Ne Yapmali Nasil Davranmali ?

sevgili S sonunu dusun
ben cok sikilirim yerinizde olsam sunulan carelere allem-kallem yaklasilsa. aileniz affetmis, bir de destek cikmislar. bundan iyisi samda kayisi...
esin ile disari bir kafeye gidin, evde konusmayin. de ki boyle soyle... kibar konus, asla suclayici uslup kullanma. hatta normalde 3 olcek naziksen, 5 olcek nazik ol. anlayacaktir. nihayetinde de ailen her zaman ailemizdir ama ben bu kosullarda yasamak istemiyorum de. ailene tasinabilir miyiz diye sormamiz degil; biz tasiniyoruz ve emekleriniz icin tesekkur ederiz diye bilgilendirmede bulunmak gerekir, de.
ailen esini de sahiplenirse, esin de bu sahiplenmeler ve desteklere layik olursa guzel, huzurlu bir hayatiniz olur.

Yani her yerden bizi vurmaya çalişiyor.
Sanki onlarsiz biz asla hayat kuramaMisiZ gibi .. Her seferinde mudale ediyor. Eksik para verince bile suratlari dusuyor sanki ben zorlu gibiyim. Ilk basta kendimi zorunlu hissettim yuk olmamak icin ama artik isin rengi degisti. Cocukta olunca alicagim rapor parasina ve takilarina kadar goz diktiler. Devletin yatircaği 300 tl bile ne zaman alicaksin diye bekliyorlar

Eşin ile sorunun yok ise neden boşanacaksın onu anlamadım . Ev vermiş aileniz oraya taşının daha mantıklı . Sende eşini alttan doldur kendi evimize çıkalım diye. Her şeyde anlat.

Esimle sorunum yok ama; bu sekilde bir dur diyemezse ki... belki bu şekilde en azindan elini tasin altina koyaR DIYE DUSUNMUSTUM

Esimle sorunum yok ama; bu sekilde bir dur diyemezse ki... belki bu şekilde en azindan elini tasin altina koyaR DIYE DUSUNMUSTUM

Önce uygun bir mekana gidin , park olur böyle sessiz sakin bir yer, öyle anlat . Evde anlatırsan kv müdahale eder. Eşin diretirse babanın evine dön , o zaman eşin seçim yapmak zorunda kalıcak ama büyük ihtimal seninle olmayı seçer. Bu durumda insan çatlar, o bebeğin geleceğini düşünmek zorundasınız. Kendi eviniz düzeniniz olmak zorunda ev ev üstüne olmaz.

Ses cikarmadigim icin boyle oldu. Esiminde kendi borcu bitiyor. 1 sene sonra diyor. Ve ailesi hala karsi cikiyor baska eve gitmemiz icin. Bebegimi bahane ediyolar bakmayoz diye. Bekarken anneme para vermezdim. Cunku o da istemezdi sadece maasimi aldigimda biraz alişveriş yapardim. Ama burda herseyim tersine dondu..

Bunu burdaki yamyamlara anlatmam zor.
Eşim gelmezse ailemi aricam zaten, babamlar Amasya da biz Istanbulda. Sanirim en sonunda arayip ailemin yanina donucem gibi geliyor.

Eşinin seni düşündüğünü hiiiççç sanmıyorum. Düşünen insan bir şeylerin yolunda gitmediğini anlamaz mı hiç. Yemeğini kaçta yedin diye sorması mı düşündüğü anlamına geliyor. Eşin annesinin sözünden çıkamayan biri anladığım kadarıyla işiniz zor inş halledersiniz.

Annesi değil. Genelde babasindan çekiniyorlar, o da rahatsiz olduğundan dolayi tabi ki en çok dusunen evde o beni.
Sadece onunda kendi borcu elini ayağini bağliyor.

Ev alınacağı şehirde esinizin is imkanı nasıl? Peki ama burada suç yok . Herkes ayrı oturuyor artık. Eşinizin bunu normal görmesi lazım.
Ev almadik annemin evi var annemler verdi bana . Esim suan calisiyor yani evimiz istanbulda evimiz beykoz onlarin evi kavacik gibi dusunun. Oraya gondermiyorlar borç yuzunden. Sbiz kendimizle bakamazmisiz ben calismaya baslicam baslarsan cocugada bakmayiz vs.
Esimin suan borcu var yani 15 bine yakin. 1 senede bitiyor diyor sabir eğer problemler yaparsa zaten ceker gideriz diyor. Ama bir yanda da ailesinin bana bunlari yaptiğini gostermek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…