ne yapmalıyım?eşim mobil arkadaş numaralarını aramış ne olur bir akıl verin :(

ne diyim yaptığı hiç hoş değil o zaman.konuşmak zorundasın.
doğumdan sonra eşler arasında cinsel problemler olabildiğini biliyorum.belki böyle bir heyecan istemiştir eşin. onu rencide etmeden problemi masaya yatırmalısınız. çok pişkin davranırsa sizde aşşağı kalmayın. böyle birşey yapmış olmasını kabul etmeyin.

eşim olmasına ragmen zaman zaman onu cözemiyorum. ben hiç bir zaman onu reddetmemişimdir tam tersi o reddetmiştir.nedeni bu tlf görüşmeleri olabilir mi? eşim evden işe işten eve gelen birisidir. o kadar da cok ona güveniyodumki böyle birşey beni cılgına cevirdi cok üzdü. Nerden aklına geldi birisi mi akıl verdi hiç bilmiyorum.

[QUOTE

eşim olmasına ragmen zaman zaman onu cözemiyorum. ben hiç bir zaman onu reddetmemişimdir tam tersi o reddetmiştir.nedeni bu tlf görüşmeleri olabilir mi? eşim evden işe işten eve gelen birisidir. o kadar da cok ona güveniyodumki böyle birşey beni cılgına cevirdi cok üzdü. Nerden aklına geldi birisi mi akıl verdi hiç bilmiyorum.

benim tahminim eşinde cinsel isteksizlik problemi var. onu yenmek için tahrik unsurları aramış. afrodizyak etkili yiyecekler denesen? birazda kadınlığını kullansan?
ondan sonra eşinle konuş bakalım. belkide sorunu budur ki bana öyle geliyo..

bence de bu konunun üzerini kapatmayın... meraktan olsa bir ya da en fazla 2kere arardı... ama bu biraz merak olayını aşmış... demek ki bir sorun var... bu konunun seni üzdüğünü anlat... sorun neyse çözmek istediğini bu şekilde bazı şeylerin kırıldığında tamirinin pek mümkün olmayacağını anlat...

sana dertlerini anlatmakta çekiniyor galiba öle demişsin ; o yüzden biraz ılımlı yaklaş bu sefer...çözüm odaklı ol... tekrarlarsa tavrın farklı olsun...

Muhtemelen biraz sıkılmış,eğlence arıyor kendine.

Oturup konuşmak, onu buna iten sebepleri öğrenmen en doğru yöntemdir bana göre.Sorun ne ise beraber çözüm bulursunuz.

Bu arada arkadaşlar beni üyeyim, herkese merhaba: )

bunun ne gibi bir açıklaması olabilirki?adam resmen telefonda fantazi yapmış..sanki adam bekar genç delikanlıboshayallersmile
karısı nie yetmez böyle adamlara anlam veremiyorum:umursamaz:madem öyle nie evlendin be kardeşim die sorasım geliyo böyle insanlara:sinifsinif:

olur da bir gün bir kocam olursa teknolojinin tüm nimetlerinden mahrum bırakıcam onu -tatlicadiarzu-

bence de bu konunun üzerini kapatmayın... meraktan olsa bir ya da en fazla 2kere arardı... ama bu biraz merak olayını aşmış... demek ki bir sorun var... bu konunun seni üzdüğünü anlat... sorun neyse çözmek istediğini bu şekilde bazı şeylerin kırıldığında tamirinin pek mümkün olmayacağını anlat...

sana dertlerini anlatmakta çekiniyor galiba öle demişsin ; o yüzden biraz ılımlı yaklaş bu sefer...çözüm odaklı ol... tekrarlarsa tavrın farklı olsun...

yalnız konuşmak pek nasip olmamış sanırım. hep 20sn 15 sn fln tek bir tanesi 2 dk. buranın müşteri hizmetlerini aradıgımda bayan konuşmamıştır bu kadar sürede konuşma olmaz, muhtemelen ulasamamış baglantı fln kopmuştur dedi

bunun ne gibi bir açıklaması olabilirki?adam resmen telefonda fantazi yapmış..sanki adam bekar genç delikanlıboshayallersmile
karısı nie yetmez böyle adamlara anlam veremiyorum:umursamaz:madem öyle nie evlendin be kardeşim die sorasım geliyo böyle insanlara:sinifsinif:

