ne yapmalıyım?eşim mobil arkadaş numaralarını aramış ne olur bir akıl verin :(

menekse1983

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2010
19
0
nerden başlıycamı bilmiyorum 3 yıllık evliyim 9 aylık bir oğlum var eşimle gayet güzel giden bir evliliğimiz vardı son bir aya kadar desem daha doğru olur eşimin kullandığı faturalı telefon hattı benim üzerime kayıtlı son ay fatura kabarık gelince bende eşimden gizli dökümünü istedim ve hiç ama hiç beklemediğim bi durumla karşılaştım eşim aralıklı olarak sıcak hikayeler hattını ve mobil arkadaş hattını aramış çok uzun görüşmeler olmasada görüşme yapmış.genellikle sabah erken saatlerde ve iş çıkışında aramış eve benden önce gidiyor.hatta ulaşamadığı zamanlarda uydu kanalıyla numaranın başına başka numara ekleyip aramış.dünden beri çok şaşkınım ne yapcağımı bilmiyorum en yakın arkadaşım burayı tavsiye etti bende fikirlerinizi bekliyorum ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım ne olur yardım edin bi akıl verin:KK43:

canım cok üzüldüm peki sana karsı soguklug bi uzaklaşması varmı. emin olki cogu erkek belli zamanlarda böyle hatalar yasıyo cog kadın bunun farkına bile varmıyordr istersen caktırma bi kac ay daha dene belkide bidaha yapmıcak sadece meraktan aramıştır yinede senin kararın cok hassas bi konu ben ne yapardım hiç bilemiyorum

acaba meraktanmı aradı. sana karşı olan tavırlarında bi değişiklik varmı. beklemede ve takipte ol

canım cok üzüldüm peki sana karsı soguklug bi uzaklaşması varmı. emin olki cogu erkek belli zamanlarda böyle hatalar yasıyo cog kadın bunun farkına bile varmıyordr istersen caktırma bi kac ay daha dene belkide bidaha yapmıcak sadece meraktan aramıştır yinede senin kararın cok hassas bi konu ben ne yapardım hiç bilemiyorum

aynı şirkette calısıyoruz dün bütün fatura dökümanını bir zarfın içine koyup resepsiyondaki arkadasın vermesini istedim. bu konuyu bana hiç acmadı. hiç birşey yokmuş gibi davranıp. birden cok ilgili davranmaya başladı. sacların ne güzel olmus spora kalma hava soguk aşkım vb. seyler söylemeye basladı ama konudan hiç bahsetmiyo.

biraz yumuşak bir yaklaşımla eşinize bunu sorun faturanın kabarık geldiğini nereler ile konuştuğunuu size olan ilgisi ne durumda azaldımı bunlara dikkat edin belki bir açıklama yapar

biraz yumuşak bir yaklaşımla eşinize bunu sorun faturanın kabarık geldiğini nereler ile konuştuğunuu size olan ilgisi ne durumda azaldımı bunlara dikkat edin belki bir açıklama yapar

her zaman sinirlendiğimde bagırırdım. ama hiç bir çözümü olmazdı. bu seferde sessiz kalim dedim. belki bir çözümü olur diye acaba sessiz kalıncada önemsemedi diyerek devam edermi? kafam cok karışık ne yapacagımı bilemiyorum

niye yok saydınız bu durumu ya da çalıştığı yere yolladınız dökümleri..
şimdiye kadra kafasında bir hikaye uydurmuştur belki siz sorduğunuzda cevaplamak için.
bir anda dökümleri gözüne sokup bunlar ne oluyor diye soracaktınız..
geç de olsa sormaktan başka yolu yok bunun..

ayyy kocan o kadar abazanmı kalmış alo sohbeti arıyo ! tüü yazıklar olsun!

bu ne celal..
bence abazan falan yazmak yerine daha normal kelimeler kullansak..
ne olursa olsun konu sahibinin kocasından bahsediyoruz sonuçta.
bakalım kocası her ne kadar da suçlu olsa; başkasının ona hakaret etmesinden hoşlanacak mı.. :nazar:

bu ne celal..
bakalım kocası her ne kadar da suçlu olsa; başkasının ona hakaret etmesinden hoşlanacak mı.. :nazar:

aynen katılıyorum esmeraldaya.
uslübunuz çok yanlış. :eek:lmaz:
konu sahibi arkadaşım önce eşine bir sor bakalım ne diyecek.onun vereceği cevapta önemli

evli bir adam neden böyle şeyler düşünür mobil hatları arar bilmiyorum
ciddi ciddi karşına alıp konuşmalısın yaptığı hiç hoş birşey değil :umursamaz:birşey olmamış gibi davranma

Böyle bir sorunu varsa eşiyle bunu konuşması, eğer ihtiyaçları varsa yardım almaları daha doğru olmazmıydı?

ben hiç bi zaman onu reddetmedim amam zaman zaman onun yorgunluğu bahane edip istemediği anlar olmuştur ancak havaların soğuk olmasından dolayı çocuga annemın evınde bakıldığı için annemde kalmak zorunda olduğum gunler oldu ben herseferınde kalmıyım desemde kendısı benı kalmam ıcın tesvık etmıstır bunda bır skaınca görmemiştir inanın kafam çok karısık:KK43:(

bu ne celal..

bencede

bu ne celal..

salamonji arkadaşımızın kötu bır maksatla o kelimeyi yazdığını düşünmüyorum sonuçta eşimden bahsediyorum ancak yinede beni düşünerek böle birşey yazdığın için çok teşekkür ederim

Bence çok fazla üzülme o hatları arayan adam seni aldatmaz muhtemelen. Aldatacak adam o hatları aramaz zaten normal bir kız arar. Sadece merak ve heyecan istemiş olabilir. Karşılıklı konuş bundan hoşlanmadığını? ona yeterince heyecan vermediğini mi düşündüğünü sor. NE kadar üzüldüğünü anlat. Empati yapmasını iste. Ama aldatan adamdan ya da chat yapan adamdan daha kolay çözülebilir bi sorun bu. ınşallah düzelir durumlar canım.

X