı mesajlar, polemikler almış başını gidiyor.
Konuya dönelim, dağıtmayalım lütfen...

Vereceksek akıl veya huzur verelim :lepi:

X