Sıkılmış işte adam,değişiklik istemiş.Erkek olmaları da sıkıldıkları zaman her haltı yeme hakkı veriyor onlara .)

acaba değişik fantaziler ögrenmek için mi girdi diyecem. mobil arkadas ne alaka ama. mobil arkadası 2 kere aramış. 10 tane fln da sıcak hikayeler var. acaba bant kaydı mı oluyo bu sıcak hikayeler. birde buna ulasmak için numaranın basına 0592 fln yazıyon uydu kanalıyla ulasıyomuşsun. internete de girmiştir kesin. evde internette var net varken tlf...

yalnız konuşmak pek nasip olmamış sanırım. hep 20sn 15 sn fln tek bir tanesi 2 dk. buranın müşteri hizmetlerini aradıgımda bayan konuşmamıştır bu kadar sürede konuşma olmaz, muhtemelen ulasamamış baglantı fln kopmuştur dedi

kısmet olmamış demek... çok üzüldüm... -tatlicadiarzu-
alın ifadesini tekrar denemek aklının ucundan bile geçmesin...

allah allah ah bu erkekler hic bir zaman elindekiyle yetinmeyi bilmiyorlar
yanliz arama saatleride tuhaf yani hadi gece falan olsa fantazi aramistir diycemde sabahin besindede insanin akli orda olmazki

arkadaşlar ben bu aksam eve gidip sakince sorayım nedenini. kesin yok öyle bişey fln der. ben de sonunda cıldırırım. ama sakin olmalıyım. herseyi bana rahatlıkla anlata bilecegi bir ortam kurayım. bende de hata var belki ama gene de bunu yapması gerekmezdi. herseye kızınca belki anlatamadı bir takım seyleri.

arkadaşlar ben bu aksam eve gidip sakince sorayım nedenini. kesin yok öyle bişey fln der. ben de sonunda cıldırırım. ama sakin olmalıyım. herseyi bana rahatlıkla anlata bilecegi bir ortam kurayım. bende de hata var belki ama gene de bunu yapması gerekmezdi. herseye kızınca belki anlatamadı bir takım seyleri.

evet sakince sor bence de... amacının onu utandırmak ; onu suçlamak olmaktansa sorunu anlayıp birlikte çözmek olduğunu hissetsin... yok yine inkar filan ederse belki biraz daha katı olabilirsin...

nedem kocanizla konusmuyorsnuz bunu? belki size mantikli bi cvp verir.belki de ogrendiginizi bilip de bidaha yapmaz.

genelde her erkek inkar eder,yaptiklarinin arkasinda duracak kadar erkek degiller ne yazik ki!
kesinlikle esinizle iletisim kurun,oturun konusun derdi neymis..

Bence çok fazla üzülme o hatları arayan adam seni aldatmaz muhtemelen. Aldatacak adam o hatları aramaz zaten normal bir kız arar. Sadece merak ve heyecan istemiş olabilir. Karşılıklı konuş bundan hoşlanmadığını? ona yeterince heyecan vermediğini mi düşündüğünü sor. NE kadar üzüldüğünü anlat. Empati yapmasını iste. Ama aldatan adamdan ya da chat yapan adamdan daha kolay çözülebilir bi sorun bu. İnşallah düzelir durumlar canım.

bu yoruma katiliyorum

Ne diyelim bu erkeklere..
Eşleri olur ,sevgili bulurlar..Olmadı netten muhtelif sitelere girerler..olmadı tlf dan ne idüğü belirsiz hatları ararlar..bu olmazsa, şu olsun..illaki biryerlere el atıcaklar..
Allah akıl fikir versin..
Arkadaşım sende sakince dökümü eline alıp ,bunların neler olduğunu soracaksın..Sonrada süründür biraz..gözü iyice korksun..

